3 ویژگی کلیدی Make Night Color 2.0 Fusion Camera Shine – Dahua Technology USA Inc

این آخرین ورودی به مجموعه گسترده ما در نور کم برای طیف وسیعی از کاربردهای داخلی و خارجی مناسب است. این با دو لنز و دو سنسور 4 مگاپیکسلی طراحی شده است که داده های مختلف نور را جمع آوری و پردازش می کند. با فناوری Dual Light Fusion، دوربین جزئیات رنگ نور مرئی را از یک ترکیب لنز-حسگر و داده های شدت نور (با استفاده از یک روشن کننده IR) را به طور همزمان از سنسور لنز دیگر جمع آوری می کند. سپس این دو تصویر با استفاده از نقشه‌برداری فریم به فریم در سطح پیکسل با هم ترکیب می‌شوند تا بهترین‌های هر دو جهان را بدون استفاده از روشن‌کننده نور سفید نمایش دهند.

با بررسی وایت پیپر ما، «دیدن در تاریکی برای ایمنی در سراسر ساعت»، می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد فناوری پیشرفته Dahua در نور کم بیاموزید. سند را مشاهده و از اینجا دانلود کنید.

Eyeball Fusion Night Color 4MP در سه زمینه اصلی تخصص دارد:

 1. وضوح بیشتر در شب و از راه دور. این دوربین در مقایسه با یک دوربین IR استاندارد، تصاویر تمام رنگی را در فواصل طولانی تر می گیرد. برای نمای بیرونی، این می تواند به معنای مناطقی باشد که نور محیطی زیاد در شب وجود ندارد و مناطقی که روشن کننده های نور سفید نامطلوب هستند. این دوربین همچنین مزایای کمتری برای جذب حشرات را ارائه می دهد.
 2. نمونه رنگ شب

  اولین چیزی که باید در مورد دوربین فیوژن شب رنگ 2.0 (N45DUD2) ما بدانید این است که برای برنامه های تاریک یا نزدیک به تاریکی ایده آل است، جایی که هم امنیت مخفی و هم تصاویر تمام رنگی مورد نیاز است. دوربین Eyeball Fusion Night Color 4MP فناوری جمع آوری نور استثنایی را ارائه می دهد و از الگوریتم های پردازش تصویر برای افزایش نور موجود استفاده می کند.

  ساید بای ساید Night Color Fusion و اینکه صحنه در واقع چگونه به نظر می رسد.


منبع: https://us.dahuasecurity.com/?p=62963

تمام رنگ در سناریوهای تاریک. برای کاربردهای امنیتی با نیاز بالقوه به شناسایی رنگ لباس یا وسیله نقلیه افراد در تاریکی مطلق، فناوری Night Color ما را پوشش می دهد. دوربین Night Color 2.0 Fusion مدت‌ها پس از تبدیل دوربین IR به تصویر سیاه و سفید، تصاویر رنگی استثنایی تولید می‌کند. این فناوری حساس به نور به دوربین اجازه می دهد تا نور موجود بیشتری را ثبت کند و تصاویر تمام رنگی با جزئیات و کنتراست استثنایی ایجاد کند.

 • پوشش و رنگ زمانی که می خواهید فضای یک صحنه را حفظ کنید. نصب پیمانکاران امنیتی گاهی اوقات با نصب های ویدئویی چالش برانگیز با الزامات خاص مواجه می شوند. یکی از این نمونه‌ها، فضاهای داخلی است – از جمله سالن‌های تئاتر و بارها – که به دلایل فنی یا محیط، نور کم را ضروری می‌کنند. فناوری Night Color 2.0 Fusion برای این محیط‌ها برای دستیابی به تصاویر مخفی و تمام رنگی ایده‌آل است.
 • Night Color 2.0 Fusion Sample

  جنیفر هاکنبرگ
  مدیر بازاریابی محصول