گرایش های 2022 در نظارت تصویری – شماره 7 2022 – شبکه های چشم عقاب


انعطاف پذیری برای سفارشی سازی


ارزش هوش تجاری نظارت تصویری

کسب و کارها خواهان انعطاف پذیری برای افزودن تجزیه و تحلیل سفارشی به سیستم های نظارت تصویری خود هستند.


• مدیریت پارکینگ: داده های پلاک خودرو را می توان با سیستم کنترل دسترسی به اشتراک گذاشت تا اجازه ورود یا ممنوعیت ورود داده شود. کاربران یک سیستم مدیریت مستاجر می توانند در دسترس بودن پارکینگ را ببینند و تصمیم بگیرند که آیا به دفتر رانندگی کنند یا نه.

به عنوان مثال، اپراتورهای خرده‌فروشی می‌توانند رفتارهای مشتری و الگوهای ترافیکی را تجزیه و تحلیل کنند، چیدمان فروشگاه و نیازهای کارکنان را مطلع کنند. مدیران مسکونی چند خانواده می توانند از تجزیه و تحلیل استفاده کنند تا مطمئن شوند که فقط افراد مورد اعتماد وارد ساختمان های ایمن می شوند. و با استفاده از تشخیص پلاک خودرو، آنها می توانند به وسایل نقلیه در گاراژ پارکینگ خصوصی خود اجازه یا منع کنند. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند هرگونه استفاده غیرقانونی از سطل زباله‌های خود را کشف کنند و هشدارهای فوری دریافت کنند، که همگی باعث ایجاد محیط‌های امن‌تر و قابل زندگی‌تر می‌شوند که هوش مصنوعی همچنین می‌تواند کار دستی را تکمیل کند. برای مثال، در صنعت مراقبت‌های بهداشتی، اپراتورهای خانه‌های سالمندان نیازی به پرسنلی ندارند که در سالن‌ها و اتاق‌ها پرسه بزنند. در عوض، آنها می توانند از تجزیه و تحلیل برای دریافت اطلاع رسانی فوری در صورت سقوط یک ساکن سالمند استفاده کنند، سپس بلافاصله پرسنل لازم را اعزام کنند. مدیران شهر هوشمند می توانند از هوش مصنوعی برای تشخیص جمعیت و شناسایی رفتار نامنظم استفاده کنند. عمودی سازی و سفارشی سازی هوش مصنوعی بی حد و حصر است.

نظارت تصویری هنوز هم عمدتاً برای امنیت استفاده می شود. با این حال، کسب و کارها شروع به درک قدرت خود در ارائه هوش تجاری می کنند که می تواند کارایی عملیاتی و خدمات مشتری را بهبود بخشد.

این را می توان با هوش مصنوعی (AI) و تجزیه و تحلیل های تعبیه شده در طراحی یک سیستم مدیریت ویدئویی مدرن مبتنی بر ابر (VMS) انجام داد. همه چیز منعطف است و مشتریان فقط برای آنچه استفاده می کنند روزانه پرداخت می کنند.

در نتیجه، آنها به دنبال راه‌های جدیدی برای ارائه خدمات به مشتریان با کارکنان کمتر و نظارت کمتر هستند، در حالی که همچنان سطح بالایی از خدمات و امنیت را تضمین می‌کنند. اینجاست که نظارت تصویری می تواند کمک کند. با استفاده از زیرساخت های موجود یا نصب یک سیستم جدید، مدیریت می تواند یک حساب دست اول از سرعت و کیفیت خدمات به دست آورد، که بعداً می تواند برای آموزش، به ویژه در صنایع با گردش مالی بالا مفید باشد.

• ساخت و ساز: استفاده از کلاه ایمنی تشخیص ایمنی ویدئویی و تحلیلی را می توان به سیستم انطباق فشار داد تا مشخص شود آیا کارکنان از پروتکل های ایمنی پیروی می کنند یا خیر.

در نهایت، به دلیل تورم در خانه و خدمات تحویل، استفاده از دوربین های فرسوده بدن در حال افزایش است. از آنجایی که تعداد بسیار کمی از افراد کار می کنند و مشتریان بیشتر خواهان تحویل بیشتر هستند، ناامیدی و حتی خصومت نسبت به کارکنان خدماتی در حال افزایش است. دوربین‌های بدنه متصل به سیستم‌های مدیریت ویدیو می‌توانند از کارگر تنها محافظت کنند، رفتارهای تهاجمی را کاهش دهند، در صورت نیاز به کمک به مراکز نظارت هشدار دهند و حتی به شرکت‌ها کمک کنند تا اطمینان حاصل کنند که تحویل‌هایشان با خط‌مشی مطابقت دارد.

• خرده فروشی: موجودی قفسه را می توان با سیستم زنجیره تامین برای تعیین نیازهای تحویل محصول و ذخیره مجدد به اشتراک گذاشت.

