گزینه های دوره شما: بخش سوم


در اینجا مارک رو به جمع بندی سه قسمتی دوره های ارائه شده به متخصصان امنیتی، چه در مورد مدیریت امنیتی یا ریسک و سایر موضوعات مرتبط، پایان می دهد. رشته شما هر چه باشد، ثابت نیست. پس باید شما؟!

مهم نیست که چقدر این موسسه قدیمی است، دوره ها با زمان تغییر می کنند، و این به ندرت ضروری تر از آموزش برای مواقع اضطراری است. این دانشکده برنامه ریزی اضطراری در Easingwold در پای نورث یورک مورز قبلاً چندین بار تکرار شده است – اقدامات احتیاطی حمله هوایی قبل از جنگ جهانی دوم، سپس برنامه ریزی در صورت حمله هسته ای، سپس به عنوان EPC برای ارائه آموزش در بلایای زمان صلح مانند سوانح هوایی و حوادث بزرگ. آتش سوزی ها در حالی که زیر نظر دفتر کابینه قرار دارد، توسط پیمانکار اداره می شود سرکو، ارائه دوره های یک، دو یا پنج روزه در زمینه ایمنی عمومی در اجتماعات جمعی، اجرای طرح های بحران، و جلسات توجیهی (برای نام بردن از برخی از مواردی که امسال تاکنون اجرا شده است). به گفته دولت انگلستان چارچوب تاب آوری این کالج در ماه دسامبر منتشر شد و قرار است به “آکادمی تاب آوری بریتانیا” تبدیل شود.

برای محققین

بازرسی‌های رسمی مشخص کرده‌اند که چگونه پلیس بریتانیا کمبود بازرسان دارد. به عنوان مثال، یک بازرسی اخیر در شمال شرق نشان داد که پلیس کلیولند پرسنل ماهر کافی برای پاسخگویی به تقاضای جرایم مالی ندارد: «نیروها گزارش دادند که بیش از 20000 SAR عقب مانده دارد. [suspicious activity reports] که در طی چندین سال ایجاد شده است.» علاوه بر گردآوری یک پرونده از نظر قانونی، از جمله با بررسی دستگاه‌ها، از جمله مهارت‌ها، استفاده از علم داده (برای ایجاد ارتباط بین، مثلاً استفاده از تلفن همراه و ردیابی حرکات وسیله نقلیه ANPR) و ایمن نگه داشتن تحقیقات مخفی (از جمله منابع) است. بازرسان غیر پلیسی ممکن است در سرویس زندان HM حضور داشته باشند (جنایت سازمان‌یافته در حین گذراندن حکم زندان چه چیزی ممکن است انجام شود؟). لیورپول جان مورز (LJM) دانشگاه حدود هزار دانشجو دارد که در دوره های پلیسی شرکت می کنند. و سال گذشته برنده قرارداد وزارت عدلیه برای طراحی صلاحیت حرفه ای برای افسران آزمایشی شد. LJM مدرک کارشناسی ارشد را ارائه می دهد پلیس و تحقیقات جنایی که می تواند بر اخلاق، انفورماتیک (علم پشت پردازش داده ها) و روانشناسی مصاحبه تأثیر بگذارد.

جرم اقتصادی

اگر پلیس در مجموعه بازرسان خود کوتاهی می کند، به طور کلی کمبود آنها را در پرونده های کلاهبرداری اضافه کنید. این پلیس شهر لندن نیروی اصلی ملی برای کلاهبرداری هستند، و آکادمی جرایم اقتصادی و سایبری آنها از سال 2012 شروع شده است، که دوره هایی را به سایر نیروها، علاوه بر مشاغل و موسسات خیریه ارائه می دهد. علاوه بر مهارت های واقعی تحقیق، مدیریت تحقیقات و بررسی پرونده ها را نیز پوشش می دهد. سایبر؛ ضد رشوه؛ و مقابله با تقلب برخی از دوره ها فقط برای پلیس است، از جمله “برای رسیدگی به نیاز آموزشی شناسایی شده توسط کمیسیون انتخابات” در مورد تقلب های مربوط به انتخابات.

