ACRE سرویس موبایل ACT را اعلام کرد – شماره 5 2022

ACRE در دسترس بودن سرویس تلفن همراه ACT خود را اعلام کرده است، یک اشتراک سازنده با کد پایین برتر که تجارب همه جانبه اپلیکیشن کاربر را متناسب با نیازهای منحصر به فرد مشتریان و فرآیندهای تجاری ارائه می دهد.

ACRE سرویس موبایل ACT را اعلام کرد

شماره 5 2022 راه حل های یکپارچه، محصولات

ACT Mobile Service به کاربران نهایی و ادغام‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا با ترکیب چندین ابزار و خدمات در یک برنامه تلفن همراه، تجربه‌های یکپارچه و همه‌جانبه‌ای را برای کاربر ایجاد کنند. این سرویس در سه مدل استقرار در دسترس است.

فرصت های یکپارچه سازی ACT Mobile بسیار زیاد است. API باز بلوک‌های ساختمانی برای اتصال به هر سیستم تجاری، از جمله منابع انسانی، بلیط، پارکینگ، پیام‌رسانی، خدمات غذایی یا سایر خدمات دربان را فراهم می‌کند. قابلیت‌های اضافی شامل توانایی پخش اعلان‌های انبوه، شروع قفل کردن تسهیلات و پیاده‌سازی تجربیات «لایت» بازدیدکنندگان در مورد صدور اعتبار و گردش‌های کاری بازدیدکنندگان است. به علاوه، پلاگین های استاندارد برای برنامه ریزی رویداد، ادغام رسانه ها، فیدهای RSS و ادغام iCal در دسترس هستند.

White Label Experience به مشتریان این امکان را می دهد تا تجربیات کاربری منحصر به فردی را طراحی کنند و یک برنامه کاربردی تعامل با کارمندان با نام تجاری ایجاد کنند که بهره وری را افزایش می دهد، رضایت را بهبود می بخشد و ذینفعان را به روش های معنادارتری به هم متصل می کند.

با Dealer Containers، نمایندگی‌های ACRE می‌توانند خدمات تلفن همراه خود را پیاده‌سازی کنند و برنامه‌ای با نام تجاری طراحی کنند که روابط عمیق‌تری با مشتریان برقرار می‌کند و به آنها توانایی ارائه سطحی از خدمات دستکش سفید را می‌دهد که رقابت آنها را در گرد و غبار رها می‌کند.

استیو گفت: «با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه در ایجاد راه‌حل‌هایی که برای برنامه‌های امنیتی ساخته شده‌اند، این سرویس جدید از قابلیت‌های تلفن همراه بیشتر برای کاربران نهایی و فروشندگان پشتیبانی می‌کند و توانایی آن‌ها را برای ادغام و ارتباط با فناوری‌ها و خدمات مختلف افزایش می‌دهد.» واگنر، رئیس جمهور، ACRE Americas. “مفهوم “یک توقفگاه” ارائه شده با سرویس موبایل ACT، نیاز به مدیریت برنامه های متعدد برای سیستم های تجاری فردی را از بین می برد و یک تجربه کاربری یکپارچه را به پایگاه مشتری جهانی ما به ارمغان می آورد.”

برای اطلاعات بیشتر به www.acre-co.comمنبع: https://www.securitysa.com/17429R

ACRE Mobile Service Experience می‌تواند با هر پلتفرم کنترل دسترسی ادغام شود و عملکرد فرمان و کنترل، اعتباردهی موبایل، مدیریت دسترسی منطقه و قابلیت‌های بازدیدکننده را ارائه می‌دهد.