گزارش وضعیت پلیس به “نقص” اشاره می کند


اعتماد عمومی به پلیس به یک نخ آویزان است و پلیس دارای «شکست‌های آشکار و سیستمی» است. گزارش رسمی.

بر اساس وضعیت پلیس 2022 گزارش، نیروها در به دست آوردن اصول اولیه در تحقیق و پاسخگویی به مردم شکست می خورند و باید بر روی پلیس محله موثر تمرکز کنند.

در این گزارش آمده است که بهره وری باید در اولویت قرار گیرد. این سازمان اذعان می‌کند: «اما، در غیاب فشارهای رقابتی که معمولاً توسط مشاغل بخش خصوصی احساس می‌شود، شاید پلیس همیشه آنطور که باید برای بهبود کارآیی خود انگیزه نداشته باشد.»

این گزارش به تمرکز پلیس بر روی “تهدید، آسیب و خطر” اشاره می کند. این می‌گوید: «این باعث شده است که افسران پلیس و کارکنان بخش قابل توجهی از وقت خود را بر روی بخش کوچکی از جمعیت که آسیب‌پذیرترین هستند، متمرکز کنند. این هم قابل تحسین است و هم قابل درک. غیرقابل انکار است که تلاش پلیسی قابل توجهی باید به سمت کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند هدایت شود. با این حال، توازن این امر در برخی مواقع و در برخی نیروها بیش از حد پیش رفته است.»

بازرس ارشد پاسبانی اعلیحضرت اندی کوکیک پاسبان سابق مرسی ساید، گفت: «من قبل از اینکه این شغل را شروع کنم، 36 سال افسر پلیس بودم. من در فداکاری، شجاعت و تعهد اکثریت قریب به اتفاق افسران و کارکنان پلیس تردیدی ندارم. اما نارسایی‌های آشکار و سیستماتیک در سراسر خدمات پلیس در انگلستان و ولز وجود دارد و به لطف یک سری رسوایی‌های وحشتناک، اعتماد عمومی به پلیس به یک نخ آویزان شده است.

“من خواستار اصلاحات اساسی هستم تا به بازرسان نیروی انتظامی قدرت بیشتری بدهیم تا اطمینان حاصل شود که ما قادر به انجام هر کاری لازم برای کمک به بهبود نیروهای پلیس هستیم. در طول سال ها، ما بارها و بارها خواستار تغییر بوده ایم. فقط چند بار وجود دارد که می توانیم یک چیز را با کلمات مختلف بیان کنیم – اکنون زمان آن فرا رسیده است که دولت قوانین جدیدی را برای تقویت توصیه های ما ارائه کند.

«تغییر باید از اوج شروع شود. فرماندهان پلیس و پلیس و کمیسران جنایت باید بیشتر تلاش کنند تا مطمئن شوند که نیروهایشان کارآمد هستند و اولویت های خود را به دست آورند. پلیس آنجا نیست که اولین نقطه تماس برای افرادی باشد که در بحران سلامت روان هستند یا عدالت اجتماعی را رعایت کند. آنها آنجا هستند تا قانون را رعایت کنند.

“نیروها باید حرفه ای نشان دهند، اصول اولیه را در مورد تحقیق جرم به درستی دریافت کنند، و هنگامی که کسی 999 را شماره گیری می کند، به درستی پاسخ دهد. این چیزی است که برای جوامعی که به آنها خدمت می کنند اهمیت بیشتری دارد و این راهی است که پلیس اعتماد عمومی را دوباره به دست آورد. . اصل اساسی پلیس با رضایت، که خدمات پلیس ما بر اساس آن بنا شده است، در خطر است – و زمان اقدام گذشته است.»

Ypu می تواند سند 66 صفحه ای را در اینجا مشاهده کند https://www.justiceinspectorates.gov.uk/.

نظرات

فرمانده پلیس ویلتشایر کاترین روپر گفت: «من کاملاً با این گزارش موافقم که بازسازی اعتماد و اعتماد عمومی برای تضمین پلیس مؤثر ضروری است و باید در اولویت قرار گیرد.

من همچنین موافقم که سرمایه گذاری بیشتر در پلیس محله ضروری است.

«در چند ماه اول از به عهده گرفتن نقش فرمانده پاسبان، سه حوزه اولویت اصلی را برای ارائه عملیاتی ایجاد کردم: فضاهای عمومی امن تر، خشونت و سرقت.

«این مناطق اولویت‌دار مستقیماً به نگرانی‌های جوامع ما پاسخ می‌دهند و تضمین می‌کنند که مردم هم در داخل و هم خارج از خانه‌هایشان احساس امنیت می‌کنند. آنها همچنین ویژگی های کلیدی پلیس و طرح جرم هستند که توسط پلیس و کمیسر جنایی ویلتشایر و سویندون تعیین شده است.

“جاه طلبی من، بیش از هر چیز، ایمن نگه داشتن ویلتشایر است.”

این NPCC (شورای روسای پلیس ملی) رئیس، پاسبان رئیس گاوین استفنز، گفت: “آخرین گزارش وضعیت پلیس یک بار دیگر طیفی از چالش ها را در رفع نیازهای جوامع در سراسر بریتانیا و تعهد افسران، کارکنان و داوطلبان برای خدمت به مردم در سراسر کشورها برجسته می کند.

با این حال، همچنین خاطرنشان می‌کند که پلیس باید برای بازگرداندن اعتماد و اعتماد عمومی که می‌دانیم طی سال‌های اخیر از بین رفته است، اقدامات بیشتری انجام دهد. برای انجام این کار، ما همچنان بر پیشگیری از جرم و بی نظمی، گوش دادن به نگرانی‌های جوامع تمرکز می‌کنیم تا بتوانیم روی موضوعاتی تمرکز کنیم که برای آن‌ها مهم‌تر است، و ارائه خدمات مداوم با کیفیت بالا در واکنش به شرایط اضطراری، بررسی جرم و جنایت و حفظ امنیت مردم.

ما همچنین بسیار مصمم هستیم که بالاترین استانداردهای رفتار حرفه‌ای را تضمین کنیم و در راستای منافع عمومی برای حفظ حمایت حیاتی جوامع عمل کنیم تا بتوانیم با رضایت پلیس را کنترل کنیم. من متعهد هستم که اطمینان حاصل کنم که NPCC در کنار شرکای ما کار می کند تا سطح مناسبی از سرمایه گذاری در پلیس را تضمین کند و تغییرات معنادار ایجاد کند.

«این گزارش همچنین به درستی فشار بر سیستم عدالت کیفری و خدمات سلامت روان و تأثیر جدی آن بر جامعه در دسترسی به عدالت و مراقبت را به رسمیت می شناسد. ما در کنار شرکای خود، گزارش HMICFRS را از نزدیک بررسی خواهیم کرد و در مورد نظرات و توصیه‌هایی که در رابطه با پلیس ارائه شده است، به طور گسترده‌تر مشورت خواهیم کرد.»
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/government/state-of-policing-report-points-to-failings/