گزارش تاب آوری کل جامعه


یک گزارش پنج قسمتی که در مورد تاب آوری کل جامعه بحث می کند توسط بدنه تجاری تهیه شده است تاب آوری اول، با مشاور PA، یک مشاوره.

15 صفحه گزارش، قابل دانلود رایگان، بر اساس این مضامین است:

ایجاد مشارکت های گسترده تر؛
ارائه مشوق ها؛
درگیر کردن جوامع؛
ایجاد مهارت های آینده؛ و
استفاده از داده ها و فناوری

این گزارش استدلال می‌کند که ما در نوسانات، اختلالات و تغییرات بی‌سابقه‌ای زندگی می‌کنیم، همانطور که همه‌گیری کووید-19، حمله روسیه به اوکراین، تغییرات آب و هوا، موارد مکرر اقدامات صنعتی، و بحران انرژی و هزینه زندگی نشان می‌دهد. بنابراین زمان مناسبی است که در رویکرد خود به تاب آوری تجدید نظر کنیم. طرح‌هایی مانند چارچوب انعطاف‌پذیری دولت بریتانیا (UKGRF) فراخوانی برای اقدام برای همه بخش‌های جامعه – از دولت و کسب‌وکار گرفته تا افراد – است تا تاب‌آوری را جدی بگیرند.

لینک مارتینمدیر اجرایی Resilience First گفت: «اگر بتوانیم شوک‌ها و استرس‌ها را آگاهانه‌تر درک کرده و آماده شویم، می‌توانیم برخی از تأثیرات آنها را کاهش دهیم و اطمینان حاصل کنیم که بهبودی سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است».

در این گزارش آمده است که برای دستیابی به یک رویکرد واقعاً کل جامعه، همه ما باید نقش خود را ایفا کنیم و به طور جمعی کار کنیم. این نتیجه انجمنی است که Resilience First با عضو قهرمانش PA Consulting در پایان سال 2022 انجام داد، که افراد تاب آوری را از دولت، جوامع، دانشگاه ها و تجارت گرد هم آورد. این رویداد شامل یک جلسه توجیهی از سوی دفتر کابینه در مورد دولت بریتانیا بود رویکرد به تاب آوری، یک میزگرد، و کارگاه آموزشی، با گروه هایی که در حال بررسی چگونگی دستیابی به رویکرد کل جامعه به تاب آوری هستند.

جیمز هیث، مدیر عامل کمیسیون ملی زیرساخت‌ها گفت: «چارچوب دولت خطوط راهبرد بلندمدت تاب‌آوری را به ما می‌دهد، اما گام بعدی این است که همه رنگ‌ها را سایه بزنیم و برنامه‌های عملیاتی را در هر یک از این موارد به ما ارائه دهیم. . آنچه در مورد این گزارش دوست دارم این است که برخی از گام‌های مشخصی را که بازیگران مختلف در این سیستم انعطاف‌پذیر می‌توانند به جلو بردارند، مشخص می‌کند.

و کارولین فیلد، کارشناس تاب آوری ملی، PA Consulting گفت: “رویکرد کل جامعه به دنبال ایجاد مالکیت مشترک برای تاب آوری ملی ما است، که حکومت، راهنمایی و مشوق هایی را از بالا و نیازها و ابتکارات جامعه را از پایین ارائه می دهد. با اذعان به این که تاب‌آوری یک توانمندساز راهبردی مثبت است که زیربنای رونق کشور و ارتقاء سطح دستور کار است.»

بازدید کنید www.resiliencefirst.org.

Resilience First در حال اجرا است جلسه توجیهی صبحانه با پرسیدن “کسب و کار شما چقدر امن و انعطاف پذیر است؟” به طور خاص در مورد امنیت فیزیکی، در 28 فوریه در مرکز لندن.

عکس مارک رو; مرکز شهر کاردیف، صبح تابستان.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/176878-2/