25 سال در امنیت املاک مسکونی – شماره 7 2022 – Stafix

ما قادر به ارائه راه حل های خورشیدی و بی سیم برای املاک مسکونی هستیم که تامین برق شبکه در نقاط دورافتاده یک چالش است. نتیجه خالص این است که ما می توانیم تمام تجهیزات، خدمات و مشاوره لازم برای نصب راه حل های امنیتی املاک مسکونی خود را به شما ارائه دهیم.

مراکز امنیتی Stafix دارای 25 سال تجربه در زمینه امنیت املاک مسکونی است و همچنان در سراسر آفریقای جنوبی گسترش می یابد. این همچنین شامل حضور در بیش از 30 کشور در سراسر جهان، یا از طریق یک شعبه یا کار با یک شریک قابل اعتماد در آن منطقه است.

برای اطلاعات بیشتر با مراکز امنیتی Stafix تماس بگیرید. +27 11 397 3507، [email protected]، www.stafix.co.zaوام)

این سیستم‌ها و راه‌حل‌های حصارکشی را می‌توان در دوربین مدار بسته، کنترل دسترسی و سایر فناوری‌های شخص ثالث ادغام کرد. سیستم های دوربین مداربسته ما فراتر از دوربین مداربسته هستند و بهتر می توان آنها را به عنوان یک سیستم نظارت تصویری توصیف کرد. این سیستم‌ها شامل دوربین‌های مرئی، دوربین‌های دید در شب، دوربین‌های حرارتی، هوش مصنوعی (AI) و تشخیص حرکت هوشمند (SMD)، رادار، تشخیص خودکار پلاک‌ها (ANPR) و تشخیص و تشخیص چهره می‌شوند. علاوه بر این، اگر بخواهید سیستم امنیتی خود را برای شما نصب کنید، ما به شبکه گسترده ای از نصب کنندگان معتبر مراکز امنیتی Stafix دسترسی داریم.

Stafix Security Centers یک شرکت متعلق به آفریقای جنوبی است که متعهد به ارائه انتخابی از محصولات وارداتی و تولید داخلی با کیفیت به مشتریان خود است که تمام نیازهای بازار امنیت الکترونیکی از جمله املاک مسکونی را برآورده می کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17862R

مراکز امنیتی استافیکس ترکیبی بی نظیر از تجربه و جوانی را به مشتریان خود ارائه می دهد. بنیانگذار، که اکنون مدیرعامل است، نرده‌های برقی پرقدرت را در دهه 70 به بازار جنوب آفریقا معرفی کرد. این امر با شور و شوق جوانی کارکنان فروش ما و تجربه عملی آنها در زمینه نصب و نصب نرده های برقی، موتورهای دروازه اتوماتیک، پرتوهای فضای باز، سیستم های دوربین مدار بسته، آخرین قابلیت های اینترنت اشیا (IoT)، کنترل دسترسی، بی سیم ترکیب می شود. محصولات و سیستم های اینترکام

ارائه محصول ما، از جمله طیف محصولات بین المللی JVA ما، در تمامی 28 شعبه در سراسر کشور، هر کدام دارای تکنسین داخلی خود است، در دسترس است تا بتوانیم خدمات پس از فروش سریع و کارآمد را به شما ارائه دهیم. تکنسین های ما همگی در طراحی، کمک به راه اندازی و عیب یابی سیستم های امنیتی املاک مسکونی تجربه دارند. این شامل راه‌حل‌های کامل حصارکشی می‌شود، خواه یک سیستم بخش‌دار تک انرژی‌دهنده، سیستم انرژی‌زای شبکه‌ای چند منطقه‌ای، راه‌حل‌های مدیریت شده با نرم‌افزار JVA محیطی، سیستم اضافی مدیریت ابر یا نظارت بر لرزش/جداسازی سیم/راه‌حل ضد حفاری.

25 سال در امنیت املاک مسکونی

شماره 7 2022 املاک مسکونی (صنعت)