کمپین PPP | امنیت حرفه ای


سه P – “افراد، اموال، مکان ها: حرفه ای محافظت شده” – این انجمن صنعت امنیت بریتانیا است (BSIA) شعار کمپین، برای افزایش آگاهی از کارهای حیاتی که افسران امنیتی انجام می دهند، 24 ساعته.

آ صفحه کمپین وب سایت BSIA ویژگی های مشاغل صنعت امنیت، مهارت ها و آموزش، نمایه های افسر امنیتی و پیوندهایی به پیشنهادات شغلی زنده. طرح کلی این کمپین در غرفه BSIA در طول این برنامه پخش شد IFSEC نمایش سال 2022 در لندن در ماه مه، شامل لوگو (تصویر) و در نسخه چاپی جولای امنیت حرفه ای.

BSIA می‌خواهد تاکید کند که شغل در امنیت مزایا و فرصت‌هایی را ارائه می‌دهد که برای هر کسی، از هر پیشینه، قومیت، جنسیت و گروه سنی باز است. گزارشی که این نهاد تجاری منتشر کرده است، نیاز به افراد بیشتر – و خون جوان بیشتر – را تأیید می کند، حتی در شرایطی که تنظیم کننده اداره صنعت امنیت رکورد 400000 نفر را با نشان SIA گزارش می دهد.

در حالی که افراد دارای نشان SIA از 18 تا 97 سال سن دارند، میانگین سنی آن 40 سال است. حدود 25 درصد از دارندگان مجوز زیر 30 سال هستند. حدود یک نفر از هر ده، 11 درصد، بالای 60 سال دارند. BSIA قاطعانه می گوید که چه در خط مقدم کار کند و چه در پشت صحنه به عنوان اپراتور دوربین مداربسته، چه در فناوری و چه با سگ، امنیت یک شغل با حداقل دستمزد نیست. به نقل از Iain McCallister، مدیر عامل عضو BSIA MAN Commercial Protection. و آندراس سابو، ناظر امنیتی در Battersea Power Station، مجتمع جدید خرده فروشی، تفریحی و مسکونی پیشرفته در جنوب لندن، که توسط پیمانکار Bidvest Noonan، یکی دیگر از اعضای BSIA محافظت می شود.

این انجمن تقاضا – چه به دلیل فناوری یا قوانین – برای کارکنان امنیتی ماهر، متخصص و پاسخگو را می بیند. این می گوید که از نظرسنجی در میان اعضای BSIA، که بیش از 70 درصد خدمات امنیتی خصوصی را در بریتانیا ارائه می دهند، بخش امنیت خصوصی بریتانیا باید تعداد افسران امنیتی دارای مجوز را تا 62000 نفر افزایش دهد و به بیش از 450000 نفر در آینده برسد. 12 ماه برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده و خروج از این بخش. این صنعت پیش‌بینی می‌کند که تقریباً 20000 افسر از نیروی کار خود را از طریق عواملی از جمله بازنشستگی و خروج به دلیل برگزیت و کووید-19 از دست بدهد.

این نهاد تجاری می‌گوید، پس از پیشنهاد دولت حفاظت از وظیفه، که پس از بمب‌گذاری تروریستی منچستر آرنا در ماه مه 2017 ارائه شد، علاقه به مشارکت در خدمات امنیتی خصوصی افزایش یافته است. . اعضای BSIA همچنین افزایش جرم و جنایت، سطح تهدید تروریستی «قابل توجه» در بریتانیا و حوادث بیشتر مربوط به افراد جامعه با مسائل بهداشت روانی را به عنوان عوامل افزایش تقاضا برای خدمات امنیتی ذکر می کنند.

مایک ردینگتون، مدیر اجرایی BSIA، گفت: «صنعت امنیت خصوصی با تقاضای بی‌سابقه‌ای برای افسران امنیتی آموزش‌دیده و دارای مجوز مواجه است، سازمان‌ها و رویدادها تشخیص می‌دهند که به خرید خدمات امنیتی بر اساس ریسک و حرفه‌ای بودن به جای هزینه نیاز دارند. امنیت چیزی فراتر از یک جلیقه با دید بالا است و خریداران مایلند در حال حاضر روی کیفیت سرمایه گذاری کنند تا به محیطی امن تر و ایمن تر دست یابند.

اعضای ما و مشتریان آن‌ها پیش‌بینی می‌کنند که وظیفه حفاظت از دولت، که در پی حمله منچستر آرنا معرفی شد، زودتر به قانون تبدیل شود. کسب‌وکارهایی مانند تولیدکنندگان رویدادها می‌دانند که برای محافظت بهتر از مردم باید هزینه بیشتری را برای افسران امنیتی حرفه‌ای که در زمینه آگاهی از تهدیدات تروریسم و ​​کمک‌های اولیه اضطراری آموزش دیده‌اند، هزینه کنند.

“به عنوان یک بخش، ما به سرعت در حال حرکت برای جذب افسران امنیتی بیشتر در صنعت هستیم، آگاه کردن مردم از امنیت می تواند یک شغل انتخابی برای بازیکنان تیمی باشد که به ارائه خدمات حرفه ای برای محافظت از افراد، اموال و مکان ها اهمیت می دهند و متعهد به این هستند. آموزش. عدم دستیابی به این امر می تواند امنیت عمومی را به خطر بیندازد و برخی از رویدادهای بزرگ ممکن است نتوانند طبق برنامه ریزی شده اتفاق بیفتند.

«تصویر کلیشه‌ای از یک افسر امنیتی که در شغلی کم‌درآمد و کم مهارت کار می‌کند، با افرادی که در حرفه مدرن امروزی کار می‌کنند مطابقت ندارد. این کار خیلی بیشتر از پوشیدن جلیقه ی زیباست.»




منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/ppp-campaign/