گورتام گواهینامه ISO/IEC 27001 را دریافت کرد – شماره 4 2023

“محصولات نرم افزاری ردیابی GPS ما در بیش از 150 کشور استفاده می شود، و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که برچسب “توسعه یافته توسط گورتام” مترادف با کیفیت بی عیب و نقص است. دریافت گواهینامه ISO/IEC 27001 پیامی قوی به موجود ما ارسال می کند. یا شرکا و مشتریان بالقوه که تیم ما به جدیدترین دانش، ابزار و منابع مجهز است تا اطلاعات را همیشه امن نگه دارد.”

گورتام، یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار اروپایی و ارائه‌دهنده راه‌حل‌های ردیابی GPS و اینترنت اشیا، اخیراً گواهی ISO/IEC 27001 خود را دریافت کرده است که قابلیت اطمینان سیستم‌های مدیریت امنیت اطلاعات و فرآیندهای داده‌اش را ثابت می‌کند.

برای به دست آوردن ISO/IEC 27001، گورتام تحت یک سری ممیزی جامع قرار گرفت که توسط CERT International sro، یک شرکت حسابرسی مستقر در اسلواکی انجام شد. کارشناسان بین المللی CERT تأیید کردند که سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات و فرآیندهای داخلی گورتام الزامات جامع تعیین شده توسط ISO را برآورده می کند.

این گواهی به شرکت ها ابزارهایی برای محافظت از دارایی های خود، از جمله اطلاعات مالی، مالکیت معنوی، داده های کارکنان و اطلاعاتی که توسط اشخاص ثالث سپرده شده است، می دهد. گواهینامه ISO/IEC 27001 همچنین حوزه‌های دیگری از جمله مدیریت منابع انسانی و فرآیندهای مدیریت تدارکات را پوشش می‌دهد و بر تعهد گورتام به پیروی از استانداردهای ISO و بهترین شیوه‌ها در کل سازمان تاکید می‌کند.

ISO/IEC 27001 استانداردی برای ایجاد و پیاده سازی سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات است. این سیستم ها محرمانه بودن، یکپارچگی و در دسترس بودن اطلاعات را با اعمال فرآیند مدیریت ریسک حفظ می کنند و به طرف های ذینفع اطمینان می دهند که ریسک ها به اندازه کافی مدیریت می شوند.

امنیت داده ها برای کسب و کارها در هر اندازه و صنایع در اولویت قرار دارد، و با افزایش تعداد موارد نقض داده ها، این اولویت بیش از هر زمان دیگری است. این گواهینامه نشان دهنده تلاش‌های مداوم گورتام برای حفظ بالاترین استاندارد امنیت سایبری و انعطاف‌پذیری در تمام جنبه‌های عملیات شرکت – از توسعه و توزیع راه‌حل‌های تله‌ماتیک و اینترنت اشیا، تا پشتیبانی شریک و مشتری است، که در این موج جرائم سایبری اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. .

گورتام گواهینامه ISO/IEC 27001 را دریافت می کند

شماره 4 2023 اخبار، مدیریت دارایی، EAS، RFID

اطلاعات بیشتر را درمنبع: https://www.securitysa.com/19938R