یک غرفه رزرو کنید و از چهار نمایشگاه صنعتی پرطرفدار در محل مشترک سرمایه گذاری کنید – شماره 1 2023 – Securex آفریقای جنوبی

«در نمایشگاه‌های گذشته، متوجه شده‌ایم که افرادی که قصد داشتند فقط در جلسات سمینار شرکت کنند، به سالن‌های نمایشگاه کشیده شدند و در بسیاری از موارد راه‌حل‌هایی را پیدا کردند که فعالانه به دنبال آن بودند. علاوه بر این، هر چهار نمایش توسط نهادهای صنعتی پیشرو که وزن و تخصص خود را به تأثیر نمایش ها می دهند تأیید و پشتیبانی می شوند. اندرسون می‌گوید: «اعضای این نهادهای صنعتی این اطمینان را دریافت می‌کنند که نمایشگاه‌ها به دلیل سهمی که در بازار دارند، تأیید می‌شوند.»

در کمتر از چهار ماه دیگر، ما از غرفه داران بالقوه می خواهیم که در اسرع وقت با تیم ما تماس بگیرند تا فضای غرفه خود را رزرو کنند. اندرسون می‌گوید: آن‌ها می‌توانند با بهره‌گیری از چندین بسته حمایتی انحصاری که در دسترس داریم، آگاهی از برند خود را افزایش دهند.

نمایش هشتگ ها

یک غرفه رزرو کنید و از چهار نمایشگاه صنعتی پرطرفدار در محل مشترک بهره ببرید

شماره 1 2023 انتخاب سردبیر، اخبار، کنفرانس ها و رویدادها

Firexpo — #Firexpo2023وام)

مارک اندرسون، مدیر نمونه کارها در نمایشگاه های تخصصی.

A-OSH EXPO: www.aosh.co.za

SECUREX آفریقای جنوبی در حال حاضر در سومین دهه همکاری خود با فناوری امنیت و ارائه‌دهندگان خدمات با سازمان‌هایی که به دنبال راه‌حل‌های امنیتی هستند، با نمایشگاه‌های خواهر A-OSH EXPO، Facilities Management Expo و Firexpo در مرکز همایش Gallagher در Midrand از 6 تا 8 ژوئن همراه شده است. 2023.

SECUREX: www.securex.co.za

علاوه بر این مزایای مشهود به اشتراک گذاری ترافیک، و قرار گرفتن در معرض یک بازار هدف گسترده و متنوع، این چهار نمایش برای افرادی که به دنبال دانلود دانش در مورد آخرین روندها و مقررات در این صنعت هستند، یک کارت جذاب است. تئاتر سمینار SECUREX پربازدید، سالن سمینار رایگان حضوری سایوش (با پشتیبانی سایوش و ساپما)، تئاتر سمینار مدیریت تسهیلات (با پشتیبانی برول)، و تئاتر کار در ارتفاع (با پشتیبانی BBF Safety)، پرجمعیت هستند. با موضوعات با کیفیت بالا توسط رهبران محترم صنعت که موضوعات فکری و تحریک کننده را ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه SECUREX آفریقای جنوبی، A-OSH EXPO، Facilities Management Expo یا Firexpo 2023، از وب سایت های زیر دیدن کنید یا با Zelda Jordaan تماس بگیرید. [email protected].

«با قرار دادن مشترک این چهار نمایش محبوب، می‌توانیم به غرفه‌داران اجازه دهیم که تعداد بازدیدکنندگان از هر یک از نمایشگاه‌های مربوطه بیشتر شود. ما دریافته‌ایم که افرادی که به دنبال محصولات و خدمات در یک نمایشگاه خاص هستند، اغلب خوشحال می‌شوند که به راه‌حل‌های جستجو شده بیشتری از دیگر نمایشگاه‌های هم‌محل دسترسی دارند. مارک اندرسون، مدیر نمونه کار در نمایشگاه های تخصصی (بخشی از نمایشگاه های تخصصی) می گوید: این نه تنها راحتی ارائه شده توسط هر چهار نمایشگاه زیر یک سقف را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند، بلکه فرصتی را برای غرفه داران فراهم می کند تا به راحتی پایگاه مشتریان خود را گسترش دهند. گروه مونتگومری).


منبع: https://www.securitysa.com/18475R

مدیریت امکانات: www.fmexpo.co.za

A-OSH EXPO — #A-OSH2023

SECUREX — #Securex2023

مدیریت امکانات — #FMEXPO2023

نمایش سایت ها

در اولین سال کامل پس از پایان قرنطینه COVID-19، شرکت‌ها به دنبال جوان‌سازی فعالیت‌های خود و بازگشت به سودآوری قبل از قرنطینه هستند. یکی از راه‌های مطمئن برای اطمینان از تعامل هدفمند مشتری و دسترسی به مخاطبان بسیار گسترده‌تر، رزرو غرفه در یک نمایشگاه تجاری شناخته شده توسط صنعت است.