گجت عجیب لنوو برای نمایشگاه CES 2023؛ چراغ مطالعه با قابلیت‌های شارژر و وبکم! گجت نیوز-شارژر لپتاپ مستر جانبی

گجت عجیب لنوو برای نمایشگاه CES 2023؛ چراغ مطالعه با قابلیت‌های شارژر و وبکم! گجت نیوز-شارژر لپتاپ مستر جانبی

برای اطلاعات بیشتر در خصوص آدرس نمایندگی، تعداد شعب، لیست محصولات قابل فروش، لیست خدمات قابل ارائه و انجام خدمات مشاوره می توانید به وب سایت نمایندگی ایسوس مراجعه کنید. هنگام وصل نمودن آداپتور لپ تاپ ایسوس به رایانه مراقب باشید که دقیقاً درون سوکت‌ شارژ قرار گرفته شود، آسیب رسیدن به سوکت شارژ، لپ تاپ شما را با دردسر های زیادی مواجه خواهد کرد. شارژر لپ تاپ نیز مانند هر وسیله برقی دیگر و هر لوازم جانبی دیگری که به همراه لوازم برقی ارائه داده می شوند، به نگهداری صحیح نیاز دارد تا با نگهداری مناسب و صحیح بتوان طول عمر این وسیله جانبی را افزایش داد.

لپ تاپ 14 اینچی ایسوس مدل R410MA-212 BK128-A

غالباً زمانی که باتری شروع به ضعیف شدن می نماید، یا آن که برای مدّت زمان طولانی از لپ تاپ بهره گیری نمی شود، با مشکلات چشمک زدن چراغ باتری به حالت نارنجی رو به رو می شویم. البته که این تغییر رنگ چراغ باتری برای بعضی از سیستم ها ممکن است و بعضی دیگر از این خصوصیات برخوردار نمی باشند. در این قبیل از شرایط غالباً گاهی شوک وارد نمودن به باتری می تواند مشکل را به صورت موقت حل نماید.

آیا سریال Wednesday تیم برتون ارزش تماشا دارد؟

در این زمینه خرید یک شارژر بی کیفیت ارزان قیمت، در ادامه می‌تواند هزینه‌های بیشتری را برای شما به دنبال داشته باشد. البته هر خرید گران قیمتی نیز دلیلی بر اصل بودن محصول ندارد. لذا باید در انتخاب خود دقت کرده و از یک برند و فروشگاه معتبر خرید خود را انجام دهید.

شارژر لپ تاپ 19 ولت 1.58 آمپر 30 وات Acer این دسته از آداپتورها ویژه‌ی راه اندازی و شارژ باطری لپ‌تاپ‌های برند acer هستند. لپ تاپ ایسوس و دیگر برندها نیازمند یک شارژر مناسب هستند که در مکان‌های مختلف همراهتان باشد تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. نکته اصلی هنگام خرید انواع شارژر همراه آگاهی از مشخصات مربوط به قدرت خروجی آن است.

آنها یک استوانه توخالی و عایق هستند که به پورت برق لپ تاپ متصل می شوند.اتصال Snap and Lockبه عنوان دوشاخه برق 3 پین و 4 پین DC Kycon شناخته می شود. این رابط دارای سه یا چهار پین است که توسط یک استوانه فلزی نازک احاطه شده است.اتصالات Molexاغلب در رایانه های شخصی برای تامین برق استفاده می شود. چندین سیم برق عایق شده توسط یک محفظه مستطیل شکل صاف و پلاستیکی با 3، 4 یا 6 پایانه محصور شده اند.اتصالات USBشامل یک فلز توخالی و مستطیلی است که در داخل آن دو یا چند پین فلزی صاف وجود دارد. این عبارت هم روی یک برگه کوچک در پشت لپ‌تاپ قرار گرفته است شارژر همراه لپ تاپ (پاوربانک) است. این نوع آداپتورها با افزایش ولتاژ سبب بهینه شدن انرژی برق برای استفاده در گجت‌ها می‌شوند.

  • پس از اتصال به سراغ شارژر لپ تاپ بروید و آن را را به برق متصل کنید.
  • نکته اصلی هنگام خرید انواع شارژر همراه آگاهی از مشخصات مربوط به قدرت خروجی آن است.
  • توجه داشته باشید که در صورت بی توجهی به این نکات ممکن است قطعه خریداری شده کارایی لازم را نداشته و به دستگاه شما آسیب برساند.
  • تورنت چیست و روش های دانلود از آن | معرفی برترین سایت ها تورنت یک ابزار اشتراک فایل به صورت رایگان می باشد.