گزارش کیسی به Met | امنیت حرفه ای


پلیس Met دارای تعصب خوش بینی است. این اجازه داده است که عدم تعادل بین واحدهای متخصص با منابع خوب و خط مقدم برهنه شده رشد کند. به جای تمرکز روی اصول اولیه، پروژه ها و کمپین های کوتاه مدت انجام می دهد. Met فرهنگ “نگفتن” دارد. به راحتی انتقاد را نمی پذیرد. نگرش «ما بهترین می دانیم» دارد. باید با فرهنگ های عمیق متحرک مقابله کرد. اینها از یافته های الف بود گزارش 360 صفحه ای توسط بارونس لوئیز کیسی

در این گزارش آمده است که Met “در طول زمان در تضمین یکپارچگی افسران خود شکست خورده است”. مشکلات سیستمی و اساسی در نحوه اداره Met شامل مدیریت ضعیف افراد است. گروهبان ها و بازرسان زمان یا ابزار لازم برای مدیریت افسران را ندارند. منابع انسانی برون سپاری شده است. و «رفتار غارتگرانه و غیرقابل قبول اجازه شکوفا شده است». در این گزارش آمده است که «رسوایی‌های مربوط به واکنش متد و متد – کم‌اهمیت جلوه دادن، انکار، ابهام، و کندوکاو برای دفاع از افسران بدون اینکه به نظر اهمیت گسترده‌تر آنها را بفهمیم – همراه با این از دست دادن اعتماد، شاخص‌های قوی مشکلات اساسی هستند. ‘

با جزئیات بیشتر، تیم‌های حفاظت عمومی جرایم جدی مانند سوء استفاده از کودک، تجاوز جنسی و جرایم جدی جنسی، سوء استفاده خانگی و تعقیب را بررسی می‌کنند. بر اساس این گزارش، حفاظت عمومی به طور فعال از اولویت خارج شده است. اگرچه Met می‌دانست که به اندازه کافی کارش را در مورد این جنایات خوب انجام نمی‌دهد، تصمیمی استراتژیک گرفت تا حفاظت عمومی را به شغلی تبدیل کند که «هر کسی می‌تواند انجام دهد». وی ادامه داد: «تحقیق این جنایات را به BCU منتقل کرد [Basic Command Units] در این گزارش آمده است، در حالی که به طور همزمان زیرساخت‌ها و منابع حیاتی را از BCUهای مورد نیاز برای مقابله موثر با این جنایات حذف می‌کند. بارونس کیسی دریافت که این به دلایل مالی بود. به دلیل “صرفه جویی کلی که Met باید انجام دهد”.

در این گزارش آمده است که Met همچنان می گوید که تنها اقلیت کوچکی از افسران رفتار تبعیض آمیز از خود نشان می دهند. اما نظرسنجی آن از افسران و کارکنان Met تصویر متفاوتی را نشان داد: “افسران رنگین پوست از اهانت و اهانت روزانه تبعیض ها و تخلفات بازگو کردند.” در این گزارش آمده است که نژادپرستی آشکار نیز متعلق به گذشته نیست.

در مورد یک فرهنگ بسیار نگران‌کننده و سمی در MO19، فرماندهی تخصصی اسلحه‌های گرم پلیس کلانشهر؛ بازبینان سه نوع رهبر پیدا کردند: کسانی که به فرهنگ دامن می زنند. کسانی که به MO19 می روند تا برای ارتقاء تجربه جمع کنند و به سرعت ترک می کنند. و «کسانی که شجاعانه تلاش می‌کنند فرهنگ یک «باشگاه پسرانه» را به چالش بکشند، اما به‌خاطر حرفه‌شان «حکومت، منزوی و حاشیه‌نشین» و «اخطار داده شده‌اند» که به خاطر حرفه‌شان شکایت کنند. به عنوان مثال، افسران ارشد به «راکت‌های» اضافه‌کاری نگاه دیگری دارند. و از هتل ها برای پاداش دادن به افسران برای کار سخت استفاده می شود.

بررسی نشان داد که علیرغم انتشار گزارش مکفرسون در سال 1999 پس از قتل استفان لارنس، که به طور معروف بیان می‌کرد که این نیرو از نظر نهادی نژادپرستانه است، گروه Met «عمدتاً سفیدپوست و عمدتاً مرد باقی مانده است».

