کنفرانس سالانه AUCSO 2023 | امنیت حرفه ای


“چهره در حال تغییر امنیت در آموزش عالی” عنوان این است کنفرانس 2023 انجمن سران حراست دانشگاه (AUCSO).

رئیس منتخب AUCSO، الیور کوران، گفت: «مانند بسیاری از بخش‌های دیگر صنعت امنیت، از ما که در بخش آموزش عالی کار می‌کنیم، خواسته می‌شود تا خدمات بیشتر و بیشتری را برای محافظت از جوامع خود ارائه دهیم. به همین دلیل است که موضوع کنفرانس ما بر روی «تغییر چهره امنیت در آموزش عالی» متمرکز خواهد شد، جایی که می‌توانیم چالش‌های جدید خود را مورد بحث قرار دهیم و همچنین از سخنرانان متخصص خود بخواهیم بینش‌های کلیدی را در تطبیق خدمات خود به ما ارائه دهند.»

سی و هفتمین کنفرانس سالانه AUCSO در حال اجرا است دانشگاه هریوت وات مرکز کنفرانس در ادینبورگ در روز سه‌شنبه، 18 آوریل تا پنجشنبه، 20 آوریل، مؤسسه اصلی لس آلن، رئیس AUCSO، که رئیس حفاظت در دانشگاه است. این رویداد توسط پروفسور مارک بیگز، معاون و استاد هریوت وات افتتاح خواهد شد. سخنرانی های کیت براون، وزیر دادگستری و کهنه سربازان کابینه دولت اسکاتلند، دولت اسکاتلند و کوری دیوی، معاون رئیس جمهور آسیا/اقیانوسیه، کنترل ریسک انجام خواهد شد.

همچنین می‌توانید از نمایندگانی از گروه امنیت داخلی وزارت کشور و دفتر امنیت ملی مبارزه با تروریسم (NaCTSO) که در مورد تعریف قانون مارتین / وظیفه حفاظت از آموزش عالی صحبت کنند، منتظر ارائه‌ها و کارگاهی باشید. سایر جلسات توسط:

دیو ویلسون، هماهنگ‌کننده جرایم برده‌داری مدرن و سازمان‌یافته مهاجرت، واحد جرایم سازمان‌یافته منطقه‌ای، پلیس میدلندز غربی – آسیب‌پذیری دانش‌آموزان در برابر نفوذ جرایم سازمان‌یافته.

Mick McNally – مدیر، واحد خشونت و آسیب پذیری (VVU) – ابتکاراتی برای مقابله با خطوط منطقه و خشونت و استثمار مرتبط.

مارک چسورث – افسر ارشد، واحد مبارزه با آدم ربایی و اخاذی (AKEU) در آژانس جنایی ملی (NCA) – افزایش «ربوده های مجازی» در دانشگاه های بریتانیا.

دان اوکلی – مدیر توسعه، بازرسی امنیت ملی – گواهی شخص ثالث برای مدیران امنیتی HE.

لیزا برود، رهبر تیم، CT Protect، آماده سازی و امنیت، وزارت آموزش – قانون مارتین در آموزش عالی: کارگاه گروهی (با کارکنان وزارت آموزش، دفتر خانه و NaCTSO)

اندی فریبرن، دستیار فرمانده پلیس، بخش تخصصی جرایم، پلیس اسکاتلند – مقابله با جنایات سازمان یافته، مبارزه با تروریسم و ​​اطلاعات در اسکاتلند؛ و

دکتر امی کلارک – پژوهشگر دانشکده جرم شناسی، دانشگاه لستر – جنایات نفرت در آموزش عالی.

در کنار این کنفرانس نمایشگاهی از محصولات و خدمات برپا می شود که نمایندگان می توانند در بین کارگاه ها و گفتگوها از آن بازدید کنند. یک رویداد استقبال و نمایشگاه غرفه داران در عصر سه شنبه در مرکز کنفرانس برگزار می شود و یک شب شبکه برای عصر چهارشنبه در قلعه ادینبورگ برنامه ریزی شده است. شام جشن کراوات سیاه و شب جوایز در عصر پنجشنبه برگزار می شود که برندگان جوایز AUCSO اعلام می شوند.

جولی بارکر، مدیر عملیات AUCSO، که در تصویر دیده می شود، گفت: “ما بسیار مشتاقانه منتظر سی و هفتمین کنفرانس سالانه خود هستیم، ما یک خط عالی از سخنرانان موضوعی و فکر برانگیز داریم. سال گذشته ما رکورد حضور داشتیم و امسال مصمم هستیم که آن را شکست دهیم. اگر مایل به شرکت هستید، در اسرع وقت ثبت نام کنید زیرا مکان ها به سرعت پر می شوند.”

این رویداد برای اعضای AUCSO و موسسات عضو آزاد است. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای یک مکان مراجعه کنید: https://eu.eventscloud.com/ereg/index.php?eventid=200251767&. ثبت نام در روز جمعه 17 اسفند پایان می یابد.

ثبت نام شامل:

حضور در تمامی جلسات کنفرانس، پذیرایی و ناهار. حضور در تمام رویدادهای اجتماعی از جمله پذیرایی خوش آمدگویی سه شنبه 18 آوریل، شام AUCSO چهارشنبه 19 آوریل و شام جوایز جشن پنجشنبه 20 آوریل. اقامت در هتل کنفرانس (خروج سه شنبه، خروج جمعه).
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/education/aucso-2023-annual-conference/