کنترلر RisControl برای زنگ هشدار و اتوماسیون هوشمند


ریسکو هشدار امنیتی یکپارچه جدید و راه حل اتوماسیون هوشمند به نصاب های تجاری و مسکونی فرصت دسترسی مقرون به صرفه به تجهیزات در حال گسترش را ارائه می دهد. اتوماسیون هوشمند تولید کننده می گوید بازار.

شرکت محصول به چگونگی اشاره می کند تخمین زده می شود که این بخش بین سال های 2021 تا 2028 حدود 20 درصد افزایش یابد، زیرا کاربران نهایی بیشتری به دنبال راه حل های یکپارچه ای هستند که راحتی و کارایی انرژی را با امنیت آنها ترکیب می کند. کنترلر RisControl برای زنگ هشدار و اتوماسیون هوشمند نصابان را قادر می سازد تا به این بازار دسترسی داشته باشند و محصول یکپارچه ای را به مشتریان خود ارائه می دهند که تنها شامل سرمایه گذاری نسبتاً کمی اضافی نسبت به سرمایه گذاری با زنگ هشدار مستقل است.

علاوه بر این که کاربران نهایی را قادر می سازد تا کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند و در عین حال مصرف انرژی را کاهش دهند – زیرا امکاناتی مانند روشنایی و دما دقیقاً در پاسخ به نیاز به کار گرفته می شوند – محصول جدید پرچمدار RISCO هشدار نفوذپذیر هیبریدی مقیاس پذیر LightSYS+ را ادغام می کند. این شرکت همچنین تاکید می‌کند که اتوماسیون هوشمند را فعال می‌کند و به نصاب‌ها این امکان را می‌دهد تا راه‌حلی حرفه‌ای را به مشتریان ارائه دهند که کاملاً متمایز از آنچه در بازار DIY موجود است، ارائه دهند.

کاربر می‌تواند قوانین رویداد را ایجاد کند، به‌عنوان مثال، در جایی که چراغ‌های فضای باز هنگام شناسایی متجاوز روشن می‌شوند و متجاوز را از تلاش برای دسترسی به ساختمان باز می‌دارد. آنها همچنین ممکن است صحنه های یکپارچه راه اندازی شده را از قبل پیکربندی کنند. هنگامی که ساکنان ساختمان را تخلیه می کنند، سیستم امنیتی به طور خودکار تنظیم می شود، کرکره ها بسته می شوند، درها قفل می شوند و چراغ ها خاموش می شوند. صحنه ها را می توان به صورت دستی نیز ایجاد کرد.

این کنترلر به گونه ای طراحی شده است که نصاب ها می توانند آن را بدون در نظر گرفتن نام تجاری، با دستگاه های اتوماسیون Z-Wave مشتریان خود ادغام کنند. این راه حل را می توان با حداکثر 200 دستگاه Z-Wave در پروژه هایی که حداکثر 32 اتاق را پوشش می دهند، از چراغ ها، دوشاخه ها و سوئیچ ها گرفته تا قفل درها و درب های گاراژ پیکربندی کرد. RISCO مجموعه‌ای از دستگاه‌های سازگار را در اختیار دارد که در نهایت شامل محصولات با نام تجاری خود می‌شود.

کنترلر ترکیبی RisControl و صفحه کلید کاربر از طریق RISCO Bus به LightSYS+ متصل می‌شود، توپولوژی سیم‌کشی به نصابان امکان می‌دهد تا 75 درصد در زمان و مواد صرفه‌جویی کنند که در پروژه‌ها ادعا شده است. پس از نصب، این راه حل به کاربران نهایی مسکونی و تجاری امکان می دهد تا امنیت، ویدئو و اتوماسیون هوشمند را از راه دور از طریق رابط RisControl و برنامه iRISCO مدیریت کنند. موتور قواعد بصری به آنها اجازه می دهد تا 128 صحنه را بدون نیاز به رایانه شخصی شخصی سازی کنند. راه حل های RISCO اکنون از یکپارچه سازی الکسا بهره می برند، بنابراین کاربران می توانند آنها را با استفاده از دستورات صوتی کنترل کنند.

RisControl همچنین به عنوان یک کنترل کننده اتوماسیون هوشمند مستقل و مستقل از سیستم امنیتی عرضه می شود و می تواند در شرایطی که سیستم های بی سیم نصب شده اند به RISCO Cloud متصل شود.

وبینارها در 13 و 20 ژوئن به نصابان این امکان را می دهد تا در مورد راه حل جدید و راه هایی که می تواند آنها را برای دسترسی موثر و مقرون به صرفه به کسب و کار اتوماسیون هوشمند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

مارک تیلور، مدیر عامل بریتانیا و ایرلند RISCO، گفت: “RISCO متعهد است که نیازهای در حال تحول نصابان حرفه ای و معتبر را برآورده کند و راه حل جدید در پاسخ به ارتباط مستقیم با مشتریان ما ایجاد شده است.

“این آنها را قادر می سازد تا تجارت خود را متحول کنند. این راه حل به آنها امکان دسترسی به بازار پر سود اتوماسیون هوشمند را از طریق نصب مقرون به صرفه راه حل های یکپارچه می دهد که آنها را قادر می سازد تا زندگی مشتریان خود را ایمن تر، ساده تر و کارآمدتر کنند – در حالی که سخت ترین سطوح امنیتی موجود را حفظ می کنند.

در مورد شرکت

RISCO که در سال 1978 راه اندازی شد، طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله کمک فنی مستقر در بریتانیا، رویدادهای آموزشی، وبینارها و ویدئوها، و یک طرح تشویقی RISCO Stars را به نصاب ها ارائه می دهد. این شرکت سفارش هایی را که به صورت آنلاین یا تلفنی انجام می شود تحویل روز بعد می دهد. برای ثبت نام در یک وبینار برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید smarthome.riscogroup.com.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/riscontrol-controller-for-alarm-and-smart-automation/