30 سالگی ASIS UK | امنیت حرفه ای


یک کیک بزرگ، یک آسمان آبی، در تمام طول روز برای یادگیری از سخنرانان و چت و شبکه – رویداد سی امین سالگرد ASIS UK دیروز در Oval، کنینگتون، جنوب لندن، همه مواد لازم را داشت، مارک رو می نویسد.

همانطور که لتیتیا امئانا، رئیس شعبه بریتانیا گفت، این رویداد برای هیئت داوطلبان کار عشقی بوده است، زیرا ما واقعاً به این انجمن اعتقاد داریم و مزایای عضویت، چه در اینجا و چه در خارج از کشور، شایسته اشتیاق و فداکاری ما است. سعی کنید در هر تعاملی که با اعضا و حامیان مالی خود داریم ارائه دهیم.”

این رویداد از ساعت 10 صبح تا شب ادامه داشت – در تراس پشت بام مشرف به زمین کریکت، جایی که لتیتیا به طور تشریفاتی کیک را برید، و یک هفته قبل از آن جمعیتی از مسابقه قهرمانی تست جهانی بین استرالیا و هند لذت برده بودند. برخی از حاضران از فرصت یک تور تاریخی در طول ناهار استفاده کردند.

روز با چندین سخنران در مورد تنوع آغاز شد، از جمله پانلی در مورد “ساخت فضاهای امن” برای زنان در شب، بحثی به ریاست جودی اتکینسون، مدیر فروش گروه در پیمانکار نگهبان Lodge Security و سارا واکر (که بعد از ظهر نیز سخنرانی کرد. به عنوان نویسنده مطالعه ای تحت حمایت شهردار لندن در مورد ایمنی زنان در اقتصاد شبانه، به عنوان بخشی از منشور ایمنی شبانه زنان، برجسته در نسخه چاپی می 2022 مجله امنیتی حرفه ای)؛ اما کی، بنیانگذار CMO Walksafe. و کارن وایبرو

صبح همچنین یک ساعت تمرین روی میز مدیریت بحران به رهبری شرکت نرم افزار مدیریت حوادث برگزار شد اوربریج، که پلتفرم آن توسط دولت بریتانیا برای دادن هشدارهای عمومی انتخاب شده بود، در ماه آوریل در بریتانیا در شبکه های تلفن همراه EE، O2 و Three آزمایش شد.

همچنین هانا وادی، مدیر اجرایی شرکت مستقر در لندن، قبل از ناهار سخنرانی کرد شبکه کسب و کار ایمن، یک گروه چتر برای مشارکت در کاهش جرایم تجاری. او به موازات طرح «از آنجلا بخواهید»، در میخانه‌ها و کلوب‌ها که در آن هر کسی احساس ناراحتی می‌کند (مانند قرار ملاقات) به‌روزرسانی‌هایی در مورد کار SBN، مانند پناهگاه‌های امن در بخش‌های لامبث و ساوت‌وارک در جنوب لندن ارائه کرد. می تواند «آنجلا را بخواهد» و کمکی مانند خروج دریافت کند. این همچنین به ورزشگاه ها، دندانپزشکان و باشگاه های فوتبال می رود.

هانا توضیح داد که چگونه SBN گزارش‌های جرم را جمع‌آوری می‌کند و آنها را به اطلاعاتی برای ارسال به پلیس در پایتخت تبدیل می‌کند – پیش‌زمینه این است که جرایم تجاری گزارش نشده است. او از شرکت‌های امنیتی خواست تا جزئیات مجرمان شناخته‌شده «برترین» خود را به SBN بدهند – پیش‌زمینه این است که چنین جنایتکارانی ممکن است در جاهای دیگر جرم و جنایت انجام دهند، و جنایات دیگری غیر از سرقت مغازه.

سخنرانان اصلی سمینار بعدازظهر، نذیر افضل، سخنران سمینار پاییز 2022 منچستر ASIS UK و اکنون “سفیر” این فصل بودند که از بیضی به رویدادی برای نشان دادن ششمین سالگرد از آتش سوزی برج گرنفل، به عنوان رئیس یک بررسی مستقل فرهنگ در سازمان آتش نشانی و نجات لندن، که سال گذشته گزارش داد که تبعیض، آزار و اذیت و قلدری را مشاهده کرده است. ریچارد تامپسون؛ و پیتر فاولدینگ، بنیانگذار گروه بین المللی تخصصی (SGI) که در چهارمین دهه کار خود برای حذف معترضان، چه در زیر زمین و چه در درختان، به سر می برد. پان مک میلان اخیراً خود را منتشر کرده است خاطرات آنچه در زیر است: زندگی من به عنوان کارشناس جستجو و نجات پزشکی قانونی (در جلد سخت، کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی; سال آینده در جلد شومیز). نذیر افضل نیز خاطراتی به نام دادستان دارد. و جدیدترین کتاب او، مسابقه به بالا، در مورد نژادپرستی ساختاری، عادلانه است در جلد شومیزمنتشر شده توسط HarperCollins.

در میان حاضران، صندلی‌های گذشته این بخش وجود داشتند – رئیس قبلی، راسل پنی، که هفته گذشته توسط لتیشیا به او تبریک گفت که به عنوان استاد شرکت پرستش حرفه‌ای‌های امنیتی منصوب شد.WCoSP) استوارت لودن؛ و درک وبستر قبل از اینکه عصر به مکالمه و غذا و نوشیدنی خوب داده شود، صحبت های کوتاهی توسط پروفسور مارتین گیل (با تجربه 29 سال از 30 سال فصل تا کنون) و پاتریک ریا از موسسه خیریه انجام شد. وضوح PTSD، که پشتیبانی و درمان را به جانبازان و اعضای ASIS UK ارائه می دهد. و پیام حسن نیت پیتر اونیل، مدیر عامل مستقر در ایالات متحده انجمن

رویدادهای بعدی

فصل UK یک روز CPD در لندن در 12 ژوئیه دارد. و سمینار پاییز در Bath در 27 سپتامبر است. بازدید کنید www.asis.org.uk.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/interviews/asis-uk-30th-anniversary/