کمیسر قبلی ملاقات، دام کرسیدا دیک، بارونس کیسی را در اکتبر 2021 منصوب کرد تا پس از ربوده شدن، تجاوز به عنف و قتل سارا اورارد توسط یک افسر متخلف، یک بررسی مستقل از فرهنگ و استانداردهای رفتار Met را رهبری کند. بررسی در فوریه 2022 آغاز شد و بارونس کیسی گزارش اولیه را در اکتبر ارائه کرد. را کمیسیون امور داخلی نمایندگان مجلس امروز بارونس کیسی را زیر سوال می برد.

اظهار نظر

برای شورای روسای پلیس ملی (NPCC) رئیس آن مارتین هویت تصدیق کرد که این بررسی “حاوی جزئیات واقعاً وحشتناک و نقص های سیستمیک” است. او گفت: «من مطمئن هستم که تیم رهبری کمیسر سر مارک رولی و اکثریت متعهد و حرفه ای افسران و کارکنان در برگرداندن ناکامی ها و ایجاد خدمات پلیسی که لندن شایسته آن است، موفق خواهند شد.

«همه روسای پلیس متعهد به تغییر برای تبدیل شدن به یک ضد نژادپرستی فعال هستند. به همین ترتیب، ما خواهان یک سرویس پلیسی هستیم که ضد زن ستیز، ضد همجنسگرا هراسی و ضد تبعیض باشد. این بازنگری یک بار دیگر فوریت ماموریت فعلی ما در سراسر پلیس را برای برداشتن سنگ‌ها و ریشه‌کن کردن افراد فاسد و رفتار غیرقابل قبول از پلیس، در کنار ارائه بهبودهای طولانی‌مدت و پایدار در استانداردها، بررسی و فرآیندهای سوء رفتاری که قول داده‌ایم، تقویت می‌کند. انتظار داریم بر اساس نتایجی که مردم و مردم ما می بینند مورد قضاوت قرار بگیریم.

“من با نظر کمیسر موافقم که این گزارش باید کاتالیزوری برای بهتر کردن پلیس باشد، نه اینکه اکثریت خوب افسران و کارکنان پلیس را مورد تحقیر قرار دهد.”

فدراسیون پلیس انگلستان و ولز (PFEWاستیو هارتشورن، رئیس ملی، گفت: «این گزارش مسائل جدی بسیاری را مطرح کرده است که اگر افسران بتوانند به سیستمی که در آن کار می‌کنند اعتماد کنند و مردم بتوانند بار دیگر به پلیس اعتماد کنند، نمی‌توان آنها را نادیده گرفت و باید به درستی به آن پرداخت.

وزن و جدیت یافته‌ها نشان می‌دهد که به درستی، تمرکز در حال حاضر باید روی تغییرات اساسی باشد که باید برای بهبود خدمات ما برای عموم و اعضای خود انجام شود.

«تغییر فرهنگ به شدت در همه نیروها برای مقابله با این مسائل دردناک مورد نیاز است، نه فقط در داخل Met. این امر از بالا از طریق هدایت و رهبری اخلاقی شروع می شود. فدراسیون پلیس انگلیس و ولز نقش خود را در همکاری با روسای 43 نیرو ایفا خواهد کرد تا توصیه هایی را که گزارش بر اساس نتایج آن مشخص کرده است، بازتاب دهد و اقدامات لازم را انجام دهد.

ما باید فرهنگ یادگیری و توسعه، از جمله آموزش بهتر برای بخش استانداردهای حرفه ای را پرورش دهیم تا نگرش ها و رفتارهای سمی را از بین ببریم. اکثریت قریب به اتفاق افسران برای محافظت از مردم وارد خدمات پلیس می شوند و با صداقت و احترام عمل می کنند.»

شهردار لندن صادق خان گفت: «شواهد نفرت انگیز است. بارونس کیسی نژادپرستی نهادی، زن ستیزی و همجنس گرا هراسی پیدا کرده است که من آنها را قبول دارم. او Met را دفاعی، مقاوم در برابر تغییر و تمایلی به درگیر شدن با جوامع توصیف کرده است.

به عنوان شهردار، من قبلاً با انتصاب یک کمیسر جدید و تیم رهبری که به مقیاس مشکلات اذعان دارند و متعهد به تغییر هستند، اقدام کرده ام تا Met را در مسیر اصلاحات سیستماتیک و فرهنگی گسترده قرار دهم. اما واضح است که باید کارهای بیشتری و سریع انجام شود.»

عکس مارک رو; بیرون استراتفورد، ایستگاه پلیس شرق لندن در روز بن.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/casey-report-into-met/