کنترل دسترسی چند سایتی برای Academy Trust – شماره 4 2023 – Paxton

راه حل قابل گسترش مورد نیاز است

وودوارد می افزاید: «طی چند ماه آینده، سیستم Bodet را در سراسر سایت نصب خواهیم کرد که به طور کامل با سیستم Paxton10 یکپارچه خواهد شد. این به یک دکمه اجازه می دهد تا قفل را اعلام کند و همه درهای مرتبط را به طور همزمان قفل کند.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/19717R

مزیت دیگری که Paxton10 برای آکادمی سنت لارنس به ارمغان آورده است، ویژگی چند سایتی است. این به آنها امکان می دهد تا با پیوستن مدارس بیشتری به تراست، سیستم را گسترش دهند. وودوارد توضیح می‌دهد: «سرور Paxton در مرکز داده داخلی ما قرار دارد، به این معنی که افزودن سایت‌های اضافی به سیستم را می‌توان با سهولت و سرعت انجام داد. بدون نیاز به دسترسی VPN.”

خدمات فناوری اطلاعات پیشرفته با یک آزمایش چهار درب با Paxton10 شروع شد، قبل از نصب آن در 30 در با 166 کاربر مدیریت شده. این سیستم با موفقیت دفاتر Trust در محل را از ساختمان های اصلی مدرسه جدا می کند و دسترسی دانش آموزان را مدیریت می کند و یک منطقه امن ایجاد می کند. علاوه بر این، اگر دانش‌آموزی دیر به کلاس برسد یا غیبت کند، مدیران سیستم اعلان‌هایی دریافت می‌کنند و تیم‌های شبانی می‌توانند به سرعت وارد عمل شوند و مطمئن شوند که هیچ شرایط اضطراری وجود ندارد و دانش‌آموزان ایمن هستند.

وودوارد گفت: “Paxton10 یک فرصت هیجان انگیز برای مشتری و ما ارائه می دهد. رابط وب مدرن و کاربرپسند به مدیران این امکان را می دهد که سایت ها را به راحتی مدیریت کنند. استفاده از این سیستم ساده است، به این معنی که کاربران سیستم را می توان به راحتی آموزش داد. این سیستم به طور گسترده توسط مدیر شبکه مشتری مورد استقبال قرار گرفته است.

آکادمی سنت لارنس با خدمات پیشرفته فناوری اطلاعات تماس گرفت و آنها Paxton10 را پیشنهاد کردند. Advanced IT Services یک ارائه دهنده راه حل های فناوری اطلاعات است که بیش از 20 سال تجربه در بخش آموزش دارد و محصولات امنیتی Paxton را برای بیش از 10 سال نصب کرده است.

کنترل دسترسی چند سایتی برای Academy Trust

شماره 4 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

Paxton10 یک سیستم آینده نگر است که کنترل دسترسی و مدیریت ویدئو را ترکیب می کند. رابط کاربری آنلاین آن به مدیران اجازه می دهد تا از هر دستگاهی با اتصال اینترنت به سیستم دسترسی داشته باشند و مدیریت و نظارت بر امنیت یک سایت را آسان می کند. Paxton10 تا 100 سایت در یک سیستم واحد با حداکثر 1000 در، 1000 دوربین و 50000 کاربر مقیاس پذیر است. ویژگی های این سیستم نیازهای امنیتی آکادمی سنت لارنس را برآورده می کند.

راه حل Paxton10

در آغاز سال 2023، آکادمی سنت لارنس نصب یک سیستم کنترل دسترسی جدید در مدرسه را بررسی کرد، زیرا آنها در حال ایجاد اعتماد چند آکادمی خود (MAT) بودند. الزامات اصلی این بود که بتوان به سیستم از راه دور دسترسی داشت، توانایی مدیریت چندین سایت با گروه‌های مختلف کاربران، و اینکه پتانسیل ادغام با سایر محصولات و سیستم‌ها برای به حداکثر رساندن عملکرد را داشته باشد.

زمانی که مدارس بیشتری به Trust بپیوندند، برنامه‌هایی برای گسترش Paxton10 وجود دارد. آکادمی سنت لارنس همچنین قصد دارد Paxton10 را با سیستم های دیگر ادغام کند و عملکرد راه حل کنترل دسترسی را ارتقا دهد.

آکادمی سنت لارنس مدرسه ای برای افراد 11 تا 16 ساله است که در لینکلنشر شمالی، انگلستان واقع شده است. مدرسه در حال حاضر در حال توسعه است، بنابراین به دنبال یک سیستم کنترل دسترسی بود که سطح امنیتی بیشتری را برای دانش‌آموزان و کارکنان آنها فراهم کند و بتواند ساختمان‌ها و کاربران جدیدی را با رشد مدرسه به سیستم اضافه کند.

Ashely Woodward، مدیر پروژه در Advanced IT Services، گفت: “Paxton محصول مورد علاقه ما برای هر یک از الزامات کنترل دسترسی مشتری است. ما معمولاً Net2 را برای مشتریان آموزشی خود معرفی می کنیم، اما از آنجایی که این مشتری در حال آغاز سفر به MAT است، ما پیشنهاد کردیم که عرضه Paxton10 فرصت خوبی را فراهم کند.