36 شستی آسانسور Concepts Locker Storage, Elevator Buttons, Elevator Design

به علاوه اولین چیزی که در داخل کابین آسانسور جلب توجه می کند، شستی است. شستی احضار آسانسور پارسان مهر فروش کلیداحضار پارسان مهر ساخت کشور ایران با ۲ سال گارانتی با کیفیت و با قیمت مناسب خدمت مشتری ارائه میشود. شرکت متالیفت تولید کننده قطعات آسانسور با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید شستی ، پنل کابین ، نمایشگر ، کلید ، پنل سردر و تجهیزات جانبی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان محترم می باشد. بازرگانی آسانسور جام لیفت با پشتوانه یک دهه حضور مداوم در عرصه های فروش ، تامین قطعات آسانسور سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده است تنها هدف ما ارائه آسانسورهای با کیفیت با قیمت مناسب است.

خرید شستی آسانسور

36 شستی آسانسور Concepts Locker Storage, Elevator Buttons, Elevator Design کلید و پوش باتن های دایره و مربع و بیضی با رنگ های بدنه طلایی، نقره ای و مشکی و رنگ های نور کلید قرمز، آبی و سفید می باشد . شستی تاچ آسانسور از قطعات مهم و لازم در هر آسانسور می باشد که با لمس انگشتان دست شما بدون فشار فعال می شود در آسانسور های لوکس و خاص از این شستی استفاده می شود . این طرح به صورت اولیه با استیل آیینه ای و گندمی تولید می شود؛ اما امکان تولید آن با استیل دودی، طلایی و برنز نیز وجود خواهد داشت. اگر فلش سمت بالا را بزنید،آسانسوری برای شما توقف میکند که حرکتش به سمت طبقات بالا باشد در غیر این صورت توقف نمیکند و برعکس. بدنه ABS و پلی کربنات ضد خش و استندلس استیل 2 میلیمتر خش دار نقره ای و طلایی.

مبنای طراحی پایه برای این پنل کلید T100 می باشد و قابلیت ارائه با کلیه کلیدهای موجود ( بدون چیکلت) را شرکت متالیفت دارد. مبنای طراحی پایه برای این پنل براساس استیل میرور ، خش دار و گندمی ریز ( خاویاری) ، دودی ، طلایی و برنز می باشد. یکی از متداول ترین شاسی های استفاده شده در انواع آسانسور مدل دکمه ای است. چرا که کاربری راحت تری داشته و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

  • این محصول با ظاهری زیبا ساخته شده و نسبت به هر ایستگاه از آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.بهره گیری از ورق استیل نگیر در طراحی این پنل باعث زیبایی بیشتر آن شده است.
  • شستی کابین در سیستم آسانسور از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا کلیه اموراتی که مربوط به احضار اتاق آسانسور به طبقات و تمامی فرمان های مسافرین داخل کابین، از طریق این شستی ها به تابلو فرمان ارسال شده و پس از پردازش آن دستورات اجرایی، در سیستم آسانسور پیاده سازی می گردد.
  • که هر کدام دارای ویژگی ها و کاربرد مختلفی بوده و استفاده از برخی از آن ها در داخل کابین نیز الزامی می باشد.
  • در مکانیزم های مکانیکی، جنس فیس پلیت پشتی آن از استیل، پلاستیک آبکاری شده و یا پلکسی می باشد.

جالب است بدانید که بر اساس استانداردهای موجود، اولین کلید شاسی آسانسور باید از کف کابین نود سانتیمتر فاصله داشته باشد. همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، استفاده از پلیت های نازک استیل زیاد توصیه نمی شود. که سبب می شود تا در برخی از موارد توصیه شود تا از آن استفاده شود.

ویژگی ها و ساختار شاسی های احضار آسانسور

و وجه تمایز آن با سایر دکمه عمدتا در طرح و یا رنگ آن ها است. جنس بدنه این شاسی های احضار آسانسور در انواع برنزی و یا آلومینیومی طراحی و ساخته می شوند. در واقع این جنس ها از مهم ترین بدنه ها و متریال تشکیل دهنده این قطعات به حساب می آیند. که از قضا از کیفیت مناسبی نیز برخوردار بوده و در طولانی مدت استحکام، ظاهر و کیفیت خود را نیز به راحتی از دست نمی دهد.

شستی آسانسور ارس فراز