کمک به سازمان‌ها برای پیروی از SANS 10400 Part T – شماره 2/3 2023 – Securex آفریقای جنوبی

به سازمان‌ها کمک می‌کند تا از SANS 10400 Part T پیروی کنند

شماره 2/3 2023 انتخاب سردبیر

اساساً، این قانون صرفاً به نیاز به طراحی، ساخت و تجهیز همه ساختمان ها مربوط می شود، به طوری که در صورت آتش سوزی، از جمله سایر الزامات، از افرادی که از ساختمان استفاده می کنند – از جمله افراد دارای معلولیت، محافظت می شوند. گسترش و شدت هر گونه آتش سوزی در داخل ساختمان ها، و گسترش آتش به هر ساختمان دیگر، باید به حداقل برسد و تولید و انتشار دود باید به حداقل ممکن برسد یا کنترل شود.

این سیستم همچنین باید توسط افراد ذیصلاح طراحی، نصب و نگهداری شود (SANS 10139). با سرمایه گذاری در سیستم تشخیص حریق، نه تنها از قانون پیروی می کنید، بلکه می توانید سازمان و کارمندان خود را از تبدیل شدن به یک آمار غم انگیز دیگر نجات دهید.

Firexpo با همکاری Securex آفریقای جنوبی، نمایشگاه مدیریت تسهیلات، و A-OSH EXPO، در مرکز همایش Gallagher در Midrand از 6 تا 8 ژوئن، نه تنها این فرصت را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند تا از آخرین فناوری و خدمات در تشخیص حریق دیدن کنند. عرصه، اما همچنین به بازدیدکنندگان امکان دسترسی به جلسات سمینار عالی در تئاتر سمینار Securex را می دهد. علاوه بر این، نمایش های زنده در غرفه های غرفه به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا قبل از تصمیم گیری برای خرید، محصولات را لمس، احساس و تجربه کنند.

این واقعیت که بازدیدکنندگان می توانند با نمایندگان صنعت تشخیص حریق در مورد نیازهای دقیق خود صحبت کنند، یافتن راه حلی را که مناسب برنامه های خاص آنها باشد بسیار آسان تر می کند. علاوه بر این، در نمایشگاه‌های گذشته متوجه شده‌ایم که بازدیدکنندگان از نمایشگاه‌های هم‌مکانی، با وجود شرکت در رویداد در جستجوی فناوری ارائه شده در SECUREX، A-OSH EXPO یا امکانات، اغلب آنچه را که می‌خواهند در جبهه تشخیص آتش پیدا می‌کنند. اندرسون می گوید: نمایشگاه مدیریت.

“اگر می خواهید در یک دوره سه روزه متمرکز روی بخش بزرگی از مخاطبان هدف خود اثر بگذارید، به دنبال Firexpo نباشید.”

اندرسون از تامین کنندگان محصولات و خدمات تشخیص و اطفاء حریق می خواهد که در رویداد امسال غرفه رزرو کنند.


منبع: https://www.securitysa.com/19106R

مارک اندرسون

این یک الزام قانونی در آفریقای جنوبی (SANS 10400) برای تمام ساختمان هایی است که ارتفاع آنها بیش از 30 متر است. (تقریبا 10 طبقه)، یا شامل هر طبقه ای بیش از 5000 متر باشد2، مجهز به سیستم اعلام حریق باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه در Firexpo 2023، به وب سایت به آدرس مراجعه کنید www.firexpo.co.za یا با [email protected] تماس بگیریدوام)

«اگر طراحی، ساخت و تجهیزات ساختمان‌ها با SANS 10400 Part T مطابقت داشته باشد و مقامات محلی را راضی کند، الزامات این قانون برآورده شده است. آیا می دانید ساختمان شما مطابق با قانون است؟ مارک اندرسون، مدیر نمونه کار در نمایشگاه‌های تخصصی می‌گوید Firexpo که اکنون در دومین سال فعالیت خود است، سازمان‌های فناوری و خدماتی را که برای دستیابی به این انطباق نیاز دارند، به نمایش می‌گذارد. (بخشی از گروه مونتگومری).