کیت های اجرایی به روز شد | امنیت حرفه ای


پیرونیکس محتویات خود را به روز کرده است کیت های اجرایی و یک باتری جدید برای صداگیرهای امنیتی Deltabell خود دارد.

کیت های حاوی MC1MINI-WE با جدیدترین و کوچکترین کنتاکت درب و پنجره بی سیم، MCNANO-WE جایگزین خواهند شد. Laurence Kenny، مدیر بازاریابی، گفت: «از زمان راه اندازی، MCNANO-WE ما بین نصاب ها بسیار محبوب بوده است. خوشحالم که اکنون می‌توانیم MCNANO-WE را در کیت‌های Enforcer ارائه دهیم و مزایایی را به نصاب‌کنندگان و کاربران نهایی ارائه دهیم.»

سازندگان می گویند که کنتاکت در اندازه نانو عملکرد امنیتی طولانی مدتی را ارائه می دهد که برای ناپدید شدن با نصب خارج از دید طراحی شده است. با ظاهر زیبایی شناختی خود می تواند هر دو با یک ویژگی ترکیب شود.

Laurence افزود: “MCNANO-WE با نصب در چارچوب یک درب uPVC، یک راه حل ساده و بسیار راحت برای هر نصب مسکونی یا تجاری است و افزودنی عالی برای کیت های Enforcer همیشه محبوب ما خواهد بود.”

جایگزینی MC1MINI-WE با MCNANO-WE شامل موارد زیر است: Enforcer RKP Kits 1, 2; کیت های اجرایی 1، 2، 3، 5; و کیت‌های تبلت Enforcer 1، 2. کیت‌های Enforcer شامل کنترل پنل Enforcer V11، در تصویر، و طیف وسیعی از دستگاه‌های امنیتی برای اماکن مسکونی به‌صورت بسته‌بندی هستند.

باتری هایی که محصولات بی سیم Deltabell را تغذیه می کنند با باتری رایج تر CR123A جایگزین می شوند. این فقط برای نصب‌های جدید اعمال می‌شود و باتری سبک قبلی همچنان از طریق توزیع برای نگهداری ماژول قبلی Deltabell-WE در دسترس خواهد بود. Deltabell-WE که به تازگی طراحی شده است (کد قطعه: DELTA/MOD-WE2) دارای چهار باتری CR123A خواهد بود.

Laurence افزود: “Deltabell-WE بازطراحی شده با CR123A بر عملکرد تأثیر نمی گذارد، اما تعمیر و نگهداری و تعویض را آسان تر می کند، زیرا نصاب ها می توانند این باتری ها را به صورت عمده از طریق توزیع با بسته های چندگانه CR123A VARTA ما خریداری کنند.”

طیف صداهای امنیتی بی سیم و سیمی Deltabell یک بازدارنده بصری را ارائه می دهد و در رنگ های پایه و درب انتخابی برای استفاده در سیستم های تجاری و خانگی ارائه می شود. نصاب ها می توانند درب ها را با لوگوی خود علامت گذاری کنند.

بازدید کنید www.pyronix.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/alarms/enforcer-kits-updated/