اعتبار ACFE

شما مجبور نیستید از طریق دانشگاه بروید. با حفظ کلاهبرداری، باید به دنبال دوره‌ای باشید که توسط هیئت اعتباربخشی حرفه‌ای مقابله با تقلب (CFPAB) که از سال 2019 توسط دانشگاه نورث‌آمبریا اجرا می‌شود، گذرانده شود. از جمله برای مربیان کلاهبرداری. به عنوان مثال، انجمن صنفی مبارزه با تقلب سیف سه دوره معتبر مهارتی را برای محققین در سال برگزار می کند. هر کدام دارای 15 روز تدریس است که در طول 5 ماه به صورت آنلاین از طریق نرم افزار Moodle ارائه می شود. هزینه 2395 پوند است. انجمن بازرسان خبره تقلب مستقر در ایالات متحده (ACFE) اعتبار خود را ارائه می دهد، CFE، که شما را ملزم به قبولی در آزمون می کند. و سپس حق عضویت سالانه را بپردازید و به پیشرفت حرفه ای مستمر خود ادامه دهید، مانند وضعیت CSyP (Chartered Security Professional) شرکت Worshipful Company of Security Professionals، که توسط موسسه امنیتی مدیریت می شود.

جاودانگی، بخشی از آموزش ARC، شریک انحصاری آموزش هستند موسسه امنیت، دوره های مدیریت امنیت آنلاین خود را ارائه می دهند: گواهی سطح سه BTEC (معادل سطح A)، دیپلم سطح پنج BTEC (سطح مدرک پایه) و دیپلم پیشرفته در سطح هفت (معادل مدرک کارشناسی ارشد). ARC همچنین دوره‌های آموزشی آمادگی آزمون CPP، PSP و APP را برای شما ارائه می‌کند تا در آزمون‌های Certified Protection Professional، Physical Security Professional و (برای افرادی که یک تا چهار سال در این بخش هستند) Associate Protection Professional، متعلق به مدیریت امنیت مستقر در ایالات متحده شرکت کنید. اتحادیه ASIS.

سه مرد

برای نام بردن از سه مرد با تجربه طولانی که دوره‌های آموزشی ارائه می‌دهند: دیوید کرسول از ISMI، رهبر برنامه، در مدرک معتبر مدیریت امنیت حرفه‌ای (CSMP) سطح 6 است. این دارای 12 واحد است که با تجزیه و تحلیل ریسک امنیتی به عنوان یک روش شروع می شود و به پیشگیری از جرم و پیچ و مهره های روزانه مدیریت یک عملکرد امنیتی ادامه می دهد. مهارت های مدیریت عمومی؛ نقشه برداری; حفاظت محیطی و ساختمان، دسترسی، نظارت تصویری، ضد تروریسم تأسیسات، و حفاظت از اطلاعات، و پرسنل در معرض خطر (اعم از مسافران در برابر آدم ربایی، خشونت در محل کار، سرقت مسلحانه، یا تیراندازان فعال). از طرف ASIS، او یکی از دارندگان جایزه Mervyn Davies از شعبه انگلستان است، در ASIS در بریتانیا و خارج از کشور سمت های داوطلبانه داشته است، و به عنوان یک مربی، صدها داوطلب را به امتحانات CPP و PSP برده است.

دکتر دیوید روبنس در نسخه چاپی فوریه امنیت حرفه ای به عنوان بنیانگذار این کودک چهار ساله مصاحبه کرد. ISRM (موسسه مدیریت ریسک استراتژیک); او با کلاه آموزشی دلتار دوره های مختلفی از سطح چهار تا هفت را ارائه می دهد. به عنوان مثال، دوره های پنج روزه در مدیریت ریسک و بحران شرکت. و آگاهی و مدیریت تروریسم، به سفارش گروه اشتراک‌گذاری داده‌های تروریسم TinyG، و برنامه‌ریزی، ثبت خطر و پاسخ به یک حمله را انجام می‌دهد. دیوید مدرک کارشناسی ارشد خود را در امنیت و مدیریت ریسک از طریق لستر در سال 2006 دریافت کرد که شامل پایان نامه ای با عنوان “جنگ علیه ترور و پیشگیری از جرم، استراتژی های رقابتی در قرن بیست و یکم” بود.

به همین ترتیب، دوره سطح 5 آکادمی جهانی سایبری TINYg-CSARN در آگاهی و مدیریت تروریسم برای دانش‌آموزانی که در بخش‌ها و سطوح مختلف کار می‌کنند، یا پلیس و دیگران طراحی شده است، ریچارد بینگلی، مدیر CSARN – شبکه‌های امنیت و انعطاف‌پذیری شهر. دوره آنلاین به نقش ها، مسئولیت ها و تفکر انتقادی لازم برای “افراد شایسته” می پردازد. او می نویسد: «این استاندارد ملی و نوظهور بین المللی کسب و کار و تعیین برای کسانی است که مسئول ارائه خروجی های ضد تروریسم، اضطراری و انعطاف پذیری در سازمان هایشان هستند.» آکادمی ریچارد مدارک مختلف سایبری و کسب و کار را ارائه می دهد.

گزینه های شغلی خود را نیز قسمت اول بخوانید. و دو.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/your-career-options-part-three/