کمک حقوقی رایگان برای همه آفریقای جنوبی – شماره 5 2022 – انتشارات Technews

سه سال پیش، گریس گیچانگا در تعطیلات آخر هفته کار می کرد تا به 50 نفر کمک قانونی کند. به لطف مشاوره کسب و کار و یک راه حل خودکار از مبتکر محلی تجربه مشتری، هلم، LUMA به سازمانی تبدیل شد که در مقطعی توانست به 1000 آفریقای جنوبی در ماه کمک کند – رایگان.

گیچانگا می‌گوید: «وقتی برای اولین بار LUMA را عرضه کردم، می‌دانستم که این یک ایده عالی است. من در آن زمان کاملاً مطمئن نبودم که گزینه‌هایم چیست، اما یک مشکل انسانی داشتم که به یک راه‌حل تکنولوژیک نیاز داشت تا به من کمک کند به دیگران کمک کنم.»

کووید-19 Gichanga و Helm را مجبور کرد تا پیشنهادات خود را برای ارائه خدمات به افرادی که مشاغلشان به دلیل همه‌گیری و قرنطینه ملی در معرض تهدید قرار گرفته است، تغییر دهند. با دستورالعمل‌های متعددی که از سوی وزیر کار و کار صادر شد، و درک حقوقی آن سخت بود، LUMA توانست این اطلاعات را ترکیب کند و در قالب گفت‌وگو ارائه کند و به بزرگترین نگرانی‌های مردم در رابطه با پروتکل‌های وضع شده و روابط کاری آنها رسیدگی کند. .

• از 50 نفر در یک ماه به بیش از 1000 نفر – افزایش 2000٪.

کمک حقوقی رایگان برای همه آفریقای جنوبی

شماره 5 2022 اخبار، محصولات

Gichanga می‌گوید: «به لطف راه‌حلی که در سال 2019 ساختیم، اکنون توانسته‌ایم پلتفرم دوم را به سکوی دوم ببریم. “اگر هلم نبود، ایده قانون در یک چت بات حتی اندکی ممکن نبود.”

70٪ از کاربران دریافتند که گردش کار COVID-19 مفیدترین بخش LUMA است. پیوندهایی به UIF، اطلاعات پاسخ COVID داشت و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات جدید دائماً تغییر می کرد. گردش کار COVID-19 به منبع کمکی برای افراد آسیب پذیر تبدیل شد که شغلشان با تعدیل نیروها و برخی از سخت ترین ضربات زندگی درگیر بود.

LUMA با کاربران خود سفر عدالت را طی می کند و اطلاعات حقوقی کاربردی و کاربرپسند را در اختیار آنها قرار می دهد. از طریق قدرت یادگیری ماشینی و پردازش زبان طبیعی، موانع بین آفریقای جنوبی و قوانین محافظت از آنها را از بین می برد. LUMA با تیمی از کارشناسان برای ارائه کمک حقوقی رایگان، با مشاوره های اضافی که فقط از R5 شروع می شود، همکاری می کند.

دسترسی و تعامل بالا کلیدهای مهم موفقیت بودند، به همین دلیل است که فیس بوک مسنجر به عنوان پلتفرم اولیه ای که مخاطبان قبلا از آن استفاده می کردند انتخاب شد. پشتیبانی ارائه شده توسط تبلیغات فیس بوک به این معنی است که LUMA می تواند به افراد بیشتری دسترسی پیدا کند و به آنها کمک کند. LUMA برای مقیاس ساخته شده است و اگرچه مدت هاست که از ربات فیس بوک پیشی گرفته است، اما پایه و اساس موفقیت امروز بود.

این راه حل برای مقیاس ساخته شد تا امکان رشد آینده را برای کسب و کار فراهم کند، که دقیقاً همان چیزی است که در پلت فرم وب اتفاق افتاد. با فشار دادن یک دکمه برای عرضه در آینده در واتس اپ، تلگرام، توییتر و سایر پلتفرم های موبایل در دسترس است.

• جایزه نقره ای MMA اسمارتیز برای مسئولیت اجتماعی (با مشارکت هلم).

اطلاعات حقوقی از طریق قالب‌های مختلف در دسترس قرار می‌گیرد، در حالی که حس آرامش و اطمینان را برمی‌انگیزد و از سبک سنتی ارتباط حقوقی که اغلب در ارائه آن بسیار سرد و پیچیده است، فاصله می‌گیرد.

در سال 2019، گیچانگا وارد جوایز نوآوری اجتماعی و توانمندسازی معلولیت بنیاد SAB شد که برنده آن شد. او به عنوان بخشی از جایزه خود، هلم را – که در آن زمان با نام پراکلت شناخته می شد – نامزد کرد تا این پیشنهاد را متحول کند و به زندگی زاییده فکری خود کمک کند.

• 4000 تعامل، 70-80٪ در جریان COVID-19.

• میانگین 6000 تعامل از طریق رسانه های اجتماعی.

• میانگین حضور 60 نفر در وبینار در ماه.

برای اطلاعات بیشتر به www.helm.africaوام)


منبع: https://www.securitysa.com/17418R

Helm کمک کرد تا دیدگاه Gichanga بدون زحمت تفسیر و اجرا شود، چشم اندازی که اکنون شاهد گسترش LUMA به وب بوده و راه حل را به ارائه دهندگان بیشتر، پلتفرم های بیشتر و در نهایت، افراد بیشتری ارائه کرده است.

رنزو زانتی، رئیس توسعه کسب‌وکار هلم، از ابتدای سفر خود در کنار گریس قدم زد و می‌گوید: «مخاطبان گریس آفریقای جنوبی بودند که درآمد قابل تصرفی (یا هیچ درآمدی) نداشتند تا بتوانند از پس کمک‌های قانونی برآیند. از آنجایی که متاسفانه بیکاری مشکل بزرگی در کشور ما است، محتوا تمرکز ویژه ای بر قانون کار داشت، بنابراین کاربران ما به اطلاعاتی مجهز شدند که می توانست شغل آنها را نجات دهد.”

• مشارکت 80 درصدی در فیس بوک.

گیچانگا می گوید: «کار با هلم به من آموخت تا آنچه را که در تقاطع بین فناوری و تجربه انسانی ممکن است، دوباره تصور کنم. و فقط به آنچه آفریده نگاه کنید.

LUMA – در تکرار قبلی فیس بوک – آمار زیر را به رخ کشید: