کنفرانس AUCSO 2023 | امنیت حرفه ای


مرکز کنفرانس دانشگاه هریوت وات، در ادینبورگ، محل برگزاری سی و هفتمین کنفرانس سالانه امسال است. AUCSO همایش (انجمن مدیران ارشد حراست دانشگاه). از سه شنبه 18 آوریل تا پنجشنبه 20 آوریل ادامه دارد و برای اعضا و موسسات عضو آزاد است.

نمایندگان می توانند از مزایای یک نرخ اولیه پرنده تا پایان این ماه برنامه ای از سخنرانان اصلی در حال نهایی شدن است. در کنار سخنرانان این فرصت نیز وجود خواهد داشت که به جلسات پراکنده در موضوعات مختلف بپیوندند. به علاوه شبکه شبانه

کنفرانس سال گذشته شاهد رکورد حضور بیش از 230 نفر از جمله اعضای و مهمانان AUCSO و 45 غرفه‌دار صنعت بود که بزرگترین نمایشگاه آن تا به امروز است. تامین کنندگان و شرکای AUSCO تشویق می شوند زودتر ثبت نام کنند. نمایندگان می توانند در فاصله بین کارگاه ها و گفتگوها از نمایشگاه بازدید کنند.

یک رویداد خوش آمدگویی و نمایشگاه غرفه داران در عصر سه شنبه در مرکز کنفرانس برگزار می شود و یک شب شبکه برای چهارشنبه در قلعه ادینبورگ برگزار می شود. این قلعه که بخشی از میراث جهانی یونسکو است، هنوز هم سربازانی از ارتش بریتانیا در آنجا مستقر هستند.

شام جشن کراوات سیاه و شب جوایز عصر پنجشنبه در کتابخانه Signet در رویال مایل تاریخی ادینبورگ برگزار می شود. قدمت کتابخانه Signet به سال 1822 برمی‌گردد و خانه انجمن نویسندگان به امضای اعلیحضرت است و کتابخانه مرجع برای سیستم حقوقی اسکاتلند را در خود جای داده است. برندگان جوایز AUCSO در مراسم شام اعلام خواهند شد.

مدیر عملیات AUCSO، جولی بارکر، در تصویر، می گوید: “ما بسیار مشتاقانه منتظر سی و هفتمین کنفرانس سالانه خود هستیم – دیدن همکاران و دوستان بسیار عالی خواهد بود – و همچنین با افراد جدید ملاقات می کنیم. ما مشتاقیم که تخفیف زودهنگام را ارائه دهیم، که تا پایان ماه موجود است، و لطفا ثبت نام کنید، برای کنفرانسی که قول می دهیم یک کنفرانس بسیار قابل تامل و جذاب باشد.

ما همچنین مشتاقیم از کسب‌وکارها و موسسات خیریه‌ای که علاقه‌مند به شرکت در این کنفرانس هستند بشنویم، زیرا این یک راه عالی برای تبلیغ محصولات یا خدمات شما به مخاطبان هدف متخصصان دانشگاه و امنیت است. ما به ویژه منتظر شام جشن و شب جوایز در عصر پنجشنبه هستیم که برندگان جوایز AUCSO 2023 را اعلام خواهیم کرد. دیدن نمایندگان، شرکای تجاری، همکاران منتخب و مهمانان ویژه برای تجلیل از دستاوردهای شگفت‌انگیز تیم‌های امنیتی کار در مؤسسات خود در طول سال 2022، شگفت‌انگیز خواهد بود.»

این کنفرانس برای اعضای AUSCO و غیرعضو آزاد است. برای ثبت نام در کنفرانس و بهره مندی از Early Bird Rate به آدرس زیر مراجعه کنید:

هزینه 525 پوند برای هر نفر (499 پوند برای ثبت نام اولیه پرندگان) است و شامل:

ثبت نام شامل:

حضور در تمامی جلسات کنفرانس، نوشیدنی ها و ناهار.
حضور در تمام رویدادهای اجتماعی از جمله پذیرایی خوش آمدگویی سه شنبه 18 آوریل، شام AUCSO چهارشنبه 19 آوریل و شام جشن پنجشنبه 20 آوریل.
اقامت در هتل کنفرانس (خروج در سه شنبه 18 آوریل، خروج از جمعه 21 آوریل).
همچنین نرخ نمایندگی روزانه 200 پوند وجود دارد. نمایندگان روز همچنین می توانند در شام AUCSO در چهارشنبه 19 آوریل با 99 پوند و شام جشن و جوایز در روز پنجشنبه 20 آوریل با قیمت 160 پوند (هر دو رویداد مشروط به در دسترس بودن) شرکت کنند.

ثبت نام در روز جمعه 17 اسفند پایان می یابد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/education/aucso-conference-2023/