کیفیت تصویر واقعی حتی در محیط های تاریک – شماره 8 2022 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

دوربین های 4K دارای رزولوشن 3840 در 2160 پیکسل هستند که به معنای 8 میلیون پیکسل به اضافه است. در مقایسه، دوربین های نظارتی 4K دارند 4 دفعه تعداد پیکسل‌های دوربین‌های 1080P (به تصویر مراجعه کنید)، به آن اجازه می‌دهد تصاویر واضح‌تری با وضوح بسیار بالاتر تولید کند. در واقع، اگر سعی کنید خروجی تصویر دوربین‌های 4K را با دوربین‌های نظارت غیر اچ‌دی سنتی مقایسه کنید، بلافاصله متوجه خواهید شد که افزایش قابل‌توجه رزولوشن، تفاوت بین جزئیات «مبهم» و «واضح» را در تصویر نشان می‌دهد.

توابع هوش مصنوعی

شرایط کم نور یک چالش نظارتی برای نصب کنندگان و کاربران نهایی است. تصاویر گرفته شده از سناریوهایی با نور تاریک (یا پس از تاریکی) با استفاده از دوربین‌های نظارت سنتی، اغلب سیاه و سفید، مبهم یا دارای پیکسل‌های شدید هستند که در صورت وقوع یک رویداد ایده‌آل نیست.

هنگام انتخاب دوربین مناسب برای سناریوهایی با نور کم، می‌توانید دوربین‌های 4K را در نظر بگیرید – یک شوق صنعتی که به تدریج در حال تبدیل شدن به یک راه‌حل اصلی نظارت است. در واقع، طبق آخرین گزارش، انتظار می‌رود که اندازه بازار نظارت تصویری 4K با 9 درصد CAGR (نرخ رشد سالانه مرکب) رشد کند که عمدتاً ناشی از افزایش تقاضا برای خدمات ایمنی و امنیتی عمومی و همچنین سریع بودن آن است. پیشرفت در فناوری های 4K و دوربین های مقرون به صرفه تر در بازار.

کیفیت تصویر واقعی حتی در محیط های تاریک

شماره 8 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

دوربین‌های 4K تمام رنگی داهوا از سنسور تصویر 1/1.2 اینچی (در حال حاضر بهترین حسگر IPC در نور کم داهوا) استفاده می‌کنند که در مقایسه با سنسور 8 مگاپیکسلی معمولی 110 درصد افزایش اندازه پیکسل را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، دیافراگم بزرگ F1.0 آن می تواند نوری را که بیشتر در دسترس است جذب کند و حداکثر انرژی نوری که سنسور می تواند دریافت کند دو برابر می شود.


منبع: https://www.securitysa.com/18273R

4K به طور خلاصه

دوربین 4K تمام رنگی داهوا دارای عملکردهای هوش مصنوعی است که می تواند نیازهای نظارتی مختلف کاربران را برآورده کند. حفاظت محیطی به دقت اهداف را در صحنه تشخیص می دهد. SMD 3.0 هشدارهای کاذب را کاهش می دهد و فاصله تشخیص را افزایش می دهد. AI Schedule به کاربران اجازه می دهد تا عملکردهای هوش مصنوعی مختلف را بر اساس زمان دلخواه خود تنظیم کنند. سایر عملکردهای هوش مصنوعی شامل شمارش افراد (هشت قانون) و مدیریت صف (چهار قانون) است.وام)