کنترل دسترسی مبتنی بر ابر یا در محل – شماره 4 2023 – سالتو سیستمز آفریقا

SALTO راه حل های کنترل دسترسی هوشمند را برای مشاغل و سازمان ها ارائه می دهد. این سه پلت فرم اصلی کنترل دسترسی هوشمند را ارائه می دهد: SALTO Space در محل، و همچنین SALTO KS و راهکارهای مبتنی بر ابر Homelok.

راه حل های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر بر روی سرورهای ابری راه دور میزبانی می شوند. این بدان معنی است که اپراتورهای سیستم می توانند نصب خود را از هر نقطه با اتصال به اینترنت مدیریت کنند – و بدون نیاز به هیچ زیرساخت فیزیکی. این راه حل ها معمولاً شامل استفاده از پلتفرم های نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) برای اطمینان از ایمن و به روز بودن آنها می شود که طیف وسیعی از مزایای را برای سازمان ها ارائه می دهد، از جمله:

• امنیت پیشرفته: این راه‌حل‌های کنترل دسترسی، امنیت بیشتری را ارائه می‌کنند، زیرا تمام داده‌های کنترل دسترسی در شبکه و زیرساخت خود سازمان ذخیره می‌شوند، به این معنی که نقاط آسیب‌پذیری کمتری وجود دارد.

راه حل های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر

• قابلیت های یکپارچه سازی: با راه‌حل‌های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، سازمان‌ها می‌توانند به راحتی سیستم‌های کنترل دسترسی خود را با سایر خدمات مبتنی بر ابر، مانند نظارت تصویری، اینترکام، مدیریت بازدیدکنندگان، PMS یا سیستم‌های تشخیص نفوذ یکپارچه کنند.

JUMP KS: SALTO KS (KaaS: Keys as a Service) یک راه‌حل ACaaS مبتنی بر ابر مقیاس‌پذیر است که برای هر چیزی از مشاغل کوچک و متوسط ​​گرفته تا شرکت‌های بزرگ و سازمان‌های چند سایتی ساخته شده است. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که کاربر پسند و مدیریت آن آسان باشد، با یک رابط وب ساده که به مدیران اجازه می دهد تا دسترسی را از هر کجا و در هر زمان مدیریت کنند.

• مقرون به صرفه بودن: راه‌حل‌های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر اغلب به هزینه‌های اولیه کمتری نسبت به راه‌حل‌های داخلی نیاز دارند، زیرا سازمان‌ها را ملزم به خرید و نگهداری سخت‌افزار، زیرساخت فیزیکی و نرم‌افزار گران‌قیمت ندارند.

کنترل دسترسی مبتنی بر ابر یا در محل

شماره 4 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

• سفارشی سازی: راه‌حل‌های کنترل دسترسی در محل را می‌توان برای رفع نیازهای خاص سازمان‌ها سفارشی کرد، به این معنی که می‌توان آن‌ها را برای برآوردن نیازهای منحصر به فرد صنایع یا سازمان‌های مختلف طراحی کرد.

راه حل های دسترسی هوشمند SALTO

راه حل های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر (ACaaS – Access Control as a Service) نرم افزار و تمام داده ها را در فضای ابری ذخیره می کند. سیستم مبتنی بر ابر به مدیران اجازه می‌دهد تا دسترسی به امکانات، دستگاه‌ها و داده‌های خود را از هر نقطه با اتصال به اینترنت مدیریت و کنترل کنند. این راه حل ها محبوب تر می شوند زیرا انعطاف پذیری، مقیاس پذیری، قابلیت های یکپارچه سازی برای آینده و صرفه جویی در هزینه را ارائه می دهند.

SALTO Homelok: SALTO Homelok یک راه حل دسترسی هوشمند است که به مدیران و مالکان یک راه راحت و ایمن برای کنترل دسترسی ارائه می دهد و امنیت را در تمام انواع املاک مسکونی بهبود می بخشد. یک راه حل کنترل دسترسی هوشمند جامع و مبتنی بر ابر، شامل سخت افزار و فناوری نرم افزاری پیشرفته برای صنایع مسکونی، چند خانواده و زندگی هوشمند است.


