کنترل دسترسی برای یکی از قدیمی ترین مدارس شبانه روزی بریتانیا – شماره 1 2023

Net2 راه حل کنترل دسترسی تحت شبکه و پرچمدار Paxton است که برای ساده کردن مدیریت هر سایتی طراحی شده است. استفاده آسان و با طیف وسیعی از ویژگی ها، فراتر از اصول اولیه کنترل جریان افراد در اطراف یک ساختمان حرکت می کند و مزایایی مانند کنترل ساختمان و یکپارچه سازی سیستم را ارائه می دهد. سیستم Net2 به راحتی مقیاس پذیر است و آن را کاملاً برای نیازهای مدرسه مناسب می کند.

جیمز بروکس، مدیر عملیات Vistec، می‌گوید: «بیش از 12 سال است که با سیستم‌های Paxton کار می‌کنم و به محض شنیدن شرایط لازم برای بیمارستان مسیح، می‌دانم که Net2 راه‌حل مناسبی خواهد بود.»

• صفحه کلیدهای فلزی Proximity، MIFARE – KP75

• خوانندگان دریایی مجاورت

• توکن / پین / اعتبار انعطاف پذیر برای مطابقت با نیازهای مختلف

تحصیلات: مدرسه شبانه روزی

محل

راه حل انتخاب شده است

نوع سایت

محصولات Paxton استفاده شده است

می توانید این ویدیو را تماشا کنید و در تور Paxton Tech Tour 2023 ثبت نام کنید تا در مورد محصولات Paxton بیشتر بدانید.

• نرم افزار Net2منبع: https://www.securitysa.com/18608R

• دسترسی و خروج ساده برای کارکنان و دانش آموزان

راه حل مورد نیاز است

سیستم Net2 از سپتامبر 2022 مورد استفاده قرار گرفته است و مدرسه مشکلات بسیار کمی را گزارش کرده است. همه کارکنان، دانش‌آموزان و مدیران سیستم از اینکه کنترل دسترسی Net2 چقدر آسان است راضی هستند. اکنون برنامه‌هایی برای گسترش سیستم گسترده از قبل برای ایمن کردن تمام درهای داخلی در طبقات بالاتر پانسیون‌ها وجود دارد.

• راه حل مقیاس پذیر برای گسترش آینده

نتیجه

• سیستم امنیتی منسوخ را تعویض کنید

مدرسه همچنین دارای یک سیستم هشدار هوشمندانه برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان است. اگر دانشجویان خارج از ساعات کاری خوابگاه خود را ترک کنند، به تیم امنیتی اطلاع داده می شود. پس از یک زمان مشخص، اگر دانش‌آموزی توکن Net2 خود را برای خروج از ساختمان به خواننده ارائه کند، یک هشدار در سیستم علامت‌گذاری می‌شود و تیم امنیتی می‌داند چه کسی در تلاش است سایت را ترک کند (و از کدام ساختمان تلاش خواهد کرد. خارج شدن).

سیستم امنیتی جدید بیمارستان مسیح دسترسی ساده خواندنی/خواندنی را در همه درها فراهم می کند و به حفظ امنیت سایت و کارکنان و دانش آموزان آن کمک می کند. از آنجایی که هر کاربر باید رمز دسترسی خود را برای ورود و خروج از یک ساختمان ارائه کند، نرم افزار Net2 می تواند گزارش جامعی از تعداد افراد در محل، در هر ساختمان خاص ارائه دهد و حتی مکان کاربران خاص را در مواقع اضطراری مشخص کند. .

در سال 2022، مدرسه باید سیستم امنیتی خود را با راه حل جدیدی جایگزین کند که مدیریت و نگهداری آن ساده باشد. Vistec Systems، ارائه‌دهنده سیستم‌های امنیتی یکپارچه مستقر در کراولی، غرب ساسکس، با این چالش روبرو شد. دیوید کندی، مدیر خانه داری و امنیت در بیمارستان مسیح، از همکاری با Vistec به دلیل قابلیت اطمینان و خدمات عالی آن خرسند بود.

• 144 در

• حفظ سطوح بالایی از امنیت برای سایت های بزرگ

• سخت افزار بصری جذاب برای مطابقت با زیبایی شناسی ساختمان

• سیستم کنترل دسترسی ساده و کاربرپسند

در سال 1902 یک سایت جدید در هورشام به دست آمد، جایی که مدرسه معتبر اکنون در آن واقع شده است، که از سایت قدیمی لندن تخریب و بازسازی شده است. بیمارستان کریستس به دلیل اصول آموزشی برجسته و وسعت متنوع دانش آموزانش به طور گسترده در بریتانیا شناخته شده است. این ماموریت بیمارستان مسیح است که به افرادی که از طیف متنوعی از پیشینه‌ها هستند را قادر می‌سازد تا گرد هم آیند و پیشرفت کنند.