گزارش کامل را در www.securitysa.com/*een5 دانلود کنید

وام)

بسیاری در حال تجدید نظر در نحوه استفاده از املاک و مستغلات خود هستند، به دنبال تبدیل فضای کاری اصلی به امکانات چند مستاجر و/یا دادن گزینه زمان انعطاف‌پذیر به کارمندان هستند. چهره‌های جدید و ناآشنا اکنون می‌آیند و می‌روند و کارمندان دیگر در روزهای کاری سنتی 9 تا 5 قفل نیستند. یک تغییر مثبت از بسیاری جهات، همچنین چشم انداز امنیتی در محل کار را تغییر می دهد و نیاز به محافظت از افراد و دارایی ها را تشدید می کند.

یکی از چیزهایی که COVID-19 نشان داده است این است که کارهایی که قبلاً در یک محیط اداری انجام می شد را می توان – و در واقع انجام داد – از راه دور انجام داد. با این حال، در یک اقتصاد دانش، سازمان ها هنوز به تعاملات چهره به چهره و همکاری حضوری متکی هستند.

کنترل دسترسی ادغام شده با نظارت تصویری و همچنین ابزارهای تشخیص پلاک برای مدیریت پارکینگ رایج تر خواهد شد. از طرف پرسنل امنیتی، نظارت از راه دور دیگر یک چیز خوب نیست، بلکه یک نیاز است. و توانایی مدیریت از راه دور یک سیستم نظارت تصویری همچنان ارزش خود را افزایش می دهد.

ما به شدت به شخصی‌سازی عادت کرده‌ایم، و این انتظار در تمام جنبه‌های زندگی شخصی و حرفه‌ای ما نفوذ می‌کند. مشتریانی که به دنبال نظارت تصویری هستند دیگر فقط یک سیستم نظارت عمومی نمی خواهند. آنها سیستمی را می خواهند که برای کسب و کار، صنعت، مکان و نیازهای منحصر به فرد آنها سفارشی شود.

خبر خوب این است که بیشتر مشاغل در حال بهبود هستند و قوی تر از همیشه باز می گردند. نظارت تصویری در فضای ابری این سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا با تقاضای سرخورده‌شده مصرف‌کننده، آسان‌تر مقیاس‌بندی و رشد کنند، همچنین کارکنان جدید را آموزش می‌دهد، اطمینان حاصل می‌کند که دستورالعمل‌های بازگشت به کار رعایت می‌شوند و به دنبال روندهای در حال ظهور پس از همه‌گیری هستند. کسب و کار خود را بهینه کنند

همانطور که تا سال 2022 پیش می رویم، مجموعه جدیدی از انرژی و امکان در صنعت نظارت تصویری در حال ظهور است. یکی که همه‌گیری جهانی و موج تغییرات اقتصادی ناشی از آن، از جمله اختلالات در بازار کار، تنگناهای زنجیره تامین و عدم اطمینان اقتصادی را تصدیق می‌کند. بلکه راه‌حل‌های نوآورانه‌ای را ارائه می‌کند که به کسب‌وکارها برای سازگاری و پیشرفت در مواجهه با این تغییر قدرت می‌دهد.

و هنگامی که یک VMS یک ابر واقعی است، تمام این قابلیت ها به روشی عمومی در دسترس کاربران قرار می گیرد. برای اجرای نرم افزار نیازی به دستگاه های موجود در محل نیست، به این معنی که دردسرهای کمتری در محل وجود دارد. هوش مصنوعی یافتن فیلم مناسب، شناسایی فعالیت در ویدیو و اطمینان از اینکه فقط برای فعالیت های مرتبط هشدار داده می شود را بسیار آسان می کند و دوربین های امنیتی را به سطح بعدی می برد.


قابلیت همکاری کلیدی است

رهبران صنعت ساخت و ساز از تجزیه و تحلیل ویدئویی برای تعیین اینکه آیا پروتکل های ایمنی رعایت شده اند (یا نمی شوند) استفاده می کنند. شهرهای هوشمند از تجزیه و تحلیل برای شناسایی ناهنجاری‌ها در شلوغی‌ها و رفتارهای نامنظم در زمان واقعی استفاده می‌کنند و واکنش اضطراری را تسریع می‌کنند. متخصصان مراقبت های بهداشتی برای اطمینان از محافظت از داروها، تجهیزات و داده های حساس بیمار در مناطق محدود، بر تجزیه و تحلیل های عبور از خط تکیه می کنند.

منبع: Eagle Eye Networks


بیشتر با کمتر انجام دهید

• مدیریت ساختمان: داده های مربوط به اشغال را می توان با سیستم مدیریت ساختمان به اشتراک گذاشت تا به طور خودکار تهویه مطبوع و برق را افزایش یا کاهش دهد و در مصرف برق و هزینه صرفه جویی شود.

COVID-19 باعث شده است که کارگران در شرایط خود تجدید نظر کنند، و در نتیجه، به طور چشمگیری بر استخر نیروی کار تأثیر گذاشته است، و مشاغل کم کار را مجبور به دور کردن مشتریان و/یا کاهش ساعات کاری و فعالیت می کند. این امر به‌ویژه بخش‌های خرده‌فروشی، رستوران‌ها و مهمان‌نوازی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، زیرا این صنایع خدماتی در مقابل کارگران از راه دور به کارکنان در محل متکی هستند.

