27 دوربین 80000 متر مربع را پوشش می دهند – شماره 5 2022

فناوری سنسور چند کانونی Panomera که حداکثر هشت لنز دوربین را با فواصل کانونی متفاوت در یک واحد نوری ترکیب می‌کند و حداقل وضوح (تراکم پیکسلی) حداقل 125 پیکسل بر متر را ممکن می‌سازد. این چگالی وضوح در کل منطقه و تمام بخش های محیطی سایت مستقر می شود. به این ترتیب، اطمینان حاصل می شود که جزئیات در تمام نقاط سایت قابل تشخیص است و CTH می تواند در صورت لزوم ضبط ها را به عنوان مدرک در دادگاه ارائه کند.

از نقطه نظر امنیت، دو جنبه لجستیک کانتینر اهمیت ویژه ای دارد: اول، محافظت از کالاهای ذخیره شده موقت در برابر سرقت و آسیب، و همچنین ردیابی حوادث برای مدیریت سریع و بدون درگیری ادعاها. و دوم، برای شرکت های لجستیک ضروری است که همیشه بتوانند موقعیت های خطرناک را شناسایی و درک کنند. این شرکت را قادر می سازد تا حوادث را به طور قابل اعتماد و قابل پیش بینی بررسی کند و ایمنی محل کار و عملیاتی را بهینه کند.

پس از دریافت مجوز، اولین کاری که کارشناسان Dallmeier Systems باید انجام می دادند، ایجاد تداوم مسیریابی بود. برای این منظور، این شرکت وظیفه تمیز کردن لوله های محلی را بر عهده گرفت. علاوه بر این، یک شرکت مهندسی عمران، آن هم از منطقه، برای ایجاد اتصالات بین مسیریابی خط و دکل‌های تاسیساتی موجود مشغول به کار شد. پس از تکمیل این کارها، پرسنل سیستم های دالمایر شروع به اتصال کابل ها به محل نصب و راه اندازی زیرساخت سرور کردند. سپس می توانستند دوربین ها را نصب و راه اندازی کنند. تمام تاسیسات، کار ساخت و ساز و مراحل تایید با همکاری نزدیک با CTH انجام شد.

ما از سیستمی که توسط Dallmeier Systems راه اندازی شده است بسیار راضی هستیم. تورستن کینهوفر، مدیر عامل این شرکت گفت: علاوه بر محافظت بهتر در برابر سرقت و دسترسی غیرمجاز که با ترکیبی از هوش مصنوعی و فناوری ویدیو ارائه می‌شود، ما همچنین از کیفیت بالای مواد ویدیویی در تلاش‌های خود برای بهبود ایمنی در محل کار بهره می‌بریم. CTH.

ما همچنین تحت تاثیر همکاری با دفتر شعبه Dallmeier Systems در Gladbeck قرار گرفتیم. به دلیل این نزدیکی به سازنده، کل پروژه – از برنامه ریزی، از طریق هماهنگی همه شرکت های درگیر و تا همکاری با مرکز تماس اورژانس – به آرامی و بدون هیچ عارضه ای برای ما هماهنگ شد. «علاوه بر امنیت فوق العاده بهبود یافته و کمک مهم به بهبود ایمنی و فرآیندهای محیط کار، ما همچنین شاهد مزایای مالی هستیم. از طریق عملکرد استثنایی فناوری حسگر چند کانونی، ما با تعداد نسبتاً بسیار کمی از سیستم‌های دوربین به نتایج رضایت‌بخشی دست می‌یابیم – با تأثیرات مثبت مربوط به زیرساخت و هزینه‌های عملیاتی کلی. هوش مصنوعی تعهد و در نتیجه هزینه های مرکز تماس اضطراری را به حداقل می رساند.

منبع: https://www.securitysa.com/17346R

27 دوربین 80000 متر مربع را پوشش می دهند

شماره 5 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، لجستیک (صنعت)


هوش مصنوعی طبقه بندی می کند، انسان ها تأیید می کنند و پاسخ می دهند

ترمینال کانتینری هرنه (CTH) یک شرکت نمونه در منطقه صنعتی Ruhrgebiet آلمان است. در اینجا، در محوطه‌هایی به مساحت تقریباً 80000 متر مربع، کالاها از سراسر جهان به مقصد نهایی خود توزیع می‌شوند.

این سیستم به صورت پیاده سازی شده شامل 16 سیستم حسگر چند کانونی Panomera، یک دوربین PTZ، ده دوربین تک سنسور، سه سیستم ضبط IPS 10 000 و نرم افزار SEDOR AI Professional از Dallmeier است. ویژگی تعیین کننده برای کارایی راه حل، ترکیب دوربین و سیستم های ضبط با نرم افزار تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی است. تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی حوادث و رویدادها را از قبل تأیید می کند، بنابراین تعداد هشدارهای کاذب ناشی از حیوانات، شرایط آب و هوایی یا بازتاب نور را به حداقل می رساند. این به نوبه خود هزینه های شناسایی و تأیید را در مقایسه با راه حل های مرسوم مانند استقرار پرسنل امنیتی کاهش می دهد.


صرفه جویی در زیرساخت و بهره برداری

سیستم هوش مصنوعی پیام های هشدار را به یک مرکز تماس و خدمات اضطراری خارجی ارسال می کند. اگر شخصی در روز و ساعت معینی بدون اینکه سیستم را با کلید غیرفعال کند به محل شرکت دسترسی پیدا کند، سیستم امنیتی تصویری آلارم ها را به صورت خودکار ارزیابی کرده و به صورت بلادرنگ به مرکز تماس ارسال می کند که به نوبه خود اقدامات لازم را برای بررسی وضعیت در مرحله اول، یکی از پرسنل مرکز تماس از طریق یک سیستم آدرس عمومی که توسط شرکت Dallmeier Systems نیز نصب شده است، شخص را مورد خطاب قرار می دهد. اگر فرد بلافاصله محل را ترک نکند، به پلیس هشدار داده می شود.

در سایت CTH، کانتینرهای بزرگ از وسایل نقلیه ریلی روی کامیون ها تخلیه می شوند. با این حال، از آنجایی که وسایل نقلیه بزرگ و جرثقیل ها در حال استفاده هستند، خطر برای پرسنل، تجهیزات و کالاها همیشه وجود دارد. برای جلوگیری از حوادث، CTH اکنون می‌تواند موقعیت‌های خطرناک را پس از این واقعیت با سیستم ویدیو تجزیه و تحلیل کند و از وقوع آنها در آینده جلوگیری کند. اگر تصادفی با وجود این اتفاق بیفتد، از داده ها در تحقیقات و برای حفظ شواهد استفاده می شود.


هماهنگی کلیه پیمانکاران

استراتژی امنیتی که قبلاً وجود داشت، شامل یک سیستم نگهبان بود، دیگر نتایج مورد نظر را برای CTH ارائه نمی کرد و از نظر ایمنی محل کار و فرآیندهای تجاری هیچ بهبودی ایجاد نکرد. بنابراین، CTH تصمیم گرفت یک راه حل ویدئویی و نرم افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی از Dallmeier را معرفی کند. با اجرای این سیستم، CTH هر سال بیش از 60000 یورو در هزینه های عملیاتی صرفه جویی می کند.


شناخت بیشتر از دارایی محافظت می کند


فقط هشدارهای قابل توجه هزینه دارد