منبع: https://www.securitysa.com/19605R

راه حل های کنترل دسترسی در محل

برای سازمان‌های کوچک با منابع محدود فناوری اطلاعات یا سازمان‌هایی با مکان‌های متعدد، یک راه‌حل مبتنی بر ابر ممکن است کاربردی‌ترین گزینه باشد. این به این دلیل است که راه‌حل‌های مبتنی بر ابر نیازمند حداقل تعمیر و نگهداری سخت‌افزار و نرم‌افزار هستند و بار کارکنان فناوری اطلاعات سازمان را کاهش می‌دهند.

یکی از مزایای قابل توجه کنترل دسترسی در محل این است که سازمان ها کنترل کاملی بر راه حل – از جمله امنیت زیرساخت – دارند. این بدان معنی است که سازمان ها می توانند راه حل را برای برآورده کردن الزامات امنیتی خاص خود سفارشی کنند. راه حل های کنترل دسترسی در محل مزایای دیگری نیز ارائه می دهند، از جمله:

کنترل دسترسی در محل یک راه حل کنترل دسترسی است که در آن زیرساخت کنترل دسترسی توسط سازمان در محل نصب و مدیریت می شود، با یک زیرساخت فناوری اطلاعات که در محل میزبانی می شود. راه حل شامل سخت افزار و نرم افزار نصب شده بر روی سرورهای سازمان است و از طریق یک شبکه محلی قابل دسترسی است.

هنگام انتخاب بین راه‌حل‌های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر و در محل، چندین فاکتور وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. این موارد شامل اندازه سازمان، تعداد مکان‌ها، کاربرد صنعتی، الزامات امنیتی و قابلیت‌های یکپارچه‌سازی است.

• مقیاس پذیری: راه حل های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر بسیار مقیاس پذیر هستند، به این معنی که ساختمان ها می توانند به راحتی کاربران، مکان ها یا منابع دیگر را در صورت نیاز اضافه یا حذف کنند.

SALTO KS برای مشاغلی ایده آل است که می خواهند یک راه حل کنترل دسترسی کلید در دست داشته باشند که به راحتی قابل افزایش باشد یا به یک سیستم شخص ثالث متصل شود. راه حل دسترسی هوشمند SALTO KS راه های متعددی را برای باز کردن درها از جمله کلیدهای دیجیتال ارائه می دهد. از طیف گسترده ای از روش های دسترسی هوشمند و بدون کلید برای بهبود تجربه کاربری و امنیت هر نوع ساختمان یا درب پشتیبانی می کند. همچنین ویژگی های امنیتی پیشرفته ای را در یک پلت فرم مدیریت دسترسی هوشمند کاملاً از راه دور و بی سیم مبتنی بر ابر ارائه می دهد.

برای سازمان‌های بزرگ‌تر با الزامات امنیتی پیچیده‌تر، یک راه‌حل در محل ممکن است انتخاب بهتری باشد. راه حل های داخلی نه تنها گزینه های سفارشی سازی بیشتری را ارائه می دهند، بلکه کنترل بیشتری بر کل زیرساخت امنیتی ارائه می دهند.

در دنیای امروزی، کنترل دسترسی یک بخش ضروری از عملیات و سیستم امنیتی هر ساختمان است. راه حل های دسترسی هوشمند نیز با افزایش نیاز به ساختمان های هوشمند و ظهور فناوری مبتنی بر ابر تکامل یافته اند. با این حال، انتخاب راه حل مناسب کنترل دسترسی می تواند چالش برانگیز باشد، زیرا عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند، از جمله هزینه، موارد استفاده، اندازه نصب، فناوری، ادغام و امنیت.