مدرسه بیمارستان مسیح سابقه طولانی دارد. برای اولین بار درهای خود را به روی 380 دانش آموز در نوامبر 1552 باز کرد که در آن زمان در خیابان نیوگیت لندن قرار داشت. پادشاه ادوارد ششم به لطف تلاش‌هایش برای اطمینان از انجام اقدامات خیریه برای تهیه لباس، مسکن و آموزش برای فقیرترین افراد لندن، حامی و مؤسس مدرسه شد.

• کنترلرهای درب Net2 plus 1

این مدرسه در حال حاضر حدود 900 دانش آموز دارد که بیش از 95 درصد آنها هیئت مدیره هستند. با وجود 18 پانسیون در محل، که همگی به مجوزهای مختلف دسترسی نیاز دارند، همچنین ساختمان های مدرسه، سالن غذاخوری و سایر قسمت های مشترک، ضروری بود که سیستم امنیتی جدید مدرسه بتواند تعداد زیادی از درها و کاربران را مدیریت کند، در حالی که هنوز هم یک تجربه ساده و کاربرپسند را ارائه می دهد.

بروکس ادامه می‌دهد: «چند چالشی برای مقابله با این نصب وجود داشت، از جمله نیاز به استفاده از کابل‌کشی موجود، فضای محدود برای ذخیره‌سازی سخت‌افزار و سخت‌ترین زمان. ما نیاز داشتیم که بیش از 280 خواننده و تمام واحدهای کنترل دسترسی پشتیبانی کننده Net2 plus را در مدت شش هفته نصب کنیم، زمانی که دانش آموزان در تعطیلات تابستانی خود بودند. به لطف سهولت نصب سیستم Net2 و کمک گاه و بیگاه تیم پشتیبانی فنی Paxton، ما توانستیم این کار را انجام دهیم.

هورشام، انگلستان

کندی، که مسئول تصمیمات امنیتی گرفته شده در مدرسه است، تجربه کار قبلی با Net2 را دارد و از پیشنهاد استفاده مجدد از آن در بیمارستان مسیح خرسند بود. او گفت: «می‌دانستم Net2 برای مدیریت سایتی با این اندازه انتخاب عالی خواهد بود، و این بار ما باید Net2 Marine Readers را نصب کنیم. هنگام جمع آوری همسرم از محل کار نصب آنها را دیده بودم و فقط فکر می کردم باید آنها را داشته باشم. آنها از نظر بصری جذاب هستند، اما همچنین یک نشانه روشن و روشن از جایی که در است، و اینکه آیا دسترسی داده شده است یا ممنوع است، ارائه می دهند. نمی‌توانم بیشتر از این درباره آنها صحبت کنم.»

کنترل دسترسی برای یکی از قدیمی ترین مدارس شبانه روزی بریتانیا

شماره 1 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، آموزش (صنعت)، محصولات

الزامات

بروکس از Vistec می‌افزاید: «برای غلبه بر چالش فضای محدود، از کنترل‌کننده درب Net2 پلاس 1 در قالب فقط PCB استفاده کردیم و چندین مورد از آن‌ها را در یک کابینت PSU Haydon نصب کردیم تا فضای دیوار مورد نیاز را به حداقل برسانیم. نصب و راه اندازی. این یکی دیگر از دلایلی است که Net2 بهترین گزینه برای این سایت بود. انعطاف پذیری آن به ما این امکان را می دهد که آن را به نفع خود کار کنیم.»

• 1350 کاربر

تعداد کاربران/درها

برای حمایت بیشتر از نیازهای منحصر به فرد مدرسه، چندین صفحه کلید خوان نیز بر روی درهای خارجی ساختمان های مربوطه نصب شده است تا امکان دسترسی و خروج دانش آموزان موقتی را که در تعطیلات عید پاک و تابستان سوار می شوند، فراهم کند. برای دانش‌آموزان به جای توکن، پین صادر می‌شود که در غیر این صورت ممکن است گم شوند یا برنگردند. استفاده از پین به جای نشانه های فیزیکی در این مثال باعث صرفه جویی در زمان، سرپرست و هزینه مدرسه می شود که دانش آموزان در پایان ترم تحصیلی خود را ترک می کنند.