گزارش تنوع ASIS | امنیت حرفه ای


بنیاد ASIS، یک بازوی خیریه انجمن مدیریت امنیت بین المللی ASIS، با یک شرکت تحقیقاتی مستقر در بریتانیا، کارخانه شفافیت، گزارشی از تنوع، ارزش و شمول (DEI) با عنوان توانمندسازی تنوع، برابری و گنجاندن در امنیت شرکتی 2022 ارائه کرده است.

این سند به نقل از Nick Lovrien، CSO در Meta (شرکت مادر فیس‌بوک) برای تیم‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌دهد و می‌گوید: «تیم‌های متنوع به‌ویژه در ایجاد نوآوری مخرب مهارت دارند، که در زمینه‌های تغییر دهنده بازی مانند اکنون مورد نیاز است. . تنوع همچنین بهره‌وری را افزایش می‌دهد و تیم‌های متنوع احتمالاً همسویی با تجارت را آسان‌تر خواهند یافت.» اما چگونه می توان قفل آنچه را که نویسندگان به آن «سود سهام تنوع» می گویند باز کرد؟

این مطالعه نشان داد که امنیت شرکتی از پایه تنوع بسیار پایین‌تری نسبت به سایر حوزه‌های تجاری شروع می‌شود. به عنوان مثال، داده های گروه SMR (یک شرکت استخدامی متعلق به زنان و کهنه سربازان) نشان داد که 94 درصد از نامزدهای آنها برای نقش های امنیتی، ریسک و انعطاف پذیری در سطح جهان مرد بودند و 70 درصد از پیشینه دولتی سابق – به طور کلی ارتش، پلیس یا هوش

این مطالعه برای یک “رویکرد کل صنعت” به DE&I که شامل اعضای عضوی مانند ASIS. این مطالعه بیان کرد که تصویر صنعت که با سربازان مرد سابق، افسران پلیس و موارد مشابه مشخص می شود، بر نامزدهایی که مشاوران منابع انسانی و استخدام ارائه می کنند، علاوه بر انواع افرادی که امنیت را یک انتخاب شغلی می دانند، تأثیر می گذارد.

این شامل مصاحبه با 16 افسر ارشد امنیتی از شرکت های چند ملیتی، از جمله در بریتانیا بود. و یک نظرسنجی ماریا ترزا سپتین، CPP، که ریاست هیئت امنای بنیاد ASIS را بر عهده دارد، می‌گوید: «ارزش‌گذاری و استفاده از نیروی کار متنوع، و توسعه و حفظ استعدادها با تجربیات مختلف زندگی، بدون شک راه‌حل‌های بهتر و استراتژیک‌تری را برای دنیای امنیت به ارمغان می‌آورد». او ادامه داد: «ما این تلاش تحقیقاتی را برای درک بهتر وضعیت فعلی تنوع، ارزش و شمول (DEI) در امنیت شرکت آغاز کردیم: ماهیت و میزان تنوع، تجربه متخصصان مختلف در صنعت، تفکر. رهبران امنیت شرکت ها و انواع ابتکاراتی که آنها پیشرو هستند، نقش سازمان های عضویت و چالش های برجسته. سازمان‌هایی مانند ASIS International نقش کلیدی در پیشرفت تلاش‌های DEI در حال حاضر و سال‌های آینده دارند.»

طبق این تحقیق، عملکردهای امنیتی شرکت با تمرکز بر DEI می تواند:

– استفاده از معیارها برای ردیابی پیشرفت و مسئول نگه داشتن مدیران؛
– ارائه آموزش برای مدیران در انجام بررسی ها و تبلیغات؛
– ارائه دسترسی برابر به فرصت های افزایش دهنده توسعه شغلی؛ و
– شناسایی مسیرهای پیشرفت برای عملکرد اطلاعاتی به سمت انتقال – این یک گروه متنوع است اما در تلاش است تا به نقش های امنیتی اصلی تبدیل شود.

ریچل بریگز OBEبنیانگذار و مدیر عامل The Clarity Factory گفت: «طبق یافته‌های این مطالعه، بخش‌های امنیتی شرکت‌ها اخیراً تمرکز بیشتری روی کار DEI قرار داده‌اند. رهبران شرکت ها اهمیت DEI را تصدیق می کنند، اما نارضایتی خود را از این که کارهای بیشتری انجام نشده است ابراز می کنند. امنیت تنها بخشی نیست که از آن رنج می برد. اگرچه هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد استراتژی هایی وجود دارد که برای امنیت شرکت بهترین کار را انجام می دهند، این مطالعه به ما نگاهی اجمالی به فوری ترین مشکلات موجود در تنظیمات امنیتی شرکت می دهد.

اعضای ASIS و کاربران ثبت نام شده www.asisonline.org می توانند مطالعه را به صورت آنلاین مشاهده کنند. غیر اعضا باید پرداخت.

اطلاعات بیشتر در مورد بنیاد ASIS در https://www.asisonline.org/get-involved/asis-foundation/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/asis-diversity-report/