Advent IM برون سپاری | امنیت حرفه ای


Advent IM به آنچه که به وزارت دفاع خود و سایر مشتریان دولتی و دفاعی ارائه می دهد اضافه می کند و خدمات خود را برای بخش خصوصی باز می کند.

شرکت مشاوره اطلاعات و امنیت فیزیکی بیش از 20 سال است که روی پروژه های امنیتی حساس برای بسیاری از ادارات دولتی کار می کند. این Advent IM برون سپاری را راه اندازی کرده است تا به مشتریان خود کمک کند تا پرسنل امنیت سایبری بسیار ماهر و با تجربه را برای مدیریت یا پشتیبانی از پروژه های امنیتی حساس یا فاقد منابع تامین کنند.

این شرکت به آژانس استخدام بارکلی سیمپسون اشاره می‌کند که اعلام کرده است که 85 درصد کارفرمایان از قرارداد یا منابع موقت برای تقویت بخش‌های امنیت سایبری استفاده می‌کنند، اما 70 درصد می‌گویند صلاحیت‌ها و تجربه‌ها در سطح مورد نیاز پروژه‌هایشان نیست.

Advent IM، مدیر عامل، Mike Gillespie، در تصویر، گفت: “سرویس جدید Advent IM برون سپاری مبتنی بر 20 سال تجربه مشاوره است که مشتریان ما آن را می شناسند و به آن اعتماد کرده اند، و به ما امکان می دهد به آنچه که در مورد کمبود مهارت ها صحبت می شود خدمات دهیم. . با استفاده از افراد باکیفیت با مهارت‌های ثابت شده، می‌توانیم به سرعت و به‌طور یکپارچه این شکاف‌ها را در ساختار امنیتی سازمان برطرف کنیم و همچنین نظارت عالی و قابلیت‌های مدیریت افراد را ارائه کنیم.»

این سرویس جدید افراد یا کل تیم‌های پروژه را برای دوره‌های زمانی مشخص به مشتریان ارائه می‌دهد که همه حوزه‌های کلیدی استخدام، مصاحبه، پشتیبانی بررسی، تأیید بررسی، و ورود/خروج به کشتی توسط مشاوران ارشد امنیتی شرکت مدیریت، مدیریت و نظارت می‌شوند. نتیجه؛ یک تماس / یک قرارداد.
این شرکت از همکاران خود برای ایجاد تیم استفاده می کند یا منابع دوره ای تعریف شده را تامین می کند یا به شرکت ها کمک می کند تا پرسنلی برای پیوستن به تیم هایی پیدا کنند که در آن مجموعه مهارت های کلیدی وجود ندارد.

برخی از نقش‌هایی که Advent IM برون‌سپاری می‌تواند انجام دهد شامل معماران امنیتی، ارزیابی‌کنندگان ریسک، سیاست‌نویسان، تضمین‌کنندگان سیستم، تحلیلگران امنیت محصول و مدیران پروژه‌های فناوری اطلاعات است. این شرکت می‌گوید که اطمینان حاصل می‌کند که همان نوع تخصص پرسنل ارشد امنیتی در هر پروژه اعمال می‌شود و از طریق یک مخاطب مدیریت می‌شود که تمام مسائل، تشدید و سایر جنبه‌های پروژه را تا تکمیل، از جمله مدیریت پروژه در صورت لزوم، مدیریت می‌کند.

تصویر مایک در غرفه موسسه امنیتی در IFSEC نمایشگاه ماه گذشته؛ مایک اخیراً جایزه “مشارکت برجسته موسسه در امنیت” را دریافت کرد جایزهبه یاد جورج فن شالکویک. مایک اضافه کرد: «کار کردن به این روش باعث می‌شود مشتریان ما مطمئن باشند که مهارت‌ها و صلاحیت‌های لازم برای تکمیل پروژه‌شان وجود دارد. این رویکرد کمربند و مهاربند تضمین می‌کند که پروژه‌های کلیدی می‌توانند به جلو حرکت کنند و همه ذینفعان کلیدی از ایمنی و پایداری پروژه اطمینان خواهند یافت.»

Advent IM Outsource در حال باز شدن برای سایر افرادی است که دارایی های اطلاعاتی ارزشمند، پروژه های امنیتی جدید یا پروژه های متوقف شده دارند. اعم از مخابرات، ارگان های مراقبت های بهداشتی، بانکداری و دارایی، حمل و نقل یا ادارات دولتی.

درباره Advent IM

Advent IM یک مشاوره تخصصی مستقل است که بر راه حل های مدیریت امنیت جامع برای اطلاعات، افراد و دارایی های فیزیکی در بخش های دولتی و خصوصی تمرکز دارد. Advent IM که در سال 2002 راه اندازی شد، دفاتری در میدلندز و لندن دارد، در حالی که مشاوران آن در سراسر کشور کار می کنند و اعضای مؤسسه منشور امنیت اطلاعات (CIISec)، مؤسسه امنیت (SyI) و انجمن رایانه بریتانیا هستند. مشاوران Advent IM همچنین ممیزان اصلی استاندارد بین‌المللی برای مدیریت امنیت اطلاعات (ISO 27001))، متخصصان خبره CESG (CCP)، پزشکان PRINCE2، یک روش مدیریت پروژه مورد استفاده در بخش عمومی، واجد شرایط CISSP و امنیت فیزیکی آموزش‌دیده از دفتر خانه هستند. ارزیابان بازدید کنید www.advent-im.co.uk.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/advent-im-outsource/