AI توسعه یافته و آموزش دیده آفریقایی – نظارت هوشمند 2023 – انتشارات Technews

EdgeDock یک شرکت تابعه از inq، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پان آفریقایی است که بر روی خدمات Edge AI و IoT، پارچه، SDN/NFV برای Edge Cloud، Edge خدمات دسترسی ایمن و Elastic Edge تمرکز دارد. EdgeDock در حال حاضر به طور مستقیم در آفریقای جنوبی، موزامبیک، بوتسوانا، زامبیا، مالاوی، نیجریه و ساحل عاج با شرکای نمایندگی این برند در سایر بازارهای آفریقا فعالیت می کند.

آفریقایی ها هوش مصنوعی را توسعه داده و آموزش دیده اند

SMART Surveillance 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دورراه حل های یکپارچه، محصولات

با Vision AI که در سیستم موجود ادغام شده است، مشتری می تواند مسائل مربوط به وزن کامیون و اضافه بار را برطرف کند. این وسیله ای کارآمد برای نظارت بر وزن کامیون ها، کاهش خطر سرقت و فروش کالاهای بازار سیاه را فراهم می کند. علاوه بر این، گزارش‌های روزانه، هفتگی و ماهانه به مشتری این امکان را می‌دهد تا بهره‌وری را ردیابی کند و کارایی را بهبود بخشد. به طور کلی، پیاده سازی سیستم تأثیر مثبتی بر کسب و کار داشت و به محافظت در برابر ضررهای آتی کمک کرد.

EdgeDock بر ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در لبه برای افزایش امنیت و چالش‌های دیجیتالی‌سازی که امروزه شرکت‌ها با آن روبرو هستند متمرکز است (اگرچه می‌تواند از راه‌حل‌های ابری یا ترکیبی متناسب با نیازهای مشتری استفاده کند). این شرکت عمدتاً بر روی کار از طریق شرکا برای ارائه برنامه های کاربردی هوش مصنوعی خود به بازار متمرکز شده است و طیف وسیعی از قابلیت ها را ارائه می دهد که دوربین های IP را از طریق راه حل هوش مصنوعی Vision خود به دوربین های هوشمند تبدیل می کند. دومین محصول آن Doc AI است که بر هوش مصنوعی اسناد و زبان طبیعی تمرکز دارد.

در حالی که این سیستم در بازارهای مختلف قابل اجرا است، یک نمونه در بخش تولید برخی از قابلیت های آن را نشان می دهد. یک کارخانه تولید سیمان و کیسه‌بندی واقع در شمال مالاوی با یک چالش قابل توجه با کاهش تولید در مقابل کالاهای بارگیری شده حدود 2000 دلار در روز مواجه شد. این مشکل ناشی از مشکلات وزن کامیون و اضافه بار بود. کامیون ها در حال دور زدن باسکول و/یا بارگیری بیش از حد با کیسه های اضافی بودند که سپس در بازار سیاه فروخته می شد.

برای اطلاعات بیشتر، با EdgeDock تماس بگیرید، [email protected]، www.edgedock.co.zaوام)

همه ماژول های هوش مصنوعی از قبل آموزش دیده و پیکربندی شده اند، بنابراین مشتری مجبور نیست روی پیکربندی سیستم برای محیط خود تمرکز کند. این مدل ها به طور مداوم در حال به روز رسانی و بهبود هستند.


منبع: https://www.securitysa.com/19889R

رئیس اجرایی EdgeDock، Andile Ngcaba با او صحبت کرد راه حل های امنیتی هوشمند در Securex 2023 در مورد این شرکت و آنچه که به مشتریان و شرکای آفریقای جنوبی و آفریقای جنوبی ارائه می دهد صحبت کنید.

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که شریک دوستانه باشد، و به آنها اجازه می دهد تا یک راه حل لبه، ابری یا ترکیبی را با توجه به ترجیحات مشتریان خود نصب کنند. مشتریان بزرگ‌تر با الزامات یکپارچه‌سازی پیچیده توسط خود EdgeDock مدیریت می‌شوند، اما Ngcaba توضیح می‌دهد که اولویت این شرکت این است که هوش مصنوعی قابل اعتماد را در قاره در دسترس هرچه بیشتر مشتریان از طریق شبکه شریک خود قرار دهد – که طبیعتاً می‌خواهد آن را رشد دهد.

نوشته اندرو سلدون

Vision AI توسط EdgeDock برای بازار آفریقا توسعه داده شده است و سیستم های AI بر روی مجموعه های گسترده ای از داده ها از آفریقا آموزش دیده اند. از فناوری و پلت فرم رندر خود استفاده می کند. می تواند عملکردهای هوش مصنوعی مختلفی را ارائه دهد، از تشخیص چهره و تشخیص اشیا گرفته تا تشخیص پلاک گواهینامه و موارد دیگر.

Vision AI در تولید

این راه حل برای کار با تقریباً هر پلتفرم مدیریتی طراحی شده است، زیرا افزونه ای برای تقویت سیستم های فعلی شرکت ها است. Ngcaba می گوید که این سیستم به طور قابل توجهی سریعتر از محصولات رقابتی کار می کند و یک راه حل “تک شیشه ای” ارائه می دهد که دوربین و پلت فرم آگنوستیک است. به این ترتیب، به سخت افزار اضافی یا پلتفرم ضبط نیاز ندارد. همچنین با اکثر پلتفرم های ابری اصلی یکپارچه شده است تا نصب سریع و قابل اطمینان را ارائه دهد.

برای مقابله با این چالش ها، مشتری به دنبال یک سیستم نظارت بر وزن پله سفارشی بود که تجزیه و تحلیل ویدیویی را در خود جای دهد. این سیستم برای اتصال به باسکول موجود و مقایسه وزن خالی با کیسه های بارگذاری شده شمارش شده پس از بارگیری طراحی شده است، وزن نظری را برای مقایسه ارائه می دهد، اگر وزن خارج از آستانه از پیش تعیین شده باشد، زنگ هشدار به صدا در می آید.

علاوه بر این، اگر کامیونی بخواهد برای بارگیری از باسکول دور بزند، آلارم به صدا در می آید. این سیستم همچنین گزارش های روزانه، هفتگی و ماهانه تولید می کرد و قابلیت شمارش خروجی کارخانه را داشت.