گالاگر گواهینامه SOC2 نوع 2 را دریافت کرد – شماره 2/3 2023 – گالاگر

گالاگر اعلام کرد که گواهینامه کنترل‌های سیستم و سازمان (SOC2 Type 2) را برای سرویس‌های میزبانی ابری راه‌حل امنیتی پرچم‌دار خود، Command Centre، کسب کرده است.

جونگ می‌گوید: «هر کسب‌وکاری با راه‌حل‌های میزبانی ابری که در مورد حفاظت از داده‌ها و اقدامات حفظ حریم خصوصی خود جدی است، باید برای انجام این نوع بررسی‌ها آماده باشد. «در گالاگر، مشتریان ما به افراد و راه‌حل‌های امنیتی ما اعتماد زیادی دارند. وظیفه ماست که نشان دهیم شایسته این اعتماد هستیم.»


منبع: https://www.securitysa.com/19157R

در چارچوب SOC 2 پنج اصل وجود دارد: امنیت، در دسترس بودن، یکپارچگی پردازش، محرمانه بودن و حریم خصوصی. یک کسب و کار را می توان بر اساس هر ترکیبی از این اصول حسابرسی کرد. در طول فرآیند ممیزی، همه سیستم‌ها توسط یک شخص ثالث خارجی قابل اعتماد بررسی می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که با اصول اعتماد AICPA مطابقت دارند. این ممیزی نشان می دهد که چگونه یک شرکت از داده های مشتری محافظت می کند و با خطر حملات سایبری مقابله می کند.وام)

گواهینامه SOC2 Type 2 مجموعه ای از استانداردها و گواهینامه های به دست آمده توسط Gallagher Security شامل ISO27001، CAPSS 2021 و EN50131-4 را تکمیل می کند. مارک جونگ، مدیر کل جهانی، می گوید که این شرکت از این فرصت برای انجام ممیزی خارجی به عنوان بخشی از فرآیند صدور گواهینامه استقبال کرد:

گواهینامه SOC2 Type 2 همچنین پایه و اساس حرکت قریب الوقوع مرکز فرماندهی Gallagher را از یک راه حل داخلی به راه حل مبتنی بر ابر ایجاد می کند. گای ارواین، که این توسعه را برای Gallagher Security رهبری می‌کند، می‌گوید: «این گواهینامه گواه این است که آینده راه‌حل امنیتی سازمانی ما امنیت سایبری و اخلاق داده‌ها را در هسته خود دارد.»

استاندارد انطباق برای سازمان های خدماتی این اطمینان را در بالاترین سطح فراهم می کند که داده های مشتری به طور ایمن توسط گالاگر پردازش و ذخیره می شود. که توسط موسسه حسابداران رسمی آمریکا (AICPA) نگهداری می شود، کنترل های داخلی سختگیرانه ای را برای امنیت اطلاعات و حریم خصوصی نشان می دهد.

گالاگر گواهینامه SOC2 Type 2 را دریافت کرد

شماره 2/3 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، امنیت محیطی، هشدارها و تشخیص مزاحم، محصولات

مدیر کل جهانی گالگر سکیوریتی، مارک جونگ، و رهبر جریان ارزش، گای اروین.