کنترل کننده درب | امنیت حرفه ای


Comelit-PAC به آن اضافه می کند PAC محدوده کنترل دسترسی با کنترلر یک درب IP 511DCi، در تصویر. این با قابلیت برابر با کنترلر دو در 512 DCi طراحی شده است، با مزیت پشتیبانی از یک در به جای دو در، بر اساس خواندن/خواندن یا خواندن در/درخواست خروج.

آماده نصب در یک محفظه با PSU 50 وات، یا به عنوان گزینه DIN Mount، در اکوسیستم PAC ادغام شده است. از ادغام با محصولات و خوانندگان دیگر تولیدکنندگان پشتیبانی می کند و برای کار با سیستم های هشدار، ایمنی آتش سوزی و ساختمان طراحی شده است.

استیو رایلی، مدیر بخش PAC GDX، می‌گوید: «این یک راه‌اندازی هیجان‌انگیز برای Comelit-PAC است که تعهد و سرمایه‌گذاری باورنکردنی ما را در تحقیق و توسعه تشخیص می‌دهد، و اطمینان می‌دهد که محصولاتی را با منافع متقابل به پایگاه کامل مشتریانمان ارائه می‌کنیم، حداقل زمان. صرفه جویی در منابع و هزینه که می توان به دست آورد.

«در Comelit-PAC ما به دقت به نصاب‌ها، توزیع‌کنندگان و مشخص‌کننده‌ها گوش داده‌ایم که همگی به صراحت نیاز به یک کنترل‌کننده تک درب جایگزین داشتند. راه حلی که به آنها اجازه می دهد در شرایط چالش برانگیز بازار امروز با راه حلی که می تواند ویژگی های عالی، قابلیت اطمینان قوی و امنیت بالا را به عنوان استاندارد ارائه دهد، رقابتی تر باشند.

کنترلر یک درب جدید ما به گونه ای طراحی شده است که به طور خاص به این موضوع رسیدگی کند و پیشنهادی بی رقیب را به مشتریان خود و به طور کلی بازار ارائه دهد. با تمام مشخصات غنی از ویژگی‌هایی که از PAC Access Control انتظار دارید، راه حلی است که طراحی، نقل قول و نصب سریع و آسان است. همچنین به این معنی است که PAC را می توان هم برای تاسیسات جدید و هم برای مقاوم سازی هر سیستم موجود دیگری که از زیرساخت کابل کشی و خواننده موجود استفاده می کند استفاده کرد. همه اینها و با قیمتی تحویل داده شده است که مطمئناً نصب کننده های امنیتی را مورد توجه قرار می دهد.

511 DCi از طیف وسیعی از فرمت‌های خواننده، کارت و توکن پشتیبانی می‌کند، از جمله PAC OPS – فناوری ضد کلونینگ PAC. همچنین با هوشمندی برای تداوم کار آفلاین، با ضمانت پنج ساله طراحی شده است. این محصول دارای ویژگی “One Touch Test” PAC است که امکان راه اندازی یک مهندس را فراهم می کند، و یک تست پنج ثانیه ای تایید می کند که تمام کابل کشی بین کنترلر، خواننده و قفل درست و کار می کند.

این محصول دارای قابلیت گسترش از طریق نقاط شبکه اضافی یا با استفاده از گذرگاه 485 PAC با کنترل‌کننده‌های 512 DC است که امکان دسترسی به 47 در از یک نقطه IP را به صورت محلی فراهم می‌کند. به طور کلی یک سیستم دسترسی PAC می تواند بیش از 2000 در و تا 75000 دارنده کارت را پشتیبانی کند که به گفته سازندگان آن را برای نصب از یک درب تا سیستم های سطح سازمانی مناسب می کند.

استیو می‌افزاید: «توانایی ما برای کار از طراحی اولیه با توزیع‌کنندگان و مشخص‌کننده‌ها تا نصب، جایی که ما همیشه از ساده‌سازی فرآیند برای تشویق نصاب‌ها برای ارائه این فناوری هوشمند آگاه هستیم، دقیق بوده است. حتی پس از تکمیل برنامه های کاری، ما از قابلیت نظارت برای تضمین امنیت بالا اطمینان حاصل کرده ایم. همه اینها گرد هم می آیند تا نشان دهیم که چگونه به سطوح بالای خدمات خود متعهد هستیم و همه مشتریان ما احساس کنند که ما همیشه با شما هستیم.

بازدید کنید: www.pacgdx.com/products/pac-access-control/door-controllers/511-access-controller.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/access-control/door-controller-6/