ACaaS باید استاندارد صنعت باشد – شماره 3 2023 – ATG Digital

ATG Digital اخیراً افزایش سرقت در بخش لجستیک را گزارش کرده است (نشان دهنده طیف گسترده تر کسب و کار) و نشان می دهد که چگونه کاهش بار باعث تشدید سرقت می شود. هر دو گزارش با استفاده از یافته‌های نظارت مستمر و گزارش‌دهی شرکت در سراسر مجموعه مشتریان خود گردآوری شدند. داده ها نشان می دهد که چگونه مجرمان در توانایی خود برای بهره برداری از آسیب پذیری ها پیشرفت می کنند. بنابراین، مشاغل و املاک مسکونی نیاز به راه حل های امنیتی فعال دارند که فقط از طریق ACaaS امکان پذیر است.


منبع: https://www.securitysa.com/18942R

او معتقد است که مدل‌های پشتیبانی پرداخت به‌اندازه شما منسوخ شده‌اند، «در این زمان‌های اقتصادی، یک کسب‌وکار نباید برای حفظ عملکرد بهینه کنترل دسترسی خود، قیمت‌ها و PO را دنبال کند. زمانی بود که کسب‌وکارها می‌توانستند با نصب یک‌باره کنار گذاشته شوند و از قراردادهای پشتیبانی صرف‌نظر کنند، اما سرعت تکامل تهدیدات مستلزم یک سیستم سازگار است.

ACaaS باید وضعیت موجود باشد، ارائه دهندگان کنترل دسترسی باید خود را با کیفیت و گستردگی پشتیبانی ارائه شده متمایز کنند. به عنوان مثال، در مورد At The Gate، سفارشی‌سازی‌هایی برای اطمینان از تناسب کامل با سایت‌های تک تک مشتریان گنجانده شده است.

آریل کتان.

او به شرکت‌های امنیتی و مدیران توصیه می‌کند که به دنبال ارائه‌دهندگان کنترل دسترسی باشند که ادغام، انعطاف‌پذیری و هوشمندی داده‌ها را ارائه می‌دهند. یک تحقیق و توسعه داخلی؛ تیم آماده برای تطبیق محصول با توجه به نیازهای شما، یا با پیشرفت نیازهای امنیتی شما، بهترین گزینه برای مدت طولانی است.

فلکس می گوید: «داده های تحلیلی بزرگترین سلاح دفاعی هر مدیر امنیتی است. “ACaaS به این معنی است که مشتریان نظارت 24 ساعته، گزارش، پشتیبانی مداوم، به‌روزرسانی‌های منظم، آموزش و تماس‌های نامحدود را با هزینه ماهانه ثابت دریافت می‌کنند.”

«کنترل دسترسی به سختی «تنظیم و فراموش می‌شود». این یک عملکرد روزانه از عملیات امنیتی است. بنابراین، نگهداری و پشتیبانی نیز باید باشد.» Flax می گوید. “در پی خاموشی های ناگهانی و افزایش تهدیدات امنیتی، داشتن تیمی که بتواند راه حل شما را در پاسخ به (و حتی پیش بینی) آسیب پذیری های شناسایی شده سفارشی کند، ضروری است.”

ACaaS باید استاندارد صنعت باشد

شماره 3 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

اکثر کسب و کارها و املاک کنترل دسترسی فیزیکی را خریدی یکباره در نظر می گیرند و در صورت نیاز و در صورت نیاز هزینه پشتیبانی اضافی را پرداخت می کنند، اما ATG Digital، خالق فناوری کنترل دسترسی At The Gate و ATG Facial، برداشت متفاوتی دارد.

یک سیستم کنترل دسترسی بدون پشتیبانی داخلی مانند یک قطب نما بدون سوزن است. Ariel Flax از ATG Digital، که توضیح می دهد چرا کنترل دسترسی به عنوان یک سرویس (ACaaS) باید استاندارد صنعت باشد، می گوید به جایی نخواهید رسید.

برای اطلاعات بیشتر، با ATG Digital، +27 10 500 8611، [email protected] تماس بگیرید، www.atthegate.bizوام)