کنفرانس سالانه کارلایل | امنیت حرفه ای


قرار است بیش از 400 نفر برای بحث در مورد صنعت مدیریت تسهیلات – روندها، چالش ها، ابتکارات و راه حل ها در روز پنجشنبه 23 فوریه در منچستر گرد هم آیند.

آزمایشگاه نوآوری که در مجتمع کنوانسیون مرکزی قرار دارد میزبان سخنرانانی در مورد بحران مالی در حال توسعه، کمبود مهارت ها، تغییر جمعیت شناسی نیروی کار در میان موضوعات دیگر خواهد بود. با افزایش عدم اطمینان بازار، نویسنده کتاب When the Clouds Come، درو پووی، ابتدا در مورد مدیریت تغییرات و آشفتگی صحبت خواهد کرد. دکتر پل ردموند در مورد آینده کار، نقش‌هایی که در معرض خطر جایگزین شدن با فناوری هستند و اینکه چگونه شرکت‌ها می‌توانند نیروی کاری بسیار متعهد ایجاد کنند، صحبت خواهد کرد، به ویژه در میان Millennials و ژنرال Z. شکافی در تجربه خدماتی که آنها هرگز نمی دانستند وجود دارد، بنابراین حفظ مشتری را افزایش می دهد.

همانطور که “استعفای بزرگ” بیشتر در دنیای پس از همه گیری آشکار می شود، راسل بک اقدامات ملموسی را به نمایندگان ارائه می دهد که پتانسیل و بهره وری گران ترین دارایی آنها را باز می کند: مردمشان. به همان اندازه مهم، ارائه یک دیدگاه جدید برای مراقبت از مردم امروز برای اطمینان از حضور آنها برای فردا.

فیگن موری، مبارز قانون مارتین، و نیک آلدوورث، سرپرست سابق، و مدیر مبارزه با تروریسم و ​​ریسک برای خدمات پشتیبانی کارلایل، در مورد قانون مارتین صحبت خواهند کرد. این قانون پیشنهادی توسط وزارت کشور و نخست وزیر ریشی سوناک است که مسئولیت بیشتری را بر عهده صاحبان مکان‌های در دسترس عموم برای امنیت و محافظت در برابر حوادث تروریستی می‌گذارد.

برای یک بحث میزگرد، الیور گرانت، مدیر منابع انسانی Arriva Rail لندن، اما سوئیل، رئیس عملیات امنیتی تسکو، جیسون وید، رئیس عملیات خرده‌فروشی قطارهای شمالی، و آیلین ویلیامز، افسر ایمنی تاتنهام هاتسپر، روی صحنه خواهند رفت تا در مورد سفرهای خود صحبت کنند. تغییر و عدم اطمینان، ارائه توصیه های ملموس به نمایندگان ارشد و رهبران سازمان های دیگر با اندازه های مختلف که ممکن است با چالش های مشابهی روبرو شوند.

صنعت ریلی ویژگی های خاص خود را خواهد داشت زیرا نمایندگانی از 13 شرکت فعال قطار در بریتانیا حضور دارند. حضور روی صحنه از Greater Anglia، Arrival Rail London، ITAL و مدیر استراتژی راه آهن Carlisle Services Support Services، Steve Cere خواهد بود.

همچنین در دستور کار؛ تغییر چهره امنیت، فناوری در FM، بازده مرتبط برای افراد مکمل و استراتژی‌های فناوری، تهیه قراردادهای خدمات پشتیبانی موفق، و تمرکز رو به رشد محیط‌زیست، اجتماعی و حاکمیت شرکتی (ESG).

شرکت کنندگان تایید شده شامل سهامداران ارشد از بزرگترین سازمان های بریتانیا مانند جگوار لندرور، دانشگاه کاونتری، میزبان یوروویژن امسال M&S Bank Arena لیورپول، باشگاه فوتبال تاتنهام هاتسپور، باشگاه فوتبال لیورپول، تسکو، سینزبری، قطارهای شمالی و ساحل غربی آوانتی هستند.

علاوه بر غذا و نوشیدنی در طول روز، شرکت‌کنندگان همچنین می‌توانند با بیش از 50 غرفه‌دار از جمله 2CL Communications، Marlowe Fire and Security، Arval UK و Reckitt Benckiser Group تعامل داشته باشند.

مدیر اجرایی میزبان این رویداد، خدمات پشتیبانی کارلایل، پل ایوانز، گفت: “با کار با مجموعه ای معتبر و در سطح جهانی از برندها، این روز به سهامداران ارشد اجازه می دهد تا در مورد چالش های خاصی که با آن روبرو هستند بحث کنند، با اخلالگران بالقوه جدید روبرو شوند و درگیر شوند. در روشنگری همتا به همتا پیرامون راه حل ها. ما مشتاقانه منتظر ارائه دیدگاه جدیدی در مورد نوآوری های پایدار و مدیریت تغییر قوی برای اجرای موفقیت آمیز پیشرفت های فناوری در نیروی کار موجود هستیم.

پس از کنفرانس سالانه، به عنوان میزبان، خدمات پشتیبانی کارلایل از مهمانان انحصاری در جوایز سالانه سوپراستار دعوت می کند تا دستاوردهای مردم در سراسر FM را نشان دهد. این یک جایزه جدید مارتین هت برای کمک به مبارزه با تروریسم است، زیرا کارلایل از آمدن قانون مارتین استقبال می کند. این جایزه توسط خود فیگن موری، به عنوان مدافع قانون مارتین و مادر مارتین هت، یکی از 22 نفری که در بمب گذاری منچستر آرنا در پایان کنسرت آریانا گرانده در روز دوشنبه، 22 می 2017 کشته شدند، اهدا خواهد شد.

ثبت نام رویداد برای آزمایشگاه نوآوری هنوز در Eventbrite در دسترس است – https://www.eventbrite.co.uk/e/507406465397.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/carlisle-annual-conference/