گزینه های دوره شما: بخش دوم


ویراستار مجله امنیتی حرفه ای مارک روو ادامه می دهد (از قسمت اول) مجموعه ای از دوره های آکادمیک و سایر دوره ها را برای متخصصان امنیتی، برای تقویت خط کاری که در آن انجام می دهند، یا برای پیشبرد حرفه خود با شرکت در آن ادامه می دهد. در جهتی متفاوت

یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اطراف است سنت اندرو در ساحل شرقی اسکاتلند و آن مرکز هندا برای مطالعه تروریسم و ​​خشونت سیاسی (CSTPV) نیز یکی از قدیمی ترین ها در زمینه آکادمیک مبارزه با تروریسم است. این یک کارشناسی ارشد (MLitt) در تروریسم و ​​خشونت سیاسی، تمام وقت در فایف یا پاره وقت از طریق آموزش از راه دور (چهار ماژول و یک پایان نامه) ارائه می دهد. زبان آموزان از راه دور از پلتفرم Moodle ELearning استفاده می کنند، جایی که شما به مطالبی برای مطالعه و سخنرانی های از پیش ضبط شده دسترسی پیدا می کنید. آموزش‌های آنلاین بیش از زوم هستند، جایی که دانش‌آموزان با یک مدرس ماژول بحث می‌کنند. نه تا زمانی که MLitt یک گواهی است، با برخی موضوعات مستقیماً در مورد امنیت، مانند امنیت پرسنل، و حفاظت از زیرساخت های حیاتی. سه بار مصرف در سال دارد.

لستر

لستر زمانی بهترین مکان بود، نه اینکه تعداد زیادی از آنها را انتخاب کنید تا مدرک خطر امنیتی را انجام دهید. اکنون لستر بیشتر یک بخش جرم شناسی عمومی است و به جای آن مدرک کارشناسی ارشد در تروریسم، امنیت و پلیس ارائه می دهد (دو سال، پاره وقت، یک سال، کامل). آدریان بک که انقباض خرده فروشی را مطالعه کرده بود، اکنون یک استاد ممتاز است. دانشیار دکتر مت هاپکینز است که دکترای او درباره جنایت علیه مشاغل کوچک بود.

باکس جدید: هوانوردی

دانشگاه باکینگهامشایر نیو با سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ایکائو) در دوره پاره وقت، آموزش از راه دور کارشناسی ارشد در امنیت هوانوردی، مانند بسیاری از مدارک کارشناسی ارشد برای افرادی که قبلاً در آن رشته هستند، یا می خواهند در آنجا تخصص داشته باشند. در پایین جاده از باکس نیو، پایگاه مقر RAF High Wycombe قرار دارد. سال اول در مورد خطرات است. سال دوم در مورد ذینفعان و تاب آوری، و شما یک پایان نامه می نویسید. رهبر دوره رانیا خبایس است که در سال‌های مشاور در خلیج‌فارس، اولین مدیر و مدرس امنیت هوانوردی زن عرب واجد شرایط ICAO شد (مبنای پایان‌نامه او به عنوان بخشی از کارشناسی ارشد Bucks New). در کنار او Maitland Hyslop است، کسی که به سختی می توان او را در یک خط خلاصه کرد: یک سرباز سابق، و پس از آن مشاور، غیر اجرایی شرکت، نویسنده و مدرس. این دانشگاه در نظر دارد کارشناسی ارشد مشابهی را در زمینه امنیت زیرساخت های حیاتی آغاز کند که در پاییز آغاز می شود و حفاظت از CI را در برابر “حمله، اختلال و آسیب”، در برابر تهدیدهایی مانند جرایم سایبری، تروریسم و ​​کنشگری پوشش می دهد. شهریه هر دو دوره 5450 پوند در سال است. اگر در این نیروها هستید، ممکن است واجد شرایط دریافت بودجه تحت طرح اعتبارات آموزشی افزایش یافته (ELC) وزارت دفاع باشید. Bucks New’s یک ساله و تمام وقت کارشناسی ارشد امنیت سایبری (هزینه تحصیل: 13200 پوند) برای اجرای Amazon AWS Academy با آمازون شراکت دارد.

