کنترل ورودی خودرو – شماره 7 2022 – ZKTeco

سنسور رادار تشخیص خودرو VR10: حسگر راداری VR10 برای تشخیص خودرو برای شناسایی و شناسایی وسایل نقلیه مختلف (موتور سیکلت، اتومبیل، کامیون)، عابران پیاده و اجسام کوچک (دور) در یک منطقه تشخیص از 1 متر تا 6 متر در اطراف مانع بوم توسعه یافته است. . VR10 از طریق اتصال به برد اصلی مانع، می‌تواند به جلوگیری از شکستن موانع یا آسیب رساندن به اموال یا رهگذران توسط وسایل نقلیه کمک کند، در حالی که امکان بسته شدن خودکار بوم را فراهم می‌کند. در مقایسه با آشکارساز حلقه، نصب انعطاف پذیری را ارائه می دهد. دستگاه به دلیل ضربه زیاد در خطر آسیب کمتری قرار دارد.وام)

گیت بوم BG1000: گیت های مانع سری BG1000 از طراحی شاسی LED تعاملی ZKTeco، پنل کنترل قابل برنامه ریزی، موتور DC بدون برس با راندمان بالا و ساختار انتقال دنده مواد SCM421 استفاده می کنند. این دارای مزایای سرعت بالا، کیفیت پایدار، گسترش عملکرد غنی و موارد دیگر است.


منبع: https://www.securitysa.com/17879R

کنترل ورودی خودرو

شماره 7 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، تجاری (صنعتی)

دوربین تشخیص پلاک LPRC100: دوربین LPRC100 نسل اول دوربین تشخیص پلاک از ZKTeco است. این سیستم یک الگوریتم تشخیص پلاک خود توسعه یافته را برای شناسایی دقیق پلاک های متحرک در محیط های پیچیده، گرفتن عکس از آنها و ارسال اطلاعات به پلتفرم نرم افزاری بلادرنگ برای تعیین خودکار اینکه آیا وسایل نقلیه مجاز به دسترسی هستند یا خیر، اتخاذ می کند.

کنترل ورودی خودرو

با سیستم های کنترل دسترسی ZKTeco، محل خود را ایمن کنید و کنترل کنید که چه کسانی وارد می شوند. این شرکت انواع پایانه های کنترل ورودی را برای عابران پیاده و وسایل نقلیه ارائه می دهد.