یک مفهوم امنیتی بسته برای سالن های آزمایش و محیط – شماره 8 2022 – Dallmeier Electronic Southern Africa

صرفه جویی در زمان با تشخیص پلاک

مدیریت دسترسی Flottweg

در پشت سیستم مدیریت دسترسی خودکار برای کارکنان، سیستم جدید تشخیص پلاک Dallmeier قرار دارد. دوربین‌های ANPR و نرم‌افزار مربوطه پلاک‌های خودرو را می‌خوانند و مانع به‌طور خودکار برای شماره‌هایی که ثبت شده‌اند باز می‌شود. فرانتس می‌گوید: «برای کارمندان، این امکان دسترسی راحت با وسیله نقلیه را فراهم می‌کند و Flottweg اطمینان دارد که هیچ وسیله نقلیه غیرمجاز در محل شرکت وجود ندارد. تامین کنندگان و ارسال کنندگان که توسط Flottweg به عنوان بخشی از گواهینامه AEO تایید شده اند و از قبل ثبت نام شده اند نیز از دسترسی راحت تری به جایگاه های بارگیری بهره مند می شوند.

با نسبت صادرات حدود 80 درصد، صدور گواهینامه به عنوان یک اپراتور اقتصادی مجاز (AEO) برای Flottweg بسیار مهم است، زیرا این امر ترتیبات حمل و نقل را بسیار ساده می کند. یکی از الزامات برای دریافت گواهینامه، سه گانه اقدامات امنیتی فیزیکی است. اینها شامل ایمن سازی محیط، اطمینان از نظارت بر سالن اعزام و نظارت بصری بر منطقه بارگیری است.

کریستین لینتالر، مدیر فروش ملی/بین‌المللی Dallmeier می‌گوید: «به‌عنوان یک تولیدکننده، ما مسئولیت داریم تا محصولات ایمن را به مشتریان خود عرضه کنیم. “با اصل راهنمای خود “Privacy by Design”، ما طیف گسترده ای از گزینه ها را برای محافظت از داده ها و تنظیمات حریم خصوصی داده ها در محصولات خود ارائه می دهیم.”

بزرگترین سانتریفیوژ دکانتر در جهان

سخت افزار گران تر – اما هزینه های کلی کمتر

نصب آسان به لطف Mountera

ویلسبیبورگ، نزدیک به مونیخ در آلمان، محل استقرار دفتر مرکزی و کارخانه تولید Flottweg SE است. در اینجا، متخصص فناوری جداسازی، کارخانه و ماشین آلات جداسازی جامد از مایع را در سایتی به مساحت حدود 110000 متر مربع می سازد. در سال 2021، این شرکت Factory II جدید خود را افتتاح کرد و منطقه تولید خود را تقریباً 18000 متر مربع گسترش داد. راه حل نظارت تصویری ارائه شده توسط Dallmeier یک عنصر تعیین کننده در حفاظت از اماکن تجاری آن به مساحت کمی بیش از شش هکتار و حفظ وضعیت آن به عنوان اپراتور اقتصادی مجاز (AEO) است.

برای Flottweg نیز، مفهوم نصب Mountera (جایزه طراحی iF و برنده جایزه Red Dot) کارایی خود را هنگام نصب دوربین‌های پانومرا ثابت می‌کند. فرانتس تحت تاثیر قرار گرفته است. «مونترا زندگی ما را بسیار آسان‌تر کرده است. یک سیستم پانومرا 17 کیلوگرم وزن دارد و طراحی قفل سریع نصب را بسیار ساده تر می کند.

برای فعال سازی و تجزیه و تحلیل آلارم، Flottweg از نرم افزار مدیریت ویدیوی SeMSy Compact (VMS) استفاده می کند. SeMSy Compact راه حل بهینه VMS برای نیازهای سطح کوچکتر و متوسط ​​است و به عنوان یک سیستم کمکی نوآورانه، یافتن سریع دنباله های مورد علاقه را با عملکرد جستجوی راحت برای اپراتورها آسان می کند. در ارتباط با یک رابط کاربری گرافیکی در قالب یک طرح سایت پیوندی و یک داشبورد کاربر پسند، حوادث را می توان به سرعت دسته بندی کرد و مدیریت تحقیقات کارآمد را امکان پذیر کرد.

سانتریفیوژها و دکانترها قبل از حمل و نقل تحت یک روش آزمایشی دقیق قرار می گیرند و آزمایشات آزمایشی تحت نظارت دوربین در 9 پناهگاه آزمایشی که مخصوص این منظور ساخته شده اند انجام می شود. “اگر اتفاق ناخوشایندی در طول اجرای آزمایشی رخ دهد، قطعات با نیرویی غیرقابل تصور به سمت شما می آیند. واکسنبرگر توضیح می‌دهد که برای ایمنی کارمندان، فرآیند آزمایش باید «در غیاب انسان» انجام شود، اما از آنجایی که ما نیز باید اجرای درست آزمایش را رعایت کنیم، اینجاست که از دوربین‌ها استفاده می‌کنیم. دوربین‌های گنبدی به اپراتور کمک می‌کنند تا فرآیند را نظارت کند.

اجرای آزمایشی “بدون سرنشین”.

