کنترل دسترسی بیومتریک SuperVision – SMART Access & Identity 2023 – Fourier IT Innovation

برخی از ویژگی های صورت فلکی اینترنت اشیا عبارتند از:

Fourier IT بیش از 20 سال است که راه حل های فنی را برای صنایع امنیت و فناوری اطلاعات در آفریقای جنوبی توسعه، پشتیبانی و نگهداری می کند. SuperVision یک سیستم کنترل دسترسی بیومتریک زمان و حضور (T&A) است که این شرکت به مدت 18 سال در حال توسعه و بهبود آن بوده است.

7. گزارش عملیاتی.

1. ابر قابل استقرار.

4. فرماندهی و کنترل.

8. پشتیبانی تصمیم گیری پیشرفته.

صورت فلکی اینترنت اشیا

5. امنیت.

IoT Constellation بر اساس اصول SOA (معماری سرویس گرا) ساخته شده است و بنابراین امکان مقیاس پذیری و جایگزینی اجزا (یا دستگاه های جدید) را فراهم می کند. این شرکت می گوید که می تواند “ارزش را از هر مرحله در طول سفر بلوغ IOT باز کند”.

کنترل دسترسی بیومتریک SuperVision

SMART Access & Identity 2023 راه حل های یکپارچه

SuperVision بخشی از مجموعه نرم‌افزار ابری مدولار فوریه Cerberus است که دسترسی به پشتیبان وب را برای پردازش اطلاعات زنده و گرفتن سریع و دقیق داده‌های بازدیدکننده فراهم می‌کند. این کاملاً مطابق با PoPIA است و به مشتریان امکان می دهد تا بررسی فوری داده ها را انجام دهند و می تواند با طیف وسیعی از نرم افزارها و سخت افزارهای شخص ثالث از جمله حقوق و دستمزد یکپارچه شود.

به عنوان یک سیستم مبتنی بر ابر، SuperVision مقیاس پذیر است و می تواند در شرکت های کوچک یا شرکت های بزرگ برای T&A استفاده شود. یا مدیریت بازدیدکنندگان این سیستم یک نقطه مدیریت واحد را ارائه می دهد، چه سیستم در یک مکان واحد یا در چندین سایت مستقر شده باشد. توابع گزارش سازی داخلی امکان T&A جامع را فراهم می کند. گزارش ها و همچنین هوش تجاری، تجزیه و تحلیل و داده کاوی برای بهینه سازی عملیات تجاری.

فوریه دامنه وسیعی از عملیات فراتر از SuperVision دارد. پلتفرم اینترنت اشیا (Internet of Things) آن IOT Constellation نامیده می شود و امکان مصرف داده های خارجی از حسگرها و دستگاه های لبه را برای افزایش و غنی سازی داده ها برای تصمیم گیری و همچنین داشتن قابلیت ادغام در سیستم های دیگر، یا به عنوان یک داده اضافی فراهم می کند. منبع یا برای ارائه ورودی داده.

2. تحکیم و یکپارچگی.


منبع: https://www.securitysa.com/18460R

6. هشدارها و محرک ها.

با استفاده از SuperVision، مشتریان فوریه دارای یک پلت فرم دسترسی و مدیریت هویت ساده هستند که از بیومتریک برای شناسایی کاربران استفاده می کند، که کد پین قدیمی یا مشکلات دسترسی مبتنی بر کارت را حذف می کند. این سیستم بسیار امن است و با جلوگیری از کلاهبرداری و جایگزینی کامل تمام سیستم های مبتنی بر کاغذ به مشتریان در صرفه جویی در هزینه کمک می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Fourier IT و خدمات آن، لطفاً مراجعه کنید www.fourierit.co.za یا با [email protected] تماس بگیریدوام)

3. داشبوردهای عملیاتی.