ACaaS باید در رادار شما باشد – SMART Access & Identity 2023 – IoT Revolution Technologies

مستقیماً، با یک محیط میزبان، کاربر نهایی به دلیل سخت‌افزار کمتر در محل، هزینه سرمایه کمتری دارد. سخت‌افزار کمتر در محل منجر به مصرف انرژی/الکتریسیته کمتر، قدرت خنک‌کننده کمتر برای نگه‌داشتن دستگاه‌های هد اند در دمای بهینه، نیروی پشتیبان کمتر مورد نیاز، عدم نیاز به مهارت خاصی در فناوری اطلاعات و ارتباطات برای مدیریت زیرساخت‌های هد اند و عدم نیاز به تعویض هد می‌شود. تجهیزات نهایی هر 3 تا 5 سال یکبار. تجهیزات کمتر در محل همچنین به این معنی است که تعمیر و نگهداری به شدت کاهش می یابد. کاربران نهایی اکنون از CAPEX و مدل OPEX دور می شوند.

توسط دیوید آرریکوم، فناوری های انقلاب اینترنت اشیا.

انتقال سیستم های خود به یک محیط میزبانی شده به شما به عنوان یک کاربر نهایی انعطاف پذیری و مقیاس پذیری بسیار بیشتری می دهد و به شما امکان کنترل بسیار بیشتری بر محیط خود می دهد. شما توانایی تصمیم گیری در مورد سیستم خود را دارید که مستقیماً بر تجارت شما تأثیر می گذارد. اگر راضی نیستید، به سادگی به تنظیمات قبلی خود بازگردید. افزودن کاربران، حذف کاربران، به‌روزرسانی مجوزها، پیکربندی گروه‌های دسترسی، مدیریت از راه دور کاربران و دسترسی درب – همه با سهولت بسیار بیشتر. تنها چیزی که نیاز دارید برق و اینترنت است.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که در آن چیزها همزمان واقعی و غیر واقعی هستند. به عنوان مثال پلتفرم های رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرید. آن‌ها مکان‌های «واقعی» نیستند، اما اثرات اجتماعی و مالی بسیار واقعی هستند. صنعت امنیت در آفریقای جنوبی باید درک خود را تغییر دهد که اگر چیزی مانند یک سرور قابل مشاهده یا لمس نباشد، به اندازه سرور داخلی واقعی یا ایمن نیست و بنابراین هیچ سودی برای تجارت ندارد.

دیوید آریکوم.

در حالی که ابر ممکن است مکانی بسیار خیالی به نظر برسد، مزایای آن برای تجارت بسیار واقعی است و در مقایسه با راه حل های سنتی سنتی، می توان به سرعت و با سهولت بیشتری به آن دست یافت. بنابراین، Access Control-as-a-Service (ACaaS) باید در رادار هر شرکتی باشد که به دنبال کنترل هزینه ها در شرایط سخت اقتصادی است.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/18464R

با افزایش سریع ساخت مراکز داده، صرفه جویی در مقیاس حکم می کند که خدمات میزبانی شده با گذشت زمان ارزان تر شوند. چرا یک کاربر نهایی هنوز نیاز به ساخت یک مرکز داده برای مدیریت سیستم های امنیتی خود دارد؟ آیا تا به حال به یک کاربر نهایی در مورد هزینه کل مالکیت سیستم خود توصیه شده است؟ حرکت به سمت یک محیط میزبانی شده به کاربران نهایی این امکان را می دهد که با تمرکز بر عملیات تجاری خود و بهبود آن، بهترین کار را انجام دهند و در عین حال هزینه کل مالکیت را کاهش دهند.

ACaaS باید در رادار شما باشد

SMART Access & Identity 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، زیرساخت فناوری اطلاعات

کاهش کل هزینه مالکیت