نفت خام، آب، مواد شیمیایی مایع و نوشیدنی هایی مانند آبجو چه مشترکاتی دارند؟ قبل از اینکه آنها بتوانند تحت پردازش صنعتی بیشتر قرار گیرند، آنها باید خالص شوند یا اجزای خاصی از آنها جدا شوند. Flottweg SE سیستم هایی را می سازد که این جداسازی مکانیکی را انجام می دهند. این شرکت در کارخانه خود در ویلسبیبورگ، در میان سایر محصولات، بزرگترین سانتریفیوژ دکانتر در جهان را تولید می کند. Flottweg به اعتبار “ساخت آلمان” و سابقه خود در حفظ و ایجاد شغل در منطقه بسیار افتخار می کند. مسئولیت و کیفیت از عناصر جدایی ناپذیر فلسفه شرکت هستند. این نه تنها در مورد بهینه سازی فرآیند و تضمین کیفیت محصول بلکه برای محافظت از کارکنان و اماکن شرکت نیز صدق می کند.

تجربه او از کار بر روی Factory I، که در آن دوربین‌های تک سنسوری از Dallmeier برای سال‌ها به طور قابل اعتماد کار می‌کنند، برای این انتخاب جدید تعیین‌کننده بود. در همکاری نزدیک، Flottweg و نصب کننده امنیتی Franz Sicherungstechnik یک مفهوم امنیتی جدید برای Factory II با اجزای مجموعه Dallmeier، متشکل از دوربین های سنسور چند کانونی Panomera، دوربین های گنبدی مگاپیکسلی، سیستم ضبط IPS 10.000 و نرم افزار مدیریت ویدئو SeMSy Compact ایجاد کردند.

بدون گواهینامه AEO بدون حفاظت محیطی بسته

محوطه اطراف سالن کارخانه در یک محیط بسته نظارت می شود. هر بخش از حصار با راهروی حدود 90 متر در معرض تشخیص بدون وقفه توسط دوربین های سری S پانومرا است. سیستم‌های حسگر چند کانونی برای فواصل طولانی در امتداد حصار ایده‌آل هستند، زیرا مفهوم حسگر ویژه آنها به آنها اجازه می‌دهد تا وضوح تصویر با کیفیت بالا را حتی در فواصل دور تضمین کنند. در نتیجه، حرکات با هر مبدا، توسط افراد یا وسایل نقلیه، می تواند برای مدت طولانی بدون از دست دادن سوئیچ های ضبط یا دوربین ردیابی شود. علاوه بر محافظت در برابر ورود غیرمجاز و کمک به بررسی حادثه، 1700 متر مربع سالن حمل و نقل و منطقه اعزام و همچنین منطقه بارگیری تحت نظارت بصری توسط دوربین ها قرار دارد.

ما از راه حل مشتری مدار و مدیریت پروژه توسط Franz Sicherungstechnik بسیار راضی بودیم. آنها کار بسیار خوبی انجام دادند.» واکسنبرگر نتیجه می گیرد. “به عنوان بازیگران جهانی با ریشه های محلی، هر دو Flottweg SE و Dallmeier سنت را با روش های برتر ترکیب می کنند. در عین حال، ما در مورد کیفیت برای برنامه ریزی، اجرا و محصولات، الزامات یکسانی داریم. ما بسیار خوشحالیم که یک بار دیگر با همکاری فرانتس سیچرانگ‌س‌تکنیک تصمیم گرفتیم راه‌حل دالمایر را انتخاب کنیم.وام)

برای ساختمان جدید در Vilsbiburg، این شرکت به دنبال راه حل امنیتی ای بود که آخرین استانداردهای فنی را برآورده می کرد، حداقل برای اینکه بتواند معیارهای گواهینامه AEO را برآورده کند. رابرت واکسنبرگر، معاون مدیر فناوری اطلاعات Flottweg SE، الزامات راه حل جدید را به عنوان “نوآورانه، پایدار، ساخت آلمان، مطابق با GDPR” توصیف می کند.

فعال سازی آلارم در گیت هاوس و طرح سایت یکپارچه

حریم خصوصی کارمندان از طریق Privacy Zones در تنظیمات دوربین محافظت می شود. به عنوان مثال، مناطق حساس کارکنان می توانند سیاه شوند یا به طور کامل از منطقه نظارت حذف شوند. علاوه بر این، مفاهیم دسترسی، حفاظت جامعی را ارائه می دهند.


منبع: https://www.securitysa.com/18328R

پانومرا سری S.

یک مفهوم امنیتی بسته برای سالن های تست و محیط

شماره 8 2022 انتخاب سردبیر

جدا از کیفیت تصویر، هزینه های پایین زیرساخت یک استدلال قوی برای نصب سیستم های پانومرا بود. “اگر فقط اجزای سخت افزاری را در نظر بگیرید، پیشنهادات مقایسه ارزان تر است، اما اگر به وضعیت کلی نگاه کنید، ما فقط به بخشی از زیرساخت از نظر کابل، دکل، شبکه و دوربین نیاز داریم. بنابراین، با توجه به هزینه‌های کلی، پانومرا کم‌هزینه‌ترین نوع است و همچنین کار اپراتور را بسیار آسان‌تر می‌کند، زیرا او دیگر مجبور نیست تصاویر دوربین‌های بی‌شماری را روی دیوار مانیتور پیگیری کند. آندریاس فرانتس، مدیر عامل، فرانتس سیچرانگ‌س‌تکنیک، توضیح می‌دهد که فقط چند مورد برای تماشا وجود دارد.

حریم خصوصی و امنیت با طراحی

نگهبانی برای شش هکتار از محل شرکت