کوپلینگ یک پیچ – شماره 6 2022 – جانسون محصولات جهانی را کنترل می کند

علاوه بر سرعت بخشیدن به نصب، کوپلینگ One-Bolt 579A دارای واشرهای توقف مرکزی است که برای اندازه های خاص کوپلینگ سفارشی شده اند تا از موقعیت مناسب اطمینان حاصل شود. اندازه‌های کوپلینگ 1،25 و 1،5 اینچی، واشر ثابت شده و روغن کاری شده با پودر خود را برای قطر لوله‌های کوچک ایده‌آل نگه می‌دارند، در حالی که اندازه‌های 2 تا 4 اینچی از یک واشر خودکار روان‌کننده طراحی‌شده برای بهینه‌سازی محافظت در برابر رول یا رول استفاده می‌کنند. نیشگون گرفتن ستون فقرات با مشخصات پایین به پیمانکاران اجازه می دهد تا کوپلینگ ها را در فضاهای تنگ تر نصب کنند، در حالی که تماس لوله 360 درجه یک اتصال واقعاً سفت و سخت را تضمین می کند.

کوپلینگ یک پیچ

شماره 6 2022 ایمنی آتش

برای اطلاعات بیشتر با Johnson Controls Global Products تماس بگیرید، +27 11 011 4050، [email protected]، www.johnsoncontrols.com/fire-detectionوام)


منبع: https://www.securitysa.com/17564R

چه پیمانکاران یک سیستم آبپاش آتش نشانی را در یک انبار یا فضای تجاری استاندارد نصب کنند، زمان آنها ارزشمند است. مارتین شولت فرانکنفلد، مدیر جهانی مدیریت محصول، جانسون کنترلز، گفت: اتصال لوله نباید زمان بر یا پر زحمت باشد. ما این کوپلینگ نسل بعدی را با واشرهای سفارشی بهبود بخشیده ایم تا پیمانکاران بتوانند به سادگی کوپلینگ را قرار داده و یک پیچ را محکم کنند.

کوپلینگ 579A که از قبل مونتاژ شده و روغن کاری شده است، دارای یک محفظه ابتکاری سه تکه و فقط یک پیچ برای سفت شدن است. طراحی تک پیچ کوپلینگ، سفت شدن متناوب را حذف می کند و به نصب سازگارتر و عملکرد قابل اعتماد محصول کمک می کند. این کوپلینگ دارای درجه فشار حداکثر 365 psi است و دارای لیست UL/ULC، تأیید FM، تأیید VdS و تأیید LPCB است.

جانسون کنترلز نسل بعدی کوپلینگ Grinnell G-Fire One-Bolt Figure 579A را با واشرهای سفارشی برای اتصال ایمن تر در اتصالات لوله اطفاء حریق معرفی کرده است. کوپلینگ شیاردار و سفت و سخت آماده اتصال مستقیم از جعبه است و تجربه نصب سریع و روان را برای پیمانکاران فراهم می کند.