یک راه حل برای پاسخ سریع و رضایت بخش – شماره 2/3 2023 – Cathexis Technologies


منبع: https://www.securitysa.com/19100R

CathexisVision با طیف وسیعی از سیستم‌های شخص ثالث از جمله برندهای پیشرو دوربین، کنترل دسترسی، نظارت بر محیط، تلفن‌های داخلی، پانل‌های هشدار و موارد دیگر ادغام می‌شود. با پیوند دادن مجموعه تجزیه و تحلیل ویدیوی ما با این ادغام ها، می توانید ویژگی های امنیتی ارائه شده توسط این سیستم ها را بهینه کنید و آنها را از یک پلت فرم مرکزی کنترل کنید. این نه تنها سهولت نظارت و کنترل یکپارچه منابع را ممکن می‌سازد، بلکه توانایی واکنش فوری به حوادث امنیتی را در صورت وقوع می‌دهد.

یک راه حل برای پاسخ سریع و رضایت بخش

شماره 2/3 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

CathexisVision نظارت بر مجموعه ای از نماهای دوربین و شناسایی حوادث را در زمان واقعی آسان می کند. تجزیه و تحلیل ویدئویی پیشرفته و قابل اعتماد، در ترکیب با ظرفیت قدرتمند CathexisVision برای یکپارچه سازی، به این معنی است که هر مرحله از ایمن سازی منافع شما را می توان از طریق سیستم انجام داد. سفارشی‌سازی و مقیاس‌پذیری گسترده، CathexisVision را به گزینه‌ای عالی تبدیل می‌کند، چه بخواهید یک فروشگاه کوچک سایت را ایمن کنید یا یک نصب بین‌المللی چند سایتی.

در دنیایی که ماهیت جرم و جنایت به اندازه فناوری ساخته شده برای شناسایی و پیشگیری از آن متنوع و سریع در حال توسعه است، Cathexis یک راه حل قابل اعتماد برای کمک به شما در حفظ امنیت سایت ارائه می دهد. CathexisVision از تجزیه و تحلیل های ویدیویی هوشمند و سیستم های یکپارچه برای ایمن سازی سایت شما استفاده می کند، راه حل های نظارتی کارآمدی ارائه می دهد و پاسخ های سریع به نقض های امنیتی محیطی را امکان پذیر می کند. مجموعه تجزیه و تحلیل به طور مداوم در حال تکامل CathexisVision طیف وسیعی از پیشنهادات تشخیص و هشدار قابل سفارشی را برای پوشش همه رویدادهای امنیتی، بدون توجه به بازار، ارائه می دهد.

مجموعه تجزیه و تحلیل ویدیوی CathexisVision یک ابزار نظارتی است که از آخرین فناوری هوش مصنوعی و مدل‌های یادگیری عمیق برای تجزیه و تحلیل فیلم استفاده می‌کند. از بین چندین الگوریتم برای محافظت موثر از سایت خود انتخاب کنید. مجموعه تجزیه و تحلیل ویدیویی کاربردهای زیادی دارد، از پاسخ‌های زنگ خودکار گرفته تا حرکت در یک منطقه، یا ردیابی فردی در صورت عبور از یک خط در اطراف. ماشه ها را می توان برای رویدادهایی مانند توقف یا پرسه زدن در یک منطقه و همچنین ورود و خروج از یک منطقه تنظیم کرد. ترکیب این رویدادها با یک کنش هشدار قابل تنظیم، امکان ارسال اعلان فوری به اتاق کنترل را در هنگام خاموش شدن یک ماشه فراهم می کند، به این معنی که فعالیت مشکوک می تواند بلافاصله برطرف شود. برنامه تلفن همراه امکان نظارت بر سایت را در حال حرکت فراهم می کند و زمان واکنش سریع و اطلاع رسانی فوری را بیشتر می کند.وام)