معنی همه اینها این است که ما در مقطعی به دفتر باز خواهیم گشت، اما نه همه، و نه هر روز، که منجر به تراکم کارگران بسیار کمتر و ضربه مستقیم به بازار املاک تجاری خواهد شد. طبق گزارش شرکت جهانی خدمات املاک تجاری Colliers International، در سه ماهه دوم سال 2021، 13.6 میلیون فوت مربع (41.45 میلیون متر مربع) فضای اداری خالی از سکنه وجود داشت. علاوه بر این، حجم لیزینگ جهانی حدود 30 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، آنها می توانند از سیستم خود برای اطمینان از انطباق با خط مشی ها، دستورالعمل های خدمات و ایمنی استفاده کنند. به عنوان مثال آیا سیاست ها دنبال می شود؟ آیا از مشتریان به موقع استقبال می شود؟ آیا کارکنان از تجهیزات ایمنی مناسب استفاده می کنند؟ همه اینها را می توان از راه دور نظارت کرد، هشدارها را می توان بلافاصله فعال کرد، اقدامات اصلاحی را می توان انجام داد و سطح خدمات را افزایش داد.

• رستوران های خدمات سریع: ویدیوی یکپارچه شده با سیستم های نقطه فروش می تواند تراکنش های مشکوک را در یک مکان شناسایی و احراز هویت کند، تقلب را شناسایی کرده و ضرر را کاهش دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/18062R

بسیاری از سیستم های داخلی توانایی اتصال سریع یا تبادل امن داده ها بین سیستم ها را ندارند. هنگامی که سیستم مدیریت ویدیو مبتنی بر فضای ابری با یک رابط برنامه نویسی برنامه آزاد و باز (API) است، کاربران تنها ورود به سیستم را دریافت می کنند. احراز هویت سریع؛ و توانایی دسترسی، تعامل و به اشتراک گذاری داده هایی که می خواهند. مثلا:

روندهای 2022 در نظارت تصویری

شماره 7 2022 انتخاب سردبیر، دوربین مدار بسته، نظارت و نظارت از راه دور، راه حل های یکپارچه

کارشناسان Eagle Eye در جدیدترین کتاب الکترونیکی خود پیش‌بینی می‌کنند که چه چیزی بر صنعت نظارت تصویری در سال آینده تأثیر می‌گذارد و توضیح می‌دهند که چگونه شما به‌عنوان یک رهبر تجاری، می‌توانید از فرصت‌ها استفاده کنید و مسیر موفقیت را حتی در میان عدم قطعیت‌های مداوم ایجاد کنید.

• لجستیک: دوربین ها را می توان در نرم افزار لجستیک ادغام کرد تا بسته ها را از طریق فرآیند زنجیره تامین ردیابی کند.

و بسیاری از سازمان‌ها، در صنایع مختلف، اکنون از تجزیه و تحلیل هوشمند و قابلیت‌های پیشرفته پردازش تصویر برای شروع استراتژی‌های بازگشت به کار خود استفاده می‌کنند. آنها با نظارت بر استفاده از ماسک صورت و رعایت فاصله اجتماعی، و همچنین نظارت بر اشغال، اقداماتی را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که امکاناتشان با الزامات محلی COVID سازگار است.


کار از منزل و تحویل

مشتریان می‌توانند دوربین‌ها را به سیستم خود اضافه کنند و وضوح و حفظ دوربین را ارتقا یا کاهش دهند، و تجزیه و تحلیل‌هایی مانند شمارش، عبور از خط، دور زدن و دستکاری دوربین را اضافه یا حذف کنند – همه اینها بر اساس دوربین به دوربین. داده های جمع آوری شده از این تجزیه و تحلیل ها می تواند برای بهبود کارایی کسب و کار و تجربیات مشتری استفاده شود.

همانطور که تا سال 2022 پیش می رویم، مجموعه جدیدی از انرژی و امکان در صنعت نظارت تصویری در حال ظهور است. یکی که همه‌گیری جهانی و موج تغییرات اقتصادی ناشی از آن، از جمله اختلالات در بازار کار، تنگناهای زنجیره تامین و عدم اطمینان اقتصادی را تصدیق می‌کند. بلکه راه‌حل‌های نوآورانه‌ای را ارائه می‌کند که به کسب‌وکارها برای سازگاری و پیشرفت در مواجهه با این تغییر قدرت می‌دهد.

در نهایت، با نظارت تصویری مبتنی بر ابر، امکان دسترسی به ویدئو و اشتراک‌گذاری آن در هر زمان، از هر مکان، و دریافت هشدارهای بلادرنگ در ثانیه‌ای که حرکت یا رویدادی شناسایی شد، وجود دارد. با استفاده از هشدار مبتنی بر هوش مصنوعی، دریافت هشدارها فقط زمانی امکان پذیر است که یک شی خاص ظاهر شود، که هشدارهای اشتباه را تا حد زیادی کاهش می دهد – یک مشکل گران قیمت در نظارت تصویری.