کنترل دسترسی در مواقع اضطراری – شماره 2/3 2023 – Paxton

قفل امنیتی Net2 یک ویژگی قدرتمند در مواقع اضطراری است. مدیران سیستم می توانند با غیرفعال کردن دسترسی از طریق درهای انتخاب شده، قفل را از طریق یک اقدام واحد فعال کنند. این شامل غیرفعال کردن دکمه‌های خروج و قفل مجدد درهایی است که توسط مناطق زمانی باز می‌شوند.


منبع: https://www.securitysa.com/19147R

کنترل دسترسی در مواقع اضطراری

شماره 2/3 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

Paxton راه‌حل‌های کنترل دسترسی را با ویژگی‌های هوشمند، از جمله Security Lockdown، و Roll Call & Muster Reporting، توسعه و تولید می‌کند. این ویژگی ها ایمن سازی ساختمان ها را در سناریوهای دنیای واقعی که در آن قفل ها و کلیدهای سنتی از نظر عملکرد محدود هستند، به سطح بعدی می برد.

Net2 نرم افزار کنترل دسترسی پرچمدار Paxton است و برخی از عملکردهای آینده نگر را ارائه می دهد. این یک سیستم کنترل دسترسی و ورود درب مبتنی بر کامپیوتر کاربر پسند و انعطاف پذیر است که مدیریت و کنترل متمرکز سایت ها را ارائه می دهد.

بیشتر و بیشتر ساختمان های تجاری و خانگی سیستم های کنترل دسترسی نصب می کنند. این فقط برای مدیریت دسترسی کاربر نیست، بلکه برای محافظت از افراد و دارایی ها نیز انجام می شود. کاربران نهایی به دنبال سیستم‌های کنترل دسترسی هستند که طیف متنوعی از ویژگی‌ها را فراهم می‌کنند زیرا امکان مدیریت کارآمد و انعطاف‌پذیر سایت را فراهم می‌کنند. سیستم‌هایی که سطوح بالاتری از امنیت را در مواقع اضطراری فراهم می‌کنند، به‌ویژه در مکان‌هایی مانند مدارس، بیمارستان‌ها و بسیاری از ساختمان‌های عمومی مفید هستند.

از Roll Call & Muster Reporting می توان برای بررسی اینکه همه خارج از ساختمان هستند استفاده کرد. این گزارش ها را می توان از راه دور از طریق یک مرورگر وب یا برنامه Paxton، Paxton Connect مشاهده کرد.

Roll Call & Muster Reporting یکی دیگر از ویژگی های مفید در مواقع اضطراری است. Woodbridge توضیح می‌دهد: «Net2 به مدیران سیستم اجازه می‌دهد تا گزارش‌هایی ایجاد کنند که همه کاربرانی را که در حال حاضر در یک منطقه مشخص قرار دارند، فهرست کنند. به عنوان مثال، هنگامی که هشدار آتش خاموش می شود،

این ویژگی‌های هوشمند مزایای بیشتری را برای دسترسی کاربر و مدیریت سایت به ارمغان می‌آورد و ایمنی بیشتر افراد و دارایی‌های یک ساختمان را تضمین می‌کند.

آیا می خواهید در مورد پیشنهاد Paxton بیشتر بدانید؟ برای آخرین تور Paxton Tech 2023 (www.securitysa.com/*pax3) در آفریقای جنوبی ثبت نام کنید. این تور به نصاب ها فرصتی برای توسعه دانش و کشف فرصت های تجاری با محصولات و خدمات Paxton می دهد.وام)

این سیستم همچنین می‌تواند به گونه‌ای تنظیم شود که فقط به پرسنل امنیتی خاص اجازه حرکت آزاد در طول قفل سیستم را بدهد و قدرت نهایی را به افراد ارشدی که ممکن است هنوز نیاز به دسترسی داشته باشند، بدهد.

استیو وودبریج، مدیر آموزش جهانی در Paxton، گفت: «قفل امنیتی برای ساختمان‌ها یا مکان‌های حساسی که نیاز به ایمن کردن محل در مواقع اضطراری دارند، ایده‌آل است. همه دسترسی ها را می توان با فشار دادن یک دکمه، اعم از ورود یا خروج، محدود کرد.