کمبود مهارت های جهانی “دیجیتال سازی عملیات صنعتی را تسریع می کند” – شماره 1 2023

گزارش نظرسنجی جهانی شرکت 2022: بودجه های تعالی عملیاتی، اولویت ها و اولویت های فنی می‌گوید عوامل اقتصاد کلان بر هزینه‌ها تأثیر می‌گذارند – 89 درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که کاهش هزینه‌ها تأثیر مهم یا بسیار مهمی بر دیجیتالی شدن دارد. برنامه‌های موبایل، مدیریت دارایی‌های سازمانی و نرم‌افزار مدیریت عملکرد دارایی به افزایش کارایی و خرابی ماشین‌آلات کمک می‌کنند.

اولویت های کلیدی ESG در بخش تعالی عملیاتی شامل تامین برق سبز است – 50 درصد آن را به عنوان یک اولویت بالا قبل از جایگزینی تجهیزات قدیمی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و مصرف انرژی ارزیابی می کنند.

برای این گزارش، Verdantix با 301 مدیر ارشد در آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی، آفریقای جنوبی، هند، استرالیا، چین و کشورهای حوزه خلیج فارس که مسئول طرح‌های تعالی عملیاتی در شرکت‌هایی با درآمد حداقل 250 میلیون دلار بودند، مصاحبه کرد.

کمبود مهارت های جهانی “دیجیتال سازی عملیات صنعتی را تسریع می کند”

شماره 1 2023 اخبار، صنعتی (صنعتی)

جو لامینگ، تحلیلگر صنعت در Verdantix، گفت: «کمبود نیروی کار شرکت‌های صنعتی در سراسر جهان را از زمان فروکش کردن همه‌گیری COVID-19 فرا گرفته است و فشار بیشتری را بر صنایع سنگین برای کشف راه‌حل‌های دیجیتال وارد کرده است. گسترش اکتساب داده ها، ایجاد فرآیندهای مدیریت داده قوی و هدایت تجزیه و تحلیل پیشرفته به دستیابی به بهترین دست، چشم و گوش در محل در زمان مناسب کمک می کند. فروشندگان نرم‌افزار صنعتی موفق، راه‌حل‌های مقیاس‌پذیر و سلف‌سرویس را برای نقاط اصلی درد که در آن مدیریت داده‌ها و یکپارچه‌سازی با سیستم‌های موجود اولویت دارد، ارائه می‌کنند.منبع: https://www.securitysa.com/18452R

گزارش جدیدی از Verdantix نشان می‌دهد که کمبود مهارت‌های جهانی همراه با پیر شدن نیروی کار و بازنشستگی کارگران بیشتر، دیجیتالی شدن عملیات کارخانه در بخش صنعتی را تسریع می‌کند.

این بخش از فناوری های جدیدی مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی سود می برد – 87 درصد از پاسخ دهندگان می گویند فناوری های جدید مدیریت داده ها را در شرکت های صنعتی به ویژه از دستگاه هایی مانند فناوری پوشیدنی بهبود می بخشد. آن‌ها همچنین می‌توانند داده‌های مکان‌های بلادرنگ را آپلود کنند، گازهای سمی یا دمای بالا را شناسایی کنند و رفتار غیرعادی را حس کنند.

حدود 86 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی می گویند کمبود کارگران ماهر عامل مهم یا بسیار مهمی است که باعث افزایش دیجیتالی شدن می شود، در حالی که 85 درصد به پیر شدن نیروی کار به عنوان عوامل مهم اشاره می کنند.

بیش از چهار نفر از هر پنج (83%) می‌گویند که قصد دارند هزینه‌های طرح‌های تعالی عملیاتی را در طول سال 2023 افزایش دهند و حدود نیمی (42%) انتظار دارند هزینه‌ها را 10% یا بیشتر در طول سال افزایش دهند.