یافتن تعادل در دنیای زنجیره های تامین در حال تغییر – شماره 1 2023

SAS Intelligent Planning Cloud را در Microsoft Azure با یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه در Microsoft Azure بیرون بیاوریدمنبع: https://www.securitysa.com/18503R

خرده فروشان و تولیدکنندگان کالاهای مصرفی اکنون بیش از هر زمان دیگری به برنامه ریزی دقیق تقاضا نیاز دارند. با کمک هوش مصنوعی SAS Intelligent Planning Cloud، شرکت ها می توانند نیازهای خریداران و اختلالات حمل و نقل را به طور موثرتری پیش بینی و برطرف کنند. راه حل نرم افزار به عنوان یک سرویس اکنون در SAS Cloud که توسط Microsoft Azure ارائه می شود در دسترس است.

علاوه بر مشارکت استراتژیک خود با Microsoft Azure، SAS در حال ایجاد یک شبکه غنی از تخصص زنجیره تامین با شرکای اکوسیستم مانند project44 و شرکای مانند Cosmo Tech و CH Robinson است – شرکت‌هایی که در نقاط حساس در طول زنجیره تامین جهانی قرار دارند.

نوسانات در تقاضای مصرف کننده تنها مشکلات زنجیره تامین را تشدید می کند. فلیس میلر، رهبر استراتژی کسب و کار، خرده‌فروشی و کالاهای مصرفی در مایکروسافت، می‌گوید، وقتی محصول شما در کشتی در بندر بالا و پایین می‌رود، گزینه‌های خود را می‌بینید و می‌توانید یک محور آگاهانه ایجاد کنید. به همین دلیل است که SAS و مایکروسافت در حال ساخت مجموعه‌ای غنی از راه‌حل‌های متمرکز بر زنجیره تامین هستند که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا از کانال‌های داده بلادرنگ بهره ببرند تا توانایی خود را در تشخیص، پیش‌بینی و سازگاری با اختلالات تقویت کنند.

یافتن تعادل در دنیای زنجیره های تامین در حال تغییر

شماره 1 2023 لجستیک (صنعت)راه حل های یکپارچه، محصولات

دن میچل، مدیر جهانی خرده‌فروشی و کالاهای مصرفی در SAS، گفت: «Cloud برنامه‌ریزی هوشمند SAS کاملاً خودکار است، بنابراین کاربران از وضوح بهبود یافته برای حل مشکلات تجاری بدون استرس بر عملیات ابری پیچیده بهره می‌برند». «هنجار جدید برای شرکت‌ها باید بهره‌برداری از داده‌های دارایی، سیستم، مکان و فناوری در زمان واقعی با برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی پیچیده مانند مواردی باشد که در این پیشنهاد تجسم یافته‌اند. نادیده گرفتن این رویکرد ممکن است به معنای از دست دادن فروش، مشتریان و سهم بازار باشد.

برایان کیلکورس، شریک مدیریتی در Retail Systems Research گفت: «شرکت‌های موفق خرده‌فروشی و کالاهای مصرفی باید بتوانند در زمان واقعی به شرایط عملیاتی و بازار واکنش نشان دهند و همچنین سناریوهای وضعیت آینده را مدل‌سازی کنند تا چابکی کسب‌وکار بیشتر شود.» فن‌آوری‌های SAS ادغام‌شده با Microsoft Azure قصد دارند تجزیه و تحلیل‌های سریع‌تر و کامل‌تر را انجام دهند تا کسب‌وکارها بتوانند نتایج زمان رسیدن به بازار را سریع‌تر درک کنند. ارائه SAS در Azure ساخت و مدیریت مدل های خودکار پیچیده را برای پشتیبانی از کارایی عملیاتی بهبود یافته ارتقا می دهد.