ADI تجربه خرید آنلاین را ارتقا می دهد


توزیع کننده محصولات امنیتی، سمعی و بصری (AV) و کم ولتاژ، توزیع جهانی ADI، به روز رسانی های جدید را به وب سایت خود گزارش می دهد. این برای پیمایش سایت و یافتن اطلاعات محصول است. به روز رسانی ها در سراسر سایت های ADI در بریتانیا، ایرلند، فرانسه، اسپانیا، بلژیک، هلند، دانمارک، سوئد و آفریقای جنوبی به صورت زنده انجام می شود.

به گفته این شرکت، وب سایت ها و پلت فرم تجارت الکترونیک ADI، که به عنوان شعبه دیجیتال شناخته می شود، به مشتریان امکان دسترسی به طیف کاملی از محصولات و خدمات را می دهد. می‌گوید از زمان طراحی مجدد سایت‌ها در سال 2020، ADI بازخورد مشتریان را در خود جای داده است. به عنوان گام بعدی، ADI یک سیستم مدیریت اطلاعات محصول جدید (PIM) را پیاده سازی کرده است که روشی را که توزیع کننده محصولات خود را کالا می کند، پوشش می دهد. مشتریان می توانند انتظار داشته باشند که ببینند:

– یک وب سایت ساده که سریعتر بارگیری می شود و در زمان جستجوی محصولات صرفه جویی می کند.
– در مورد ناوبری، می توانید با یک ناوبری سایت گسترده به دسته بندی محصولات بپردازید – که نیاز به اعمال فیلترها را کاهش می دهد.
– در مورد راهنماهای کاربر، برگه های داده و محتوا: این سایت دارای بیش از 100000 راهنمای کاربر، برگه های داده و اطلاعات گارانتی است.
– می توانید لوازم جانبی مرتبط با محصولات خاص را پیدا کنید.
– و اصلاحات جدید باعث ثبات لیست محصولات در همه دسته ها برای یافتن موارد می شود.

لورا فیلان معاون تجربه دیجیتال و شعبه دیجیتال در ADI است. او گفت: «فروش آنلاین در ADI به رشد خود ادامه می‌دهد و به بخش مهمی از کسب‌وکار ما تبدیل شده است، و ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که محتوای جذابی را ارائه می‌دهیم که نیازهای تعداد فزاینده خریداران دیجیتال ما را برآورده می‌کند. پیاده‌سازی PIM مرحله بعدی استراتژی کلی ما برای تغییر تجربه دیجیتالی مشتری در ADI را نشان می‌دهد و ما به ارائه پیشرفت‌های بیشتر در چند ماه آینده ادامه خواهیم داد.

بازدید کنید adiglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/adi-upgrades-online-shopping-experience/