کنترل فرآیند و گزارش حسابرسی بهتر از Traka – شماره 7 2022

در طول 12 ماه آینده، تراکا آفریقا پیش بینی می کند که بخش معدن شاهد بهبود روند اسناد انطباق وزارت منابع معدنی و انرژی و همچنین بهبود مدیریت سرمایه گذاری دارایی های حیاتی باشد.

Traka خدمات حرفه ای کلید در دست ارائه می دهد که از طریق آن شرکت اطمینان می دهد که تمام سیستم های نصب شده “به صورت حرفه ای نصب و نگهداری می شوند.” استوپ می‌گوید ارزش پیشنهادی شرکت بر مسئولیت‌پذیری، کارایی عملیاتی و شفافیت، قابلیت‌های حسابرسی و گزارش‌دهی و همچنین ارائه بازگشت ملموس سرمایه‌گذاری متمرکز است.

مارک استوپ

این شرکت مجموعه ای از راه حل ها، از جمله مدیریت دارایی برای لپ تاپ، تلفن همراه، تبلت، رادیو، ابزار تشخیص گاز و کنترل فرآیند مواد منفجره را ارائه می دهد. و همچنین پلت فرم نرم افزار سازمانی TrakaWEB – یک سیستم مدیریت مستقل یا متمرکز که بیش از 2000 سیستم در سطح جهانی نصب کرده است.

کنترل فرآیند و گزارش حسابرسی بهتر از Traka

شماره 7 2022 اخبار، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، مدیریت دارایی، EAS، RFID، تجاری (صنعتی)

برای اطلاعات بیشتر با تراکا آفریقا تماس بگیرید، +27 11 761 5000، [email protected]، www.traka.comمنبع: https://www.securitysa.com/17847R

علاوه بر راه‌اندازی جهانی، تراکا آفریقا «برنامه‌های توسعه تهاجمی» برای پنج سال آینده دارد که در این مدت شرکت بر گسترش بیشتر در آفریقای زیر صحرا تمرکز خواهد کرد. ادامه حضور بخش بازار در آفریقای جنوبی در بخش های معدن، بانکداری، خودرو، مراقبت های بهداشتی، زیرساخت های حیاتی و بخش های مرکز داده باقی خواهد ماند.

ما قصد داریم از طریق شبکه شریک و مرکز تجربه خود که به عنوان مرکزی برای به اشتراک گذاری دانش، آموزش، پشتیبانی و مهمتر از همه، همکاری بین مشتریان و شرکای ما عمل می کند، به این هدف برسیم. ما به طور مداوم در حال نوآوری و اضافه کردن ویژگی ها و عملکردهای جدید به فناوری های TrakaWEB و Traka Touch خود هستیم و اطمینان حاصل می کنیم که مشتریان ما ارزش و بازده واقعی سرمایه خود را تشخیص می دهند.”

تراکا آفریقا (که بخشی از بخش راه حل های جهانی ASSA ABLOY است) در سال 2001 تشکیل شد و دارای 32 کارمند است و بیش از 400 کارمند در Traka ASSA ABLOY در سراسر جهان دارد.

او اضافه می‌کند که این امر بسیار مهم است، زیرا مشتریان به قابلیت اطمینان، انعطاف‌پذیری، و قابلیت‌های تحقیق و توسعه ارائه شده توسط یک برند شناخته‌شده که «توانایی پشتیبانی محلی از فناوری‌هایی را دارد که ارائه می‌کند» نیاز دارند.

Stoop نتیجه گیری می کند: “Traka Africa با گزارش حسابرسی جامع کنترل فرآیند بهتری را هدایت می کند زیرا همچنان با سیستم های موجود مانند کنترل دسترسی ادغام می شود تا کنترل بهتر، کارایی و عملکرد یکپارچه را از طریق یک پلت فرم مرکزی ارائه دهد.”

ارائه‌دهنده راه‌حل‌های کلید الکترونیکی و تجهیزات جهانی، تراکا، نسل بعدی سیستم‌های مدیریت کلید خود را در سال 2023 راه‌اندازی خواهد کرد که امنیت، قابلیت خدمات و قابلیت ردیابی را برای مشتریان و فروشندگان خود فراهم می‌کند.