Ajax مشکلات محدوده ارتباطات امنیتی را حل می کند – شماره 4 2022 – Elvey Security Technologies

این تأسیسات نیازمند ارتقاء سیستم امنیتی خود برای پاسخگویی به نیازهای ساختمان چند طبقه بود. با کف‌های بتنی ضخیم بین هر طبقه از ساختمان، محدوده ارتباط بی‌سیم سیستم دکمه هشدار و وحشت موجود برای پوشش کافی کافی نبود.

هاب 2 تمام دستگاه های Ajax را در سیستم مدیریت می کند تا به کاربران در مورد درهای باز، شکسته شدن پنجره ها، خطر آتش سوزی و سیل هشدار دهد. اگر کسی به مرکز نفوذ کند، هاب 2 ایستگاه نظارت را مطلع می کند و عکس هایی را از آشکارسازهای MotionCam ارسال می کند.

Ajax Hub 2 Plus از 64 سناریو پشتیبانی می کند که تأثیر انسان بر امنیت یک مکان را به حداقل می رساند. این می تواند به طور خودکار کل سیستم امنیتی یا گروه های خاصی را براساس برنامه مسلح و خلع سلاح کند.

فاز سوم شامل تامین و نصب 11 کنترل پنل Ajax Hub 2، 94 دوربین حرکتی داخلی Ajax MotionCam و چهار Ajax StreetSirens در فضای باز است.

قبل از ثبت سفارش در اواخر مارس 2022، یک بررسی سایت گسترده توسط Bidvest Protea Coin همراه با تیم های فنی Elvey و Ajax انجام شد. پس از آن، یک اثبات مفهوم (POC) در محل ایجاد شد تا اطمینان حاصل شود که مشتری از فناوری ارائه شده و توانایی آن برای برآورده کردن خواسته‌های سایت راضی است.

Bidvest Protea Coin توسط مشتری برای یافتن راه حلی که چندین معیار غیرقابل مذاکره را برآورده می کند، استخدام شد. از همان ابتدا، انتخاب فناوری روشن بود. Bidvest Protea Coin تصمیم گرفت چندین سیستم Ajax را از Elvey سفارش دهد، که آنها مطمئن بودند که با چالش های موجود در سایت مقابله می کنند. برد بی سیم باید هم در همه جا حاضر و هم مقیاس پذیر باشد تا با افزایش امکانات، رشد کند. اینگو موتینلی، رئیس بخش فروش، جنوب آفریقا برای سیستم‌های آژاکس، می‌گوید: افزایش دامنه و قابل اطمینان، مترادف با فناوری Ajax است.

فاز دوم، که در ماه می آغاز شد، شامل نصب 37 آشکارساز دود آژاکس بود. Ajax FireProtect یک آشکارساز آتش بی سیم است که هشدارهای فوری در مورد تشخیص دود یا افزایش سریع دما ارائه می دهد. این دستگاه با استفاده از دوربینی با سنسور فوتوالکتریک دود را تشخیص می دهد. اگر دود ساطع نشود، آشکارساز اضافی افزایش دما را در اتاق ثبت می کند.

یک کازینو بزرگ واقع در پولوکوان – مرکز استان لیمپوپو – قماربازان محلی و بین المللی و جویندگان سرگرمی را به خود جذب می کند. با بیش از 400 دستگاه اسلات و 17 میز بازی، امنیت باید به شدت تحت کنترل باشد.

فاز یک پروژه سه فاز در اواخر اسفندماه با تامین و نصب دو تابلو کنترل Ajax Hub 2 Plus به همراه 10 افزایش دهنده برد سیگنال رادیویی Ajax ReX 2 برای برد گسترده و شناسایی کاربر (واحد مشخص می کند که چه کسانی فعال شده اند) آغاز شد. دکمه پانیک) و 73 ریموت دکمه وحشت آژاکس.

آژاکس StreetSiren با فعال کردن آژیر و قاب LED در کمتر از یک ثانیه به آلارم‌ها و تحریک دستکاری پاسخ می‌دهد. زنگ را می توان برای تولید صدا از 85 تا 113 دسی بل برای یک دوره قابل تنظیم از 3 تا 180 ثانیه تنظیم کرد یا می تواند کاملاً بی صدا باشد و فقط با نشانگر LED پاسخ دهد (نشان دهنده وضعیت مسلح / خلع سلاح سیستم).

آشکارسازهای MotionCam حضور انسان را با استفاده از حسگر IR غیرفعال تشخیص می دهند. داده های دریافتی به صورت دیجیتالی پردازش می شوند تا از هشدارهای اشتباه جلوگیری شود. دستگاه به طور خودکار حساسیت سنسور را افزایش یا کاهش می دهد تا حرکت را در هوای گرم و سرد به طور دقیق تشخیص دهد.

Ajax مشکلات محدوده ارتباطات امنیتی را حل می کند

شماره 4 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

این محصولات خاص Ajax به این دلیل انتخاب شدند که هاب های Ajax به طور منحصر به فرد تا 200 دستگاه مقیاس پذیر هستند. آنها در کاربرد متمایز هستند زیرا می توانند دکمه های وحشت، دوربین ها و آشکارسازهای دود را روی یک پلت فرم داشته باشند. و برنامه Ajax PRO Desktop 3.0 ابزارهایی را برای اتصال، نگهداری و نظارت بر سیستم های امنیتی Ajax یکپارچه می کند.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/17096R