• کنترل: با راه‌حل‌های کنترل دسترسی در محل، سازمان‌ها کنترل بیشتری بر سیستم‌های کنترل دسترسی خود دارند – آنها می‌توانند این سیستم‌ها را برای برآوردن نیازهای امنیتی خاص خود سفارشی کنند.

اپراتورهای ساختمان می توانند از بین دو راه حل اصلی کنترل دسترسی انتخاب کنند: کنترل دسترسی مبتنی بر ابر و کنترل دسترسی در محل.

SALTO Space on-premises برای سازمان‌هایی که به عملکرد کنترل دسترسی پیشرفته نیاز دارند اما ترجیح می‌دهند سیستم را روی سرورهای میزبان خود مدیریت کنند ایده‌آل است. SALTO Space قابلیت اطمینان، امنیت و مقیاس پذیری یک راه حل داخلی را با انعطاف پذیری و در دسترس بودن فناوری قفل الکترونیکی هوشمند مستقل، مبتنی بر SVN و شبکه ای ترکیب می کند.

انتخاب بین راه‌حل‌های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر و درون محل می‌تواند تصمیم دشواری باشد، زیرا هر دو نوع راه‌حل مزایای منحصر به فرد خود را ارائه می‌دهند. در نهایت، بهترین راه حل برای سازمان، ملک یا نوع ساختمان شما به عوامل مختلفی از جمله الزامات امنیتی، موارد استفاده، روش ورود بدون کلید و زیرساخت فناوری اطلاعات بستگی دارد.وام)

فضای پرش: SALTO Space یک پلت فرم کاملاً یکپارچه، مستقل، بدون سیم، قفل هوشمند و ابزار مدیریت نرم افزار مبتنی بر وب است، با یک سیستم در محل که دسترسی یکپارچه را به هر دری در هر ساختمانی به صورت کارآمد، ایمن و راه امن این یک راه حل کنترل دسترسی انعطاف پذیر و مقیاس پذیر است که می تواند برای رفع نیازهای خاص هر مشتری سفارشی شود. سطح بالایی از امنیت، سهولت استفاده و کنترل دسترسی به ساختمان ها و اتاق ها را فراهم می کند.

• سازگاری: راه حل های کنترل دسترسی داخلی اغلب به گونه ای طراحی می شوند که با طیف وسیعی از سیستم ها و سخت افزارهای امنیتی دیگر سازگار باشند، به این معنی که سازمان ها می توانند آنها را با سایر فناوری های سیستم های مدیریت ساختمان ادغام کنند.

بهترین انتخاب را انجام دهید

• راحتی در استفاده: راه حل های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر معمولاً با در نظر گرفتن کاربر پسند بودن طراحی می شوند، به این معنی که راه اندازی، پیکربندی و استفاده از آنها آسان است.

• انعطاف پذیری: یکی از مزایای قابل توجه کنترل دسترسی مبتنی بر ابر این است که ارائه دهنده خدمات ابری مسئول حفظ زیرساخت است. این بدان معناست که سازمان ها نگران حفظ سخت افزار یا نرم افزار مورد نیاز برای اجرای سیستم کنترل دسترسی، افزایش انعطاف پذیری و قابلیت های سیستم نباشند.

• کارایی: کنترل دسترسی در محل به اتصال اینترنت وابسته نیست. این باعث می شود راه حل قابل اطمینان تر و کمتر مستعد قطعی های ناشی از مشکلات اتصال به اینترنت باشد.

Homelok یک راه حل قفل الکترونیکی هوشمند، مدرن، آسان برای نصب و نگهداری را بدون هزینه و پیچیدگی روش های کنترل دسترسی مکانیکی سنتی، از جمله Apple Wallet، ارائه می دهد. این برای ایمن سازی هر قسمت از هر نوع ملک مسکونی – از درهای واحد آپارتمان گرفته تا نقاط دسترسی محیطی و مناطق مشترک طراحی شده است.

کدام یک برای سازمان شما مناسب است؟