ولز جنوبی کارشناسی ارشد

برخی از موسسات دوره های مربوط به امنیت خود را به دوره دو ساله (تسریع) درجه یک که در پلیس ارائه می دهند، مرتبط می کنند، مسیری که در حال حاضر برای ورود شخصی به پلیس به عنوان پاسبان مورد نیاز است. به عنوان مثال، دانشگاه ولز جنوبی، علاوه بر یک دوره آموزشی برای داوطلبان پلیس ارائه می دهد کارشناسی ارشد امنیت بین المللی و مدیریت ریسک، در محوطه دانشگاه یا آنلاین تدریس می شود.

امنیت حفاظتی

در حالی که محتوای واقعی پاییز امسال هنوز نهایی نشده است، دانشگاه کاونتری دوره هایی را در امنیت حفاظتی و انعطاف پذیری. این مواردی را که در صنعت کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد، پوشش می‌دهد، چه رسد به دانشگاه، مانند تهدیدات داخلی و امنیت پرسنل. شما می توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید: یک گواهی تحصیلات تکمیلی که هشت ماه طول می کشد، یک دیپلم فوق لیسانس که 16 ماه طول می کشد، و یک دوره کارشناسی ارشد که دو سال طول می کشد (البته اگر دانشگاه را از نظر “اعتبار بخشی به آموزش های تجربی قبلی” راضی کنید، می توانید یک سوم آن را کاهش دهید. به عبارت دیگر، آنچه قبلاً می‌توانید به آن اشاره کنید. در انگلستان باشد، اما همان سه مدرک را در امنیت دریایی ارائه می دهد.در میان متخصصان می توان به پل مارتین، مدیر سابق امنیت در مجلس نمایندگان و نویسنده کتاب با رتبه بالا قوانین امنیت اشاره کرد.

آکسبریج

توجه داشته باشید که برخی از این واحدها مشهورترین یا دارای رتبه بالا نیستند. برخی از آنها حتی سال هاست که وجود نداشته اند. آکسبریج همچنان در میان برترین صندلی های آموزش در جهان باقی مانده است (تصویر؛ آکسفورد). اگر می خواهید به آن وصل شوید، یکی از گزینه ها این است موسسه آینده بشریت آکسفوردبررسی خطرات وجودی مانند نشت عوامل بیماری زا از آزمایشگاه ها یا سوء استفاده از هوش مصنوعی به طوری که ماشین ها کنترل را به دست گیرند. یک پژوهشگر ارشد در مؤسسه فیلسوف است توبی اوردنویسنده پرتگاه، که در سال 2021 گفت: “خطرات شدید زمان ما را مشخص می کند. طبق تخمین من، احتمال اینکه جهان طی 100 سال آینده یک فاجعه وجودی را تجربه کند، یک در شش است – رولت روسی. ما نمی‌توانیم قرن‌های زیادی را که در سطحی از خطرات شدید مانند این کار می‌کنیم زنده بمانیم. اکنون دولت باید تلاش جدی برای افزایش مقاومت ما در برابر این تهدیدات انجام دهد.»

با این حال، به عنوان یک دانش آموز ممکن است هرگز این افراد را نبینید. در بسیاری از موسسات می توانید یک طعم دهنده رایگان دریافت کنید. موسسه جرم شناسی کمبریجبرای مثال، «سمینارهای عمومی پنجشنبه» را برگزار می کند که می توانید شخصاً در آن شرکت کنید یا در Zoom مشاهده کنید. آن مؤسسه به سمت پلیس متمایل است، به همین دلیل است که ممکن است پلیس های برتر را با MSt (کارشناس ارشد مطالعات) به نام آنها ببینید – دوره هایی که توسط رئیس پلیس سابق دکتر پیتر نیرود اداره می شود.

برای قسمت سوم و آخر «گزینه های شغلی شما»، اینجا را کلیک کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/your-course-options-part-two/