کلاس درس هوشمند Dahua DeepHub | امنیت حرفه ای


فناوری داهواراه‌حل و ارائه‌دهنده خدمات AIoT با محوریت ویدئو، راه‌حل کلاس درس هوشمند Dahua DeepHub را در یک رویداد آنلاین راه‌اندازی کرد.

معلم مدرسه و گاوین مک کورمک سفیر مونته سوری استرالیا این مراسم را با سخنرانی آغاز کرد. او گفت: “مهارت هایی مانند ارتباط، همکاری، مدیریت زمان و یادگیری فعالانه بسیار مهم است اگر دانش آموزان ما برای فردا آماده باشند. ابزارهای نوآورانه ای مانند راه حل Dahua DeepHub نه تنها به دانش آموزان ما اجازه می دهد تا در محیط کلاس خود فعال و نوآور باشند، بلکه آنها همچنین فرصتی برای دسترسی به جامعه خود و دقیقاً در سراسر کره زمین دارند. در نهایت، دانش‌آموزان ما می‌توانند جهان را تغییر دهند و آن را از طریق قدرت آموزش و فناوری بهتر کنند.»

سخت افزار و نرم افزار

پس از وایت برد هوشمند Dahua DeepHub که در سال 2022 راه اندازی شد، داهوا دو مدل جدید را برای آموزش در سال جاری معرفی کرد: سری Lite (DHI-LPH65/75/86-ST420) و سری Pro (DHI-LPH65/75/86-ST470-P). . هر دو سری در اندازه های 65 تا 86 اینچی و دارای نمایشگر 4K هستند. سری Pro ویژگی‌های اضافی از جمله CPU پردازشی 8 هسته‌ای، Type-C با شارژ PD 65 واتی، دوربین پلاگین اختیاری و میکروفون داخلی 8 آرایه را ارائه می‌دهد.

در مورد نرم افزار، توسعه دهندگان می گویند که این نرم افزار روش های آموزشی موثرتری را ترویج می کند و در عین حال تجربه یادگیری تعاملی و جذاب را برای دانش آموزان فراهم می کند. این مجموعه شامل کلاس DeepHub است که ابزارهای مختلف آموزش موضوعی را ارائه می دهد. DeepHub Canvas، که تشخیص شکل و دست خط و همچنین جستجوی آنلاین تصویر و ویدیو را انجام می دهد. هیئت مدیره DeepHub، که ایده ها را با کمک یادداشت های چسبناک، رای گیری، تصاویر، فیلم ها و قابلیت های طراحی جمع آوری می کند. و DeepHub MDM که مدیریتی مانند مشاهده وضعیت دستگاه، نصب برنامه از راه دور، کنترل از راه دور و صدور گزارش را ارائه می دهد.

سناریوهای آموزشی

راه حل کلاس درس هوشمند Dahua DeepHub با هسته وایت برد Dahua DeepHub برای چهار سناریو آموزشی دیجیتالی معمولی طراحی شده است: سخنرانی، سمینار، ترکیبی و اشتراک گذاری.

در سناریوهای سخنرانی، معلمان می توانند با ابزارها، از جمله فضای ذخیره سازی ابری، دروس را در خانه یا هر جایی آماده کنند. همچنین از بازی‌های تعاملی، منابع آموزشی سفارشی، راه‌اندازی با یک کلیک برای ابزارها و ویجت‌های موضوعی مختلف، بیش از 1000 شبیه‌سازی یادگیری و نمایش فایل‌ها و اشیا از طریق دوربین سند پشتیبانی می‌کند.

برای سناریوهای سمینار، این راه حل امکان همکاری در بین موسسات را در یک بوم رایگان با استفاده از DeepHub Board می دهد. هر یک از اعضای تیم می‌توانند ایده‌های خود را روی بوم ارائه دهند و محدودیت‌های مربوط به فواصل و مکان‌ها را برای سمینارها، بحث‌های گروهی و جلسات حذف کنند. بیش از 200 دانش آموز و بیش از 1000 بیننده را در یک زمان پشتیبانی می کند.

در سناریوهای ترکیبی، معلمان می توانند با دانش آموزان آنلاین و حضوری تعامل داشته باشند و از وضعیت یادگیری آنها در زمان واقعی مطلع شوند. دانش آموزان می توانند با محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط معلمان از طریق دستگاه های خود تعامل داشته باشند یا از راه دور به دوره های آنلاین خود دسترسی داشته باشند.

برای به اشتراک گذاری سناریوها، نرم افزار ضبط Dahua DeepHub از محتوای تک کلیکی برای مطالعه بعد از کلاس پشتیبانی می کند. با پیکربندی دوربین‌های کلاس درس و سرورهای ضبط، از ردیابی بی‌درنگ فعالیت‌های آموزشی پشتیبانی می‌کند تا یادگیری همه جانبه را برای دانش‌آموزان فراهم کند.

داهوا گزارش می‌دهد که سال‌هاست در حال بررسی بازار عمودی آموزش بوده و راه‌حل‌های آموزشی هوشمند مختلفی را برای بیش از 150000 مدرسه ارائه کرده است. در طول رویداد آنلاین، نمایندگان Colegio Los Álamos در اسپانیا و مرکز جوانان Monfort در مالزی تجربیات خود را به اشتراک گذاشتند. Dahua DeepHub همچنین با پلتفرم های شناخته شده شخص ثالث ادغام شده است.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/education/dahua-deephub-smart-classroom/