گزینه های دوره شما: بخش اول


بیست سال پیش، رفتن به مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت امنیت و ریسک آسان بود. مارک رو در این جمع‌بندی از دوره‌های آکادمیک و سایر دوره‌ها برای فرد امنیتی می‌نویسد، یا از لستر یا لافبورو عبور کرده‌اید.

گهگاهی برای روزهای مطالعه به پردیس می رفتی و در غیر این صورت انشاهایت را می نوشتی و در پاکت می گذاشتی و می گذاشتی. اینترنت مانند بسیاری از چیزها، یادگیری درجه را برای بزرگسالان متحول کرد. می‌توانید برای یک مقاله از طریق کتابخانه آنلاین دانشگاه بخوانید، آن را روی لپ‌تاپ خود بنویسید، دکمه‌ای را فشار دهید و به میز معلمتان می‌رسد – شما و آنها نباید به دانشگاه واقعی نزدیک شوید. شما می توانید به عنوان محافظ در باکو یا یک سفارت در کاراکاس کار کنید، و چه کاری بهتر است انجام دهید، وقتی شیفت نیستید؟ همچنین ممکن است ذهن خود را تمرین دهید، و اگر گیر کرده اید، می توانید با معلم خود تماس تصویری برقرار کنید. علاوه بر این، انتخاب‌های حرفه‌ای امنیتی چندین برابر شده است، به طوری که مسلماً انتخاب زیادی دارید. آیا باید در یک کارشناسی ارشد خطر امنیتی عمومی شرکت کنید یا یک فوق لیسانس تخصصی تر یا یکی در رشته مرتبط؟ در اینجا برخی از گزینه های شما وجود دارد.

MBA سایبری

کارشناس ارشد اجرایی امنیت سایبری مدیریت بازرگانی (امید) یک برنامه پاره وقت است که افراد را تشویق می کند تا رهبران موفقی شوند، در حالی که به اندازه کافی در مورد امنیت سایبری یاد می گیرند تا بتوانند روش های مختلف تفکر را در سطح هیئت مدیره معرفی کنند. دانشگاه لنکستر. این دوره توسط دانشکده مدیریت آن اداره می شود و دانش آموزان توسط دانشگاهیان و افرادی از صنعت تدریس می شوند. شروع بعدی در ماه اکتبر است.

بیرمنگام سیتی MA

آنچه دانشگاهیان به عنوان “مطالعات امنیتی” در نظر می گیرند ممکن است با آنچه یک مدیر امنیتی انتظار دارد یکسان نباشد. دانشگاه ممکن است «امنیت» را بیشتر در قالب روابط بین‌الملل، سیاست، دیپلماسی تعریف کند. و امنیت دولت-ملت. این را با دانشگاه بیرمنگام سیتی در نظر داشته باشید کارشناسی ارشد در مطالعات امنیتی، اگرچه برخی از ماژول ها برای یک متخصص امنیتی مناسب به نظر می رسند، مانند “خشونت سیاسی” و تروریسم، و “قتل و آسیب”. با این حال، زمان زیادی نگذشته است که ما با مدهای جناح چپ در جرم شناسی روبرو می شویم، مانند (به نقل از دفترچه BCU) “آسیب های ناشی از منافع قدرتمند” (این ایده که تجارت های بزرگ و دولت جنایت هایی مانند آلودگی و تقلب)، «جرم‌شناسی سبز در عصر فروپاشی آب‌وهوایی»، و «فناوری‌های نظارتی معاصر» – «رژیم‌ها، شیوه‌ها و سیستم‌های زندان» به حوزه‌های دیگر «امنیت‌شده» رفته‌اند. این دوره از سپتامبر به عنوان یک دوره تحصیلات تکمیلی یک ساله (یعنی شما از قبل به مدرک اول نیاز دارید) شروع می شود و هزینه آن 9250 پوند است. از دانشگاه در مورد معادل دو ساله پاره وقت بپرسید.

بحث اکسپو

در طول دو روز نمایشگاه امنیت ابر و سایبری در اکسل در داکلندز لندن، هارجیندر سینگ لالی، مدیر (امنیت سایبری)، در دانشگاه وارویک، در روز دوم، پنجشنبه صبح، 9 مارس، در مورد چشم انداز درجه امنیت سایبری صحبت می کند. https://www.cloudsecurityexpo.com/conference-programme.

کرانفیلد

کرانفیلد اگر در جنبه دفاعی امنیت هستید، دانشگاه مکانی است برای دیدن، زیرا پردیس ویلتشایر میزبان آکادمی دفاع بریتانیا است (برای ورود به مجوز امنیتی نیاز دارید). دکتر آنت ساوتگیت در ماه اوت به عنوان مدیر امنیت به کرانفیلد ملحق شد، در حالی که هدر گلدستراو از وزارت دفاع در ژانویه مدیر دفاع شد. وی گفت: رویدادهای اخیر در اوکراین دفاع و امنیت را به آگاهی همگان بازگردانده و پیوندهای ناگسستنی بین دفاع و امنیت و رفاه ملی را برجسته کرده است.

کرانفیلد یک سمپوزیوم دو روزه در پردیس ویلتشایر خود در مورد سایبر و ارتش برگزار می کند. به طور کلی می توانید بین دوره های کارشناسی ارشد دو ساله یا سه ساله نیمه وقت و دوره های یک هفته ای یکی را انتخاب کنید. در کرانفیلد می توانید این دو را با هم ترکیب کنید. به عنوان مثال، یک دوره هفته اخیر در مورد تروریسم سایبری، به عنوان امتیاز برای کارشناسی ارشد ضد تروریسم یا کارشناسی ارشد ضد تروریسم، مدیریت ریسک و تاب آوری در نظر گرفته شد. مانند سایر دانشگاه‌ها، می‌توانید ماژول‌هایی را متناسب با علاقه خود انتخاب کنید – در مورد کرانفیلد، مانند یک شاهد متخصص، یا تحقیقات پزشکی قانونی، یا حفاظت از زیرساخت‌های مهم ملی (یک دوره کوتاه هفته‌ای دیگر که می‌توانید بگذرانید – 1925 پوند به عنوان یک دوره -خاموش، یا 690 پوند اگر به سمت درجه باشد.

همچنین به وبلاگ های کرانفیلد مراجعه کنید. برای مثال، دکتر دنی استید، مدرس امنیت سایبری و رابرت بلک، مدرس فعالیت‌های اطلاعاتی در کرانفیلد، نظر داد اخیراً در مورد نقشی که جنگ سایبری تاکنون در جنگ روسیه در اوکراین داشته است.

ادامه: برای خواندن قسمت دوم اینجا را کلیک کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/your-course-options-part-one/