کنترل دسترسی ایمن خودرو – شماره 3 2023

در حالی که حوادث گزارش شده کم بوده است، مشتریان ابراز نگرانی کرده اند که سارقان می توانند وسیله نقلیه ای را در داخل ساختمان سرقت کنند و سیستم دسترسی RFID به خودروی سرقت شده اجازه می دهد تا محل را ترک کند. بنابراین Techsolutions پیشرفتی را به راه‌حل RFID-Access اضافه کرد که به راننده امکان می‌دهد با استفاده از یک برنامه تلفن، خودرو را از قبل مجوز خروج از سایت را صادر کند. این امر از خروج خودروی سرقتی یا غیرمجاز از محل جلوگیری می کند. علاوه بر این، این برنامه مشتریان پارکینگ را قادر می‌سازد تا موجودی حساب خود را مشاهده کنند و همچنین شارژ کنند.

کنترل دسترسی ایمن خودرو

شماره 3 2023 محصولات، کنترل دسترسی و مدیریت هویت

برای اطلاعات بیشتر، با Techsolutions تماس بگیرید، 0091 12 403 27 +، [email protected]، www.techsolutions.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/19060R

Techsolutions راه حلی به نام RFID-Access ایجاد کرد که از یک ریزتراشه در شیشه جلو برای شناسایی وسیله نقلیه و اجازه دسترسی استفاده می کند. علاوه بر این که رانندگان مجبور نیستند شیشه ها را باز کنند، وسایل نقلیه را نیز قادر می سازد بدون توقف کامل از بوم ها عبور کنند. در نتیجه، RFID-Access در میان املاک، معادن و شرکت‌های لجستیکی بزرگ محبوب بوده است، زیرا علاوه بر افزایش امنیت، جریان ترافیک بالایی را ممکن می‌سازد.

اکثر روش های مورد استفاده برای پارکینگ و کنترل دسترسی راننده را در معرض دید و آسیب پذیری در مقابل دروازه یا بوم قرار می دهند. کارت‌های دسترسی سنتی، اسکنرهای انگشت یا دست بیومتریک و کدهای QR از رانندگان می‌خواهند توقف کنند، شیشه‌های خود را پایین بیاورند و دستشان را به سمت اسکنر دراز کنند. این یک هدف آسان برای ربودن وسیله نقلیه ایجاد می کند.