کنفرانس موسسه امنیت 2022 | امنیت حرفه ای


سالانه کنفرانس از موسسه امنیت مارک رو می نویسد: یک رویداد برتر در تقویم صنعت امنیت بریتانیا باقی می ماند. کاملا جدا از آنچه گفته شد، برای آنچه که رویداد در مورد پیشرفت صنعت در بخش خصوصی و دولتی به ما می گوید.

محل برگزاری، با حسن نیت جان برنارد، مرد امنیتی شرکت Aviva، بلوک دفتر شرکت بیمه در آندرشفت، در شهر لندن بود (به آن سوی جاده از «پنیر رنده» فکر کنید). برای بازدیدکنندگان خارج از شهر، محل برگزاری به طرز چشمگیری چشمگیر بود: یک دیوار ویدئویی در اتاق کنفرانس که ممکن است از یک منطقه زیرزمینی به منطقه دیگر کشیده شده باشد. انتخاب آب ساکن یا گازدار، در قوطی ها. یکی دیگر از نهادهای صنعتی، شعبه ASIS در بریتانیا، به همین ترتیب قادر است از اعضا و حسن نیت کارفرمایان آنها برای ملاقات در چنین مکان های معتبر استفاده کند.

در نسخه چاپی ماه نوامبر مجله امنیت حرفه‌ای، صفحاتی از شام سالانه Chartered Security Professional وجود دارد که از حمایت حرفه‌ای امنیتی دولت بریتانیا شنیده می‌شود. CSyP. سخنرانی پانل پایانی کنفرانس، به رهبری چارلی کوری، رئیس بخش امنیت وزارت کشور، به همین ترتیب در مورد نحوه تعامل govsec با صنعت امنیتی گسترده تر (به محتوا اهمیت نمی دهد) صحبت کرد. همیشه از نظر مشاغل شخصی افراد، کار در پلیس یا نیروهای مسلح، و سپس رفتن به مدیریت امنیتی یا مشاوره است.

آنچه قابل توجه بود اعترافات یا یادآوری این نکته بود که پلیس و سازمان دولتی همیشه بهترین یا به موقع ترین اطلاعات را ندارند، به عنوان مثال برای پاسخ به اقدامات تروریستی، یا برای اطلاع از آمادگی در صورت حملات. به عنوان نشانه ای از ارتباط مردم، خبر استعفای لیز تراس از سمت نخست وزیری در گوشی های هوشمند در میان حضار زمزمه شد و سخنران همیشه جذاب مایک کرول (که خود سفری از عموم داشته است) را ترک کرد. خدمات به امنیت شرکتی) به عنوان آخرین کسی که در اتاق می‌دانست سرگرم شد.

برای اشاره به صحبت های مایک با جزئیات بیشتر، او داستان نظارت را که ریشه در تاریخ و مذهب بشری دارد، در نظر گرفت. و سیاست در گسترده ترین معنای آن، چه به دیستوپیای برادر بزرگ جورج اورول در سال 1984 تمایل داشته باشید، چه مدینه فاضله فیلسوف فایده گرا جرمی بنتام (که مایل ها دورتر در دانشگاه کالج لندن نشسته است، همانطور که در کتاب نشان داده شده است. نسخه چاپی فوریه مجله امنیتی حرفه ای).

اینترنت و وسایلی مانند جوراب های نظارت بر نوزاد؛ مایک خاطرنشان کرد: و ساعت‌های هوشمند (که توسط برخی از مخاطبان استفاده می‌شود) به معنای نظارت مداوم بر فعالیت‌های آنلاین ما است. و حتی فیزیولوژی ما – مانند ضربان قلب ما. این داده ها برای همیشه ذخیره می شوند. مایک داستان کوتاه علمی تخیلی فیل دیک را به یاد آورد که به فیلم گزارش اقلیت تام کروز تبدیل شد – که دیگر شبیه داستان علمی تخیلی نیست، مایک گفت: “و این مردم هستند. [security professionals] مثل ما که این را می رانیم.»

او پیشنهاد کرد که با چنین داده های نظارتی، ما در آستانه عصر جدیدی در امنیت هستیم. اما آیا جامعه یا کسانی که امنیت را انجام می دهند، آن را می خواهند و باید بخواهند؟ یک بحث میزگردی دنبال شد که در آن حس این بود که هیچ اجتنابی از چنین جهانی وجود ندارد، و حتی اگر کشوری قوانینی علیه آن وضع کند، بقیه جهان این مقاومت را بیهوده خواهند کرد.

در حالی که مهم ترین جنبه روز نیست، صحبت مایک و بعد از آن توسط گروه ویژه ضد تروریستی موسسه (گفتناستیو مک گراث و اندرو دونالدسون از بنیانگذاران تروریسم اسلام گرا به طور قاطعانه امنیت امروزی را در فناوری و سایر تحولات دهه های گذشته ایجاد کردند. آیا می دانستید برای مثال دوربین مداربسته – تلویزیون مدار بسته تحت اللفظی – بخشی از طرح V2 آلمان نازی بود، دوربین مداربسته ای که رمپ پرتاب هر موشک را پوشش می داد؟

این که چگونگی و چرایی امنیت دارای پیشینه قابل ردیابی است، نشانه یک صنعت امنیتی بالغ تر است که می تواند به طور حرفه ای در کنار پلیس و دولت باشد. و سایر عملکردها مانند IT و HR. ضمنی در بودن حرفه ای است روند از ماندن حرفه ای، به روز در دانش شما، که به CPD (توسعه حرفه ای مستمر) مانند شرکت در رویدادها نیاز دارد. به جای اینکه به گذشته خود تکیه کنید و به قول یک سخنران بگویید «نمی‌دانی من کی بودم!؟».

یکی از مواردی که امنیت خصوصی در آن ضعیف بوده است، خود بازاریابی است که پوسترهای بزرگ این رویداد را بسیار با طراوت کرده است – در تصویر با طراح، کارمند مؤسسه Jade Lapper.

در مورد جلسه مک گراث و دونالدسون که کارل داکین به آن ملحق شد، دلایلی را بیان کرد که چرا تروریسم اسلام گرا یک “تهدید پایدار” است – همان اصطلاحی که در اوایل این ماه در کنفرانس سالانه سازمان ملل استفاده شد. انجمن مشاوران امنیت، نتیجه

در مورد اجرای دو سال اخیر، وظیفه حفاظتی پیشنهادی – یک الزام قانونی که همه مکان‌ها و “مکان‌های در دسترس عموم” مسئولیت محافظت در برابر تروریسم را بر عهده می‌گیرند – به خوبی پوشش داده شد.

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی دسامبر مجله امنیتی حرفه ای.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/security-institute-2022-conference/