کنترل دسترسی بیومتریک SuperVision – شماره 8 2022

کنترل دسترسی بیومتریک SuperVision

شماره 8 2022 راه حل های یکپارچه، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

Fourier IT بیش از 20 سال است که راه حل های فنی را برای صنایع امنیت و فناوری اطلاعات در آفریقای جنوبی توسعه، پشتیبانی و نگهداری می کند. SuperVision یک سیستم کنترل دسترسی بیومتریک زمان و حضور (T&A) است که این شرکت به مدت 18 سال در حال توسعه و بهبود آن بوده است.

صورت فلکی اینترنت اشیا

SuperVision بخشی از مجموعه نرم‌افزار ابری مدولار فوریه Cerberus است که برای پردازش اطلاعات زنده و ضبط سریع و دقیق داده‌های بازدیدکننده، دسترسی به یک صفحه پشتی وب را فراهم می‌کند. این کاملاً مطابق با PoPIA است و به مشتریان امکان می‌دهد تا بررسی فوری داده‌ها را انجام دهند و می‌تواند با طیف وسیعی از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای شخص ثالث، از جمله حقوق و دستمزد، ادغام شود.

برخی از ویژگی های صورت فلکی اینترنت اشیا عبارتند از:

4. فرماندهی و کنترل.

1. ابر قابل استقرار.

فوریه دامنه وسیعی از عملیات فراتر از SuperVision دارد. پلتفرم IOT (اینترنت اشیا) آن IOT Constellation نام دارد و امکان مصرف داده های خارجی از حسگرها و دستگاه های لبه را برای افزایش و غنی سازی داده ها برای تصمیم گیری فراهم می کند. همچنین دارای قابلیت ادغام در سیستم های دیگر، یا به عنوان منبع داده اضافی یا ارائه ورودی داده است.

3. داشبوردهای عملیاتی.

6. هشدارها و محرک ها.

8. پشتیبانی تصمیم گیری پیشرفته.

IoT Constellation بر اساس اصول SOA (معماری سرویس گرا) ساخته شده است و بنابراین امکان مقیاس پذیری و جایگزینی اجزا (یا دستگاه های جدید) را فراهم می کند. این شرکت می گوید که می تواند “ارزش را از هر مرحله در طول سفر بلوغ IOT باز کند”.

به عنوان یک سیستم مبتنی بر ابر، SuperVision مقیاس پذیر است و می تواند در شرکت های کوچک یا شرکت های بزرگ برای T&A استفاده شود. یا مدیریت بازدید کننده این سیستم یک نقطه مدیریت واحد را ارائه می دهد، چه سیستم در یک مکان واحد یا در چندین سایت مستقر شده باشد. توابع گزارش سازی داخلی امکان T&A جامع را فراهم می کند. گزارش ها و همچنین هوش تجاری، تجزیه و تحلیل و داده کاوی برای بهینه سازی عملیات تجاری.

7. گزارش عملیاتی.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Fourier IT و خدمات آن به سایت مراجعه کنید www.fourierit.co.za یا تماس بگیرید [email protected]منبع: https://www.securitysa.com/18161R

2. تحکیم و یکپارچگی.

5. امنیت.

با استفاده از SuperVision، مشتریان فوریه دارای یک پلت فرم دسترسی و مدیریت هویت ساده هستند که از بیومتریک برای شناسایی کاربران استفاده می کند، که کد پین قدیمی یا مشکلات دسترسی مبتنی بر کارت را حذف می کند. این سیستم بسیار امن است و با جلوگیری از کلاهبرداری و جایگزینی کامل تمام سیستم های مبتنی بر کاغذ به مشتریان در صرفه جویی در هزینه